Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

puldrini, czy właśnie po tym gonalu zaskoczyłaś z ciążą? Tak wiem niestety, że trzeba go wstrzykiwać w brzuch, jest w takich amupłko-strzykawkach. Ost jak brałąm zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków, piguła mnie i mojego M przeszkoliła jak robić te zastrzyki. Za fajne to to nie jest , ale jak ma pomóc :) Buziaki dla WAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby dzieki temu sie udalo,poniewaz zaczelam go brac dopiero dokladnie 10 mies przed zajsciem w ciaze...wiec gin stwierdzil,ze to dzieki temu. ale,przynajmniej u mnie,moj organizm na poczatku niezabardzo go tolerowal,potem bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten nd. słoneczny poranek :) Nic tylko wyjśc na spacer z czego na pewno skorzystam :) puldrini, to dobre wieści dla staraczek z tym gonalem ;) ruda, iel jeszcze CI zost tych leków, długo będziesz brać? Miłego dzionka :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda kura współczuje ale nie bolą Cie juz przydatki? Morelko wiesiołek działaaa! mam śluz narazie taki wodnisty mlekowy nie rozciągliwy ale jest! mam nadzieje że zmieni sie w płodny dzis dopiero 8 dc. a po lnie nic susza całkowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.................wiek............jak długo?......woj. ......data nast.@ morelkaaa..........28 lat ......10 m-cy..........wlkp..............13.05.12 czarna14741......27 lat..........58m-cy.......zach-pom.........14.05.12 xrozza.............24lata..........9m-cy.........małop olskie.....14.05.12 HinskiTurysta.....21Lat..........6m-cy...........lubuskie ..........?????? paula_30...........30 lat...........4 rok ...........sląskie .........nie licze psioszka............27lat..........9m-cy.........śl ąskie...........17.04.12 Ajka86...............25lat.......3 m-ce............śląskie...........30.IV.12 ruda kura szuka sznura.26lat..4 miesiące.....warszawa....24. V.2012 mała 56.............25 lat....1 miesiac.........kielce...........09.04.2012 CIĘŻARÓWECZKI nick...........wiek.......data rozwiązania.....woj. .w przyszłości płeć jestem pewna29...29....grudzien/styczen...śląskie/beski dy......???? uleczka88...........24...grudzien...............dolnoslas kie....????? puldrini44...........34...28 listopada...........kuj-pomorskie.........??? Mały update zrobiłam bo dostałam okres :) Następny za 32 dni powinien być. Dziś się lepiej czuje hurra! Boli troche jeszcze ale najgorsze jest bycie ciągle zmęczonym i że po antybiotykach czuje się jak naćpana :) Jeszcze 6 dni antybiotyków i powinno być ok. A u Was jakieś nowości? Tak pięknie dziś, właśnie wróciłam z ogródka i leże ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny burze??? Jaki burze u mnie nic, nawet żadnej kropli deszczu ;) xrozza, kurcze w nast cyklu też się zaopatrze w ten wiesołak, teraz już za późno. Teraz będę się ratować siemiem, ale super słyszać, żę się spr. :) ruda to świetnie, że się lepiej czujesz :) Ja cały dzień poza domem, dopiero teraz wróciłam i odpoczywam, a jutro do job :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny gratuluje serdecznie przyszlym mamusiom:) ja juz jestem po powaznej rozmowie z moim przyszlym M i za jakis miesiac zaczynamy dzialac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mdłości nie miałam... Wybrałam się na kolację do Bielska do naszej ulubionej restauracji.. Tak się najadłam, ale czuję się dobrze... Miłe popołudnie..... Padało u mnie... Powiem Wam że jeszcze to do mnie nie dochodzi że nasze życie się zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała pewnie kamień spadł z serca... aaa teraz nie długo będzie Ajka testować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! zacznijmy od tego, że staram się z narzeczonym o dzidziusia. jestem w drugim cyklu po odstawieniu tabletek. Mój cykl trwa średnio 28 dni, 28, 29, 30 max. Zwykle są regularne z jednym dniem + - . Miesiączkę miałam 5tego kwietnia, czyli owulacje powinnam mieć 19, 20, 21 kwietnia? Zrobiliśmy to z trzydniową spermą (jakto mawiam ) w środę 18stego, poleżałam 10 minut zrobiłam świece poszłam siku z czego trochę ze mnie wyleciało ale dalej poszłam leżeć z nogami w górze, haha . Później zrobiliśmy to za dwa dni czyli 20 stego i po przytulaniu poszłam odrazu spać i poduszka pod pupę a wcześniej świeca. (Oczywiście od 18stego już czułam i widziałam błyszczący przezroczysty śluz na papierze.) A wczoraj (21 kwietnia) Popołudniu zleciała ze mnie masa przezroczystego śluzu ! była to prawie doba po przytulaniu także to był chyba szczyt śluzu płodowego ? ALbo sperma partnera z nocy ale to po dobie? mógłby mi ktoś pomóc czy dobrze obliczyłam to wszystko i czy dobrze obliczyłam owulacje ? I taki fakt jeszcze jeden: dziś zrobiliśmy to w gumce bo bałam się o jego plemniki które są we mnie (taki mój mały schiz) i gdy wyciągnął widać było bardzo dużo białego śluzu... Czyli, że to już faza po owulacji, dni nie płodne po owulacji? faza lutealna? zapomniałam jeszcze dodać, że dziś po przebudzeniu zauważyłam kropelkę krwi na bieliźnie ! to była na bank krew taka czerwonobrązowa bardzo mała plamka- ale była !( może po depilacji aczkolwiek wątpie) a później zaczął cieknąć ten biały śluz. (miesiączka wypada na 3 maja) Bardzo proszę w interpretacji tego wszystkiego. Jutro zaginam do apteki po testy owulacyjne, tak na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Katarzyno myśle że zabardzo się tym wszystkim stresujesz i nakręcasz daj sobie troche luzu no i dziwne że piszesz że staracie się o dziecko a kochacie się bez a potem w prezerwatywie no ale ok każdy ma swoje metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno jak możesz sie bać o jego plemniki które są w Tobie ?wybacz ale mnie to śmieszy troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzyna999999 nie nakrecaj sie tak owulacje mozna sprawdzic tylko za pomoca monitoringu luz luz i jeszcze raz luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo kiedyś wyczytałam , że te niedojrzałe plemniki "walczą" ze sobą i się niszczą nawzajem. Obserwuje śluz i na gumce go dobrze widać i dzisiaj mętny i biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak Paula napisała jak chcesz