Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

Mala tez wiele przeszliscie ale najważniejsze ze masz juz dziecko przy sobie:-) i napewno z drugim pójdzie szybko zobaczysz. Po ciąży duzo szybciej jest zajść w nastepna tagze będzie dobrze zobaczysz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam cicha nadzieje, ze wroci troche zycia do tego topiku, szkoda by bylo, gdyby padl smiercia naturalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hey z tej strony paula paulina witaj my znamy sie z innego topiku:P jai ten swiat maly.....he mialam inny nick, bo nie pamietam juz do tego konta hasla:/:/ widze ze topik jednak nie padl...ktos tu pytal co u mnie zeby sie odezwaala itd...a wiec od nowego roku mam nadzieje ze wkoncu po 7 latach podejde do in vitro 27 stycznia mam wizyte w klinice w Katowicach,takze mam nadzieje ze nowy rok bedzie dla mnie tym tak bardzo wyczekanym i doczekam sie wkoncu tego CUDU!!!A XROZZA ,MORELKA co u was morelko jak in vitro ?takze wracam do walki !!!!juz nie bawem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula trzymam kciuki za Was mocno! Mała, gratuluje malutkiego szczęścia i powodzenia w staraniu o kolejne! Witam też nową koleżankę! U mnie na razie ok, zgaga, mdłości, mija 9tc. Za 2 tygodnie mamy badania prenatalne. Trochę się boję, bo ostatnio byłam mega chora, miałam zapalenie zatok i po 2 tygodniach leczenia domowymi sposobami dostałam antybiotyk. Niby taki, który mogą brać kobiety w ciąży,ale wiadomo,że strach jest przed kolejnym usg. Trzymam za Was mocno kciuki, xrozza, morelko, odezwijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mala 56 wy biedaki staracie sie o kolejne PORAZKA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
Katakaraka ja tez zaczynam sie starac:) koleżanka polecila mi testy owulacyjne, bo bez nich probowalam ok 5 mies i na razie nic. Ale testy pozwola kontrolowac kiedy jest ten najbardziej plodny dzien, wiec bede dzialac;) pozdrawiam!:) ktos jeszcze rozpoczyna starania? Kurcze, tyle tych badan do zrobienia... Na razie sprobuje na tych testach cos zadziałać... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
razy tu raczej sa kobiety na forum ktore staraja sie przez in vitro badz inseminacje poczytaj dobrze temat... ty mala56 nie badz taka madra jestescie biedakami jak biedacy moga starac sie o kolejne dziecko?ty bidula robisz w piekarni a twoj gach na Ubojni jestescie zwyklymi wiesniakami:D ja cie znam z innego forum na ktorym tez sie udzielalysmy sie razem JESTES ZADNA JAK KUPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razu nie przejmuj sie gosciem, ona tak sie czepia - najpierw mnie, potem Psioszki a teraz nawet Ciebie. Rob swoje, dzialal, dawaj nam tu znac co u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mala ty zadny ryju a co ja takiego niby pisze? czytajac ten temat wiekszosc kobiet jest po iui lub in vitro nie rozumiem? a ciebie sie nie czepiam bo ciebie ty jestes biedak!!!a biedacy nie powinni plodzic dzieci!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morelko co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaglada to ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nareszcie ktoras sie odezwała. U mnie wszystko bez wiekszych zmian, mala rosnie, daje nam popalic, dzisiaj skonczyla 9 miesiecy. A co u Ciebie? Jak sie czujesz? Morelko zagladasz tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już na torbach siedzę, spakowana do szpitala. Za 3 tygodnie mam termin porodu. Co u reszty dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 3 tygodnie, oo to juz zostala Ci ostatnia prosta:) jak sobie radzisz z upalami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciężko jest, końcówka najgorsza, noce nie przespane, kręgosłup boli, ale jeszcze chwila. Oby było wszystko ok. Odezwijcie się dziewczyny, co tam u Was? Mała, a będziecie się starać o drugie? Super,że mała tak Wam rośnie - sama słodycz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, myslimy o drugim. Chcemy sie zaczac starac jeszcze w tym roku. Biorac pod uwage droge, jaka przeszlismy, nie chcemy tracic czasu. Lekarz chce, zebym odczekala poltora roku ewentuanie dwa lata, ale ostatecznie zgodzil sie na dzialania po roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Tak.Nasze szczęście przyszło na świat 21 lipca. 53 cm i 3680 g. Teraz się poznajemy i uczymy się siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak wyznaczacie sobie dni płodne? Same czy używacie jakiś testów, komputera cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mala56, nie moge zalogowac sie na swoje konto, musze zmienic login. Psioszka gratuluje, zdrowka dla malenstwa i dla Ciebie. Gosciu - ja owulacje rozpoznaje po bolu jajnika, nie wiem, jak inne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do dni płodnych - ja mam tester Afrodyta. Używam go 2 miesiąc i zauważyłam, ze dobrze pokazuje fazy cyklu, więc generalnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała56
Tez o nim slyszalam same dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×