Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tusiaczek_1

JAK ZGUBIĆ ZBĘDNY TŁUSZCZYK Z BRZUCHA???

Polecane posty

Gość Tusiaczek_1

Witam, mam na imię Marta. Mam pytanko.. mam problem z zrzuceniem tłuszczu z brzucha, jestem szczupła ale brzuch mam jak bym była co najmniej w 4 miesiącu ciazy :P . Jakie są najlepsze ćwiczenia na spalenie ? jestem na jakiejś tam diecie wymyślonej przez moja byla teściowa i ja stosujemy. Jak byście mogly mi coś doradzić to byłabym bardzo wdzięczna. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest to problem tylko brzucha to proponuje dobrać serie brzuszków ( na początek 50 zwykłych 50 bocznych unoszenie nóg w leżeniu:) itp. oczywiście z czasem zwiększać serie ) Sprawdź ćwiczenia ze strony nestli fitness. są bardzo fajne i ładnie kształtując brzuch. Poza tym ćwiczenia dla bardziej wytrwałych czyli aerobiczna 6 weidera. no i oczywiście zdrowa dieta. ograniczyć słodycze, więcej witamin zawartych w owocach i warzywach, dużo wody i spożywaj również więcej białka co pomoże rozwinięciu się mięśni no i będziesz miała ładny brzuszek. Nie spodziewaj się efektu po 1 tygodniu. Zrób sobie zdjęcia. zmierz swoje obwody i po miesiącu je porównaj. gwarantuje ze jeśli będziesz poprawnie i sumiennie wykonywała ćwiczenia i ułożysz sobie dietę to pozbędziesz się oponki:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkowic
http://super-sylwetka.pl/jak-schudnac-menu/62-informacje-ogolne/524-rola-hormonow-w-odchudzaniu "W diecie odchudzającej takich osób znaczącemu ograniczeniu muszą podlegać węglowodany, a szczególnie takie o wysokim indeksie glikemicznym są nie do zaakceptowania. Jeżeli zaś chodzi o trening, to kluczem do poprawy sytuacji dla takich osób są treningi stymulujące poziom innego hormonu, a mianowicie IGF-1. Poziom IGF-1 rosnie nieznacznie, a wrażliwość insulinowa poprawia się przy treningach składających się z tzw. kompleksów, czyli zestawów ćwiczeń wykonywanych niemal bez przerw. Ideałem jest, jesli te ćwiczenia zawierają elementy dynamiczne, typu podrzuty, zarzuty, wymachy, podskoki i wykroki, czy to z obciążeniem, czy z wykorzystaniem masy ciała. Szczególną uwagę należy zwrócić na ćwiczenia angażujące mięśnie tułowia we wszystkich płaszczyznach. Kolejną i jedną z najbardziej popularnych form otyłości jest otyłość brzuszna. Za ten typ otyłości odpowiada głównie kortyzol, zwany także hormonem stresu. Wyjaśnijmy sobie od razu, że poziom kortyzolu rośnie przy każdym stresie, zarówno psychicznym, jak i fizycznym. Mają rację Ci, którzy od razu dostrzegą tu niebezpieczeństwo - skoro stres fizyczny podwyższa poziom kortyzolu, to jak się ma sprawa z treningiem? Otóż jak najbardziej, poziom kortyzolu wzrasta znacząco w trakcie długich sesji treningowych - głównie w trakcie ćwiczeń aerobowych oraz przedłużających się treningów siłowych. Osoby o tendencjach do tycia w partiach brzusznych jak ognia powinny wystrzegać się długich treningów! Osoby takie powinny ćwiczyć siłowo krótko i intensywnie, stosować bardzo krótkie sesje ćwiczeń interwałowych i metabolicznych oraz dodawać do swoich planów treningowych aktywności o bardzo niskiej intensywności typu na przykład spacery, takie, które nie generują nadmiaru kortyzolu, ale jednocześnie pomagają spalić więcej kalorii pochodzących z tłuszczu. Naszym naturalnym sprzymierzeńcem w walce z kortyzolem jest jego hormonalny antagonista - hormon wzrostu. Jak pokazują badania, możemy nieznacznie zwiększyć jego poziom w organiźmie za pomocą odpowiednio zaplanowanych treningów. Treningi takie z założenia powinny opierać się na zwiększonej produkcji