Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

morelka jestem troche mnie łapał kryzys i się nie odzywałam ale już jestem ... miałam nie brać Clo w tym msc ale sie skusilam jeszcze na jeden cykl. i biore do poniedziałku w środe ide na USG zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.................wiek............jak długo?......woj. ..........data nast.@ morelkaaa..........28 lat ........10 m-cy..........wlkp..............13.05.12 czarna14741......27 lat..........58m-cy.........zach-pom.........14.05.12 xrozza.............24lata..........9m-cy...........małop olskie.....13.04.12 HinskiTurysta.....21Lat..........6m-cy...........lubuskie ..........?????? paula_30...........30 lat...........4 rok ...........sląskie ...........nie licze psioszka............27lat..........9m-cy............śl ąskie...........17.04.12 Ajka86...............25lat..........3 m-e............śląskie...........30.IV.12 ruda kura szuka sznura....26lat....3miesiące.........warszawa....20.IV.2012 mała 56.............25 lat.........1 miesiac.........kielce..............09.04.2012 CIĘŻARÓWECZKI nick...........wiek............data rozwiązania.......woj. .....w przyszłości płeć jestem pewna29...29...........grudzien/styczen......śląskie/beskidy.................????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelkaaaa znowu mamy ten sam termin @ ;D oby nie przylazłaaaaa nick.................wiek............jak długo?......woj. ......data nast.@ morelkaaa..........28 lat ......10 m-cy..........wlkp..............13.05.12 czarna14741......27 lat..........58m-cy.......zach-pom.........14.05.12 xrozza.............24lata..........9m-cy.........małop olskie.....14.05.12 HinskiTurysta.....21Lat..........6m-cy...........lubuskie ..........?????? paula_30...........30 lat...........4 rok ...........sląskie .........nie licze psioszka............27lat..........9m-cy.........śl ąskie...........17.04.12 Ajka86...............25lat.......3 m-ce............śląskie...........30.IV.12 rudakuraszukasznura.26lat..3miesiące.....warszawa....20.IV.2012 mała 56.............25 lat....1 miesiac.........kielce...........09.04.2012 CIĘŻARÓWECZKI nick...........wiek.......data rozwiązania.....woj. .w przyszłości płeć jestem pewna29...29....grudzien/styczen...śląskie/beski dy......????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i czarna też ma wtedy co my !! no to kumulacja sił dziołchy ;D Morelka kiedy idziesz na monitoring ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelkaaaa znowu mamy ten sam termin @ ;D oby nie przylazłaaaaa nick.................wiek............jak długo?......woj. ......data nast.@ morelkaaa..........28 lat ......10 m-cy..........wlkp..............13.05.12 czarna14741......27 lat..........58m-cy.......zach-pom.........14.05.12 xrozza.............24lata..........9m-cy.........małop olskie.....14.05.12 HinskiTurysta.....21Lat..........6m-cy...........lubuskie ..........?????? paula_30...........30 lat...........4 rok ...........sląskie .........nie licze psioszka............27lat..........9m-cy.........śl ąskie...........17.04.12 Ajka86...............25lat.......3 m-ce............śląskie...........30.IV.12 rudakuraszukasznura.26lat..3miesiące.....warszawa....20. IV.2012 mała 56.............25 lat....1 miesiac.........kielce...........09.04.2012 CIĘŻARÓWECZKI nick...........wiek.......data rozwiązania.....woj. .w przyszłości płeć jestem pewna29...29....grudzien/styczen...