Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czekając na niego ...

dzisiejsi faceci są beznadziejni - albo buraki albo maminsynki

Polecane posty

Gość Czekając na niego ...

tylko normalnych jest jak na lekarstwo, a też nierzadko mają coś za uszami ..... :( ja nie wiem co się stało z tym światem, że taki niedojrzali i nieodpowiedzialni faceci chodzą po tej ziemi. sama wywołuje zainteresowanie wśród płci przeciwnej, no ale co to za faceci? ...:( od razu ich spławiam, ja chcę prawdziwego faceta! mam dość żałosnych podróbek, spalonych na solarce albo przeciwnie melepetów trzymających się maminych spódnic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
reserved lepiej zapytaj gdzie NIE widzimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczadyl25
ok, wszystko super fajnie.. a ja mam do Ciebie pytanie.. co Ty jesteś w stanie zaoferować facetowi ? czasami jest tak,że sie sporo wymaga, a samemu mało można zaoferować.. wiesz.. to, że wywołujesz zainteresowanie, może oznaczać,że masz spoko ciało.. a coś więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, romantyk. Toć ci tylko "Burak" zostanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MASZ RACJĘ!! Muszę się w tym roku wyprowadzić od rodziców bo mnie stereotypy ciągną w dół!" 28 lat na karku i mieszkasz jeszcze kuzwa z rodzicami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
"MASZ RACJĘ!! Muszę się w tym roku wyprowadzić od rodziców bo mnie stereotypy ciągną w dół!" żałosne ....:( i o takich nieudacznikach pisałam, a takich coraz więcej niestety ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romantyk, dobrze robisz, taniej jest ;) Co masz jak głupi wydawać na jakieś mieszkanie w mieście. Jak se kogoś znajdziesz to wtedy pomyślisz o wspólnym mieszkaniu. Po co teraz inwestować ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sama wywołuje zainteresowanie wśród płci przeciwnej, no ale co to za faceci? ..." A może wypadałoby się uderzyć w wyeksponowaną ku facetom pierś i przyznać, że jaki obiekt, tacy wielbiciele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
Samotny Romantyk z ciebie jest nie dość że nieudacznik to jeszcze burak, wyzywasz kobiety na babskim forum.. i w ogóle co ty tu robisz? żałosny człowieczek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
Szukanie dziury w całym pewnie zwalaj całą winę na mnie ... :( szkoda że nie chcesz odejść raz na jakiś czas od komputera i wyjść z domu ... teraz naprawdę bardzo mało tych prawdziwych wartościowych mężczyzn :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krol Troll VI Revenge
a jaki to jest ten prawidzy wartosciowy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
a podaj mi powod dlaczego taki porzadny gosciu mialby sie toba zainteresowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, a wiesz dlaczego tacy są faceci - buraki lub maminsynki? Bo ich na takich wychowały matki - kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
dfsgfsdgfsdg a podaj mi powod dlaczego taki porzadny gosciu mialby sie toba zainteresowac ? Otóż mam duży biust (D) i świetnie tańczę Twista. Jak rozbieram się w nocnym klubie to faceci sięgają głębiej do kieszeni. Mimo to nie spotkałam tego właściwego i wciąż jestem dziewicą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki jest więc obraz kobiety? Chce faceta sponsora, który będzie spełniał jej zachcianki. Chce faceta z mieszkaniem bo gdzieś ona musi się wprowadzić z racji że wciąż mieszka u rodziców. A poza tym myśli co to ona nie jest - sama nic nie dając od siebie. A jak przyjdzie okres i odbierze jej rozum to ma swojego prywatnego kozła ofiarnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
"Autorko, a wiesz dlaczego tacy są faceci - buraki lub maminsynki? Bo ich na takich wychowały matki - kobiety. " Nie zwalaj wszystkiego na kobiety, maminsynki na pewno są rozpieszczeni przez mamy, ale reszta? skąd wiesz jak to było? faceci z tego forum (i nie tylko) są tacy bezdennie żałośni zwalając całą winę na kobiety :( niech poszukają przyczyny w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczadyl25
beznadzieja... zapewniam Cię,że takich jak Ty to na pęczki..a to,że jestem na tym forum nie ma nic wspólnego z tym,że jestem beznadziejny:) i... powiem tylko tyle, ze wnioskując po Twoich wypowiedziach jesteś tylko szara zwykłą dziewczyną, która pod przykryciem atrakcyjności ukrywa to ,że w rzeczywistości nic sobą nie reprezentuje.. ciało i uroda szybko się nudzi.. uwierz mi,że takie kobiety są tylko i wyłącznie do sexu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo jest taniej" to po cholerę teraz narzekasz że nie masz/nie możesz znaleźć dziewczyny kutafonie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do reserved
ten samotny romantyk to następny kafeteryjny zyeb ciągle tylko pisze że kobiety nim gardzą i mają generalnie w dupie, do tego jest psychiczny bo uparł się na jakąś dziewczynę i chce ją zgwałcić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
a kobiety to chodzace barbie i tak jak barbie z wierzchu plastik a w srodku nic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
kaczadyl25 pokazujesz tylko to jak niski poziom reprezentujesz :( Segregujesz kobiety na służące wyłącznie do seksu? kolejny nic nie warty burak, dziękuję za odpowiedzi, kolejnych twoich nie oczekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczadyl25
mam w nosie czy oczekujesz czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na niego ...
ktoś jeszcze się wypowie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfsdgfsdg
tak na serio - faceta porzadniejszego gorzej spotkac niz kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×