kwasu mlekowego, czyli składać się z serii ćwiczeń siłowych lub ćwiczeń metabolicznych z bardzo krótkimi przerwami między seriami. Zakres powtórzeń powinien być średni i oscylować około 8-10 w serii. Osobom z tego typu otyłością polecane są również sprinty. Podstawą skutecznej walki z kortyzolem jest oczywiście redukcja stresu, a nic tak dobrze na stres nie działa jak niezakłócony sen. Organizm produkuje hormon wzrostu w trakcie snu, szczególnie w ciągu pierwszych jego godzin. Dobry sen to zmniejszony poziom kortyzolu, zwiększony hormonu wzrostu, szybsza utrata tkanki tłuszczowej i szybsza budowa mięśni, warto o tym pamiętać. Skuteczną pomocą dietetyczną w walce z kortyzolem jest dieta bogata w nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkowic
Ten fragment miał być, za dużo się wkleiło: " Kolejną i jedną z najbardziej popularnych form otyłości jest otyłość brzuszna. Za ten typ otyłości odpowiada głównie kortyzol, zwany także hormonem stresu. Wyjaśnijmy sobie od razu, że poziom kortyzolu rośnie przy każdym stresie, zarówno psychicznym, jak i fizycznym. Mają rację Ci, którzy od razu dostrzegą tu niebezpieczeństwo - skoro stres fizyczny podwyższa poziom kortyzolu, to jak się ma sprawa z treningiem? Otóż jak najbardziej, poziom kortyzolu wzrasta znacząco w trakcie długich sesji treningowych - głównie w trakcie ćwiczeń aerobowych oraz przedłużających się treningów siłowych. Osoby o tendencjach do tycia w partiach brzusznych jak ognia powinny wystrzegać się długich treningów! Osoby takie powinny ćwiczyć siłowo krótko i intensywnie, stosować bardzo krótkie sesje ćwiczeń interwałowych i metabolicznych oraz dodawać do swoich planów treningowych aktywności o bardzo niskiej intensywności typu na przykład spacery, takie, które nie generują nadmiaru kortyzolu, ale jednocześnie pomagają spalić więcej kalorii pochodzących z tłuszczu. Naszym naturalnym sprzymierzeńcem w walce z kortyzolem jest jego hormonalny antagonista - hormon wzrostu. Jak pokazują badania, możemy nieznacznie zwiększyć jego poziom w organiźmie za pomocą odpowiednio zaplanowanych treningów. Treningi takie z założenia powinny opierać się na zwiększonej produkcji kwasu mlekowego, czyli składać się z serii ćwiczeń siłowych lub ćwiczeń metabolicznych z bardzo krótkimi przerwami między seriami. Zakres powtórzeń powinien być średni i oscylować około 8-10 w serii. Osobom z tego typu otyłością polecane są również sprinty. Podstawą skutecznej walki z kortyzolem jest oczywiście redukcja stresu, a nic tak dobrze na stres nie działa jak niezakłócony sen. Organizm produkuje hormon wzrostu w trakcie snu, szczególnie w ciągu pierwszych jego godzin. Dobry sen to zmniejszony poziom kortyzolu, zwiększony hormonu wzrostu, szybsza utrata tkanki tłuszczowej i szybsza budowa mięśni, warto o tym pamiętać. Skuteczną pomocą dietetyczną w walce z kortyzolem jest dieta bogata w nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3." Czyli żadne brzuszki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusiaczek_1
Czesc Marzena, robie codziennie rano i wieczorem brzuszki, rowniez brzuszki skosne i siedzac trzymajac nogi w gorze i tak brzuszki skosne. Powiem Ci ze widze juz efekty :) . 6w nie jest najlepszym sposobem na spalenie tluszczyku wiec odpuscilam. pozsdraweiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Ćwicz na hoola hopie:) Pomoże na pewno:) Tylko wiesz, intensywne treningi, najlepiej codziennie po ok 50 minut. Zobaczysz rezultaty na bank:) A na zakwasy polecam sól bocheńską. Bo pewnie na początku będziesz je miała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×