Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinkkkkkk87

wrzask po szczepieniu, co robić?

Polecane posty

Gość color mini dater
BOZE, JAK MI ŻAL TWOJEGO DZIECIĄTKA KUZWA TEN TOPIK POWINNY SOBIE POCZYTAC WSZYSTKIE PIEPRZONE BEZMYSLNE ZWOLENNICZKI SZCZEPIEN!!! daj znac co z malutka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkkkkkk87
mała nie płacze już tak, jest smutna, musi być cały czas przytulona.. byliśmy na izbie przyjęć, powiedzieli że napewno tyle nie krzyczała, że to pewnie kolka, chcieli dac jej cos na uspokojenie ale nie pozwolilam, bo byla juz spokojna to po co ja faszerowac... goraczki nie ma, pediatra upiera sie ze to kolka i do sanepidu nie bedzie zglaszac, kaze normalnie dalej szczepic, bo inaczej dziecko napewno zachoruje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowata
żartujesz?? Niech zgłasza to jako powikłania poszczepienne- wtedy masz szanse na indywidualny program szczepien bez żadnego gadania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaaaaaaaaaaa
to życzę powodzenia tylk onastępnym razem nie zapomnij jeszcze o szczepienieu na grypę i malarie + te pozostałe, bo podobno panuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkkkkkk87
ja się boję teraz szczepić, ale nie wyobrazam sobie tez nie szczepic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaaaaaaaaaaa
no jsane to zgłoś się sama do sanepidu i powiedz wszystko tak też można wtedy powinni rozłożyć w czasie szczepienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzyk mózgowy,szczepionka zaszkodziła na układ nerwowy,radze obserwować dokładnie dziecko za 2 tyg będzie widać efekty,ja mam dziecko chore był krzyk mózgowy a po 2 tygodniach pierwszy w życiu atak padaczki, dziecko miało 2 latka,do 2 lat córka była całkowicie zdrowa,wszystką przez tą szczepionkę przed 2 rokiem życia,nigdy więcej żadnych szczepień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym wynalazkiem jest maść Swiss Medical (szybko wysyłają na stronie zenn.pl). Wygodnie, szybko i dokładnie znieczula. Wcześniej to kuowłam dla dziecka głównie Emla i efekt jest w ogóle bez porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×