śląskie/beski dy......???? uleczka88...........24...grudzien...............dolnoslaskie....????? Jak tam dziewczynki mija wam weekend:)?? mi spokojnie,odpoczywam cacy czas...a zaraz udaje sie na maly spacerek:) dziewczynki lapcie te promienie sloneczka...milego wieczorka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa, co do CLo, ja mam brać tylko 3 cykle, jak nie zadziała odsatwiam, tak uzgdniłam z gin. Obecnie to mój drugi cykl z... Niestety z tego co czytałam, źle oddziałowuje na endometrum :( xrozza, wieki nie pisałaś :p popraw mi się :p Jaki kryzys, o kryzysie nie ma mowy wiosna idzie, wszystko się budzi życia. Musimy walczyć, nia ma czasu na załamywanie się :) Ja też w śr. na monit, jedziemy na jednym wózku ;) Uleczka, w wigilię poród, fajna data :) Ja się ur w drugi dzień Świąt Bożegonarodzenia :) Znak zodiaku kózka i z natury jestem baaaadzo uparta, mój M. mógłby Wam to potwierdzić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore Clo 2 cykle i moje endomedrum jest spoko po CLo tym sie nie martwie bardziej martwi mnie ten całkowity brak śluzu ;/ Morelko masz śluz przy Clo ? miałaś ostatnio jak były dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do śluzu to zauważyłam, że jak przestaje brać CLO pojawia się biała wydzielina i to w dużychc ilościach. Też tak masz? W terminie owulacji nie mam też śluzu typowego dla dni płodnych, ale owulka jest potiwredzona przez USG. Najdziewniejsze jest to, że nie czuję w ogóle jajkników, tak jak ost. Jestem ciekawa czy coś z tego będzie w tym cyklu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.................wiek............jak długo?......woj. ......data nast.@ morelkaaa..........28 lat ......10 m-cy..........wlkp..............13.05.12 czarna14741......27 lat..........58m-cy.......zach-pom.........14.05.12 xrozza.............24lata..........9m-cy.........małop olskie.....14.05.12 HinskiTurysta.....21Lat..........6m-cy...........lubuskie ..........?????? paula_30...........30 lat...........4 rok ...........sląskie .........nie licze psioszka............27lat..........9m-cy.........śl ąskie...........17.04.12 Ajka86...............25lat.......3 m-ce............śląskie...........30.IV.12 rudakuraszukasznura.26lat..3miesiące.....warszawa....20. IV.2012 mała 56.............25 lat....1 miesiac.........kielce...........09.04.2012 CIĘŻARÓWECZKI nick...........wiek.......data rozwiązania.....woj. .w przyszłości płeć jestem pewna29...29....grudzien/styczen...śląskie/beski dy......???? uleczka88...........24...grudzien...............dolnoslas kie....????? puldrini44...........28listopada..............kuj-pomorskie.............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.................wiek............jak długo?......woj. ......data nast.@ morelkaaa..........28 lat ......10 m-cy..........wlkp..............13.05.12 czarna14741......27 lat..........58m-cy.......zach-pom.........14.05.12 xrozza.............24lata..........9m-cy.........małop olskie.....14.05.12 HinskiTurysta.....21Lat..........6m-cy...........lubuskie ..........?????? paula_30...........30 lat...........4 rok ...........sląskie .........nie licze psioszka............27lat..........9m-cy.........śl ąskie...........17.04.12 Ajka86...............25lat.......3 m-ce............śląskie...........30.IV.12 rudakuraszukasznura.26lat..3miesiące.....warszawa....20. IV.2012 mała 56.............25 lat....1 miesiac.........kielce...........09.04.2012 CIĘŻARÓWECZKI nick...........wiek.......data rozwiązania.....woj. .w przyszłości płeć jestem pewna29...29....grudzien/styczen...śląskie/beski dy......???? uleczka88...........24...grudzien...............dolnoslas kie....????? puldrini44...........34...28 listopada...........kuj-pomorskie.........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie pomimo owu nie ma śluzu umnie i martwi mnie to troche bo może te moje plemniki niemaja jak tam przetrwać bez tego śluzu? niewiem biore ten wiesiołek 2 razy dziennnie rano wieczorem narazie cos tam mi się wydziela ale grudki takie ale dziś dopiero 7 dc więc jeszcze czas na śluz zobacze czy coś ten wiesiołek da w tamtym cyklu brałam len piłam siemie lniane ale nic mi kompletnie niepomogło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz kobietki popijam sobie czerwne winko dla zdrowotności, ponoć rewelacyjnie działa na przyrost endometrium :D :classic_cool: Orzechy włoskei niby też, ale mega kaloryczne, więc pierwsza opcja lepsze :D Puldrini, witaj :) nasza tabelka coraz bardziej się rozrasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....jak tam dziewczete moje kochane mija weekend? u mnie przygodowo ;-) jak to zwykle bywa przy 2-latce...teraz slodko spi...u mnie troche pobolewania w dole brzucha i dole plecow,ale to przez nieustanna aktywnosc w ciagu dnia. pozdrawiam was wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza, rzeczywiście może coś w tym jest, może te tab zabijają śluz i nie ma odpowiednich waruknów dla plemników... Kurcze, jakie to wszystko skomplikowane, jakby nie mogło być prościej ;) ja narazie bez ziółek, ale jak w tym cyklu się znowu nie uda, chyba też się skusze na ten wiseiołek. CO siemia to też trzeba zacąć od 1d.c., czy można później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki puldrini, ja jeszcze mogę to wypije Twoje i maluszka zdrówko :) Przy 2latce, pewnie musisz mieć oczy do okoła głowy ;) Maluda już wie, że będzie miałą rodzeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puldrini ;D witaj siemie można pić cały cykl najlepiej zacząć od 1 dc ale można też później ja piłam do owulacji w tamtym cyklu ale mi nic niedało bo sluzu nie było a wiesiołek tylko do owu bo potem powoduje nie potrzebne skurcze wydaje mi się że tu tkwi problem w tym śluzie w pierwszym cyklu stosowania CLo też miałam potwornie sucho i lipa a owu wszystko pięknie endo też piękne podobno są takie leki na śluż ale na recepce i jeszcze zaryzykuje z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelko a ile lekarz zalecił Ci brania cykli Clo max ? bo mi mówił że pół roku można na Clo jak owu jest i nie robią sie torbiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wie od samego poczatku :-) ciagle pyta jaka fasolka jest juz duza...i dlaczego mama ma taki chudy brzuch :-))) poniewaz widziala na zdjeciu jak bylam z nia w ciazy w 8 mies,ze mialam duzy brzuch wiec teraz niesamowicie sie dziwi dlaczego teraz taki maly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to ja chyba zaczne z tym siemiem lnianym jeszcze w tym cyklu. Co do tabletek na śluz to trzba zagadać gin w śr. Kurcze tak tj z tab. na jedno pomagają na drugie szkodzą :( Xozza, a Ty czujesz jajniki po CLO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te dzieci :D Słodkie są, zazdroszczę Ci takiego łobuziaka w domu :) Xrozza, ja będę CLO brała jeszcze ten cykl i nast (3 cykle). Potem zmieniam na Gonal, dużo droższy, ale ponoć lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..tylko mialam w kapsulkach i zazywalam je raz dziennie 2 kapsulki zawsze wieczorem,poniewaz w ciagu dnia powodowalyu mnie nudnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tam mnie kłują ...ale tak falami jakoś kłują przestają kłuja przestają... Gonal musze poczytać o tym coś nie co gin mi mówi że jak niewyjdzie to najpierw nasienie potem droźnośc niby owu piękne po CLo a nic z tego nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonal...bardzo dobry lek...stosowalam w pobudzeniu wzrostu pecherzykow przed pierwsza ciaza...niestety uciazliwy w stosowaniu,poniewaz trzeba go sobie wstrzykiwac ale najpierw trzeba sie tego nauczyc. poza tym samopoczucie ni za bardzo po nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza, a ja właśnie nic nie czuje... ;( Ja też po 3 cyklo CLo idę na HSG. Mój. M. łyka androvit witaminki... Nasienie miał badane 2 x jets ok, ale nie jakoś rewelacyjnie. 2x też miał robiony posiew, za I razem zost wykryte 3 bakterie, brał antybioyki potem po 10 dniach znwou miał robiony posiew i w przyszły tyg będą wyniki. Czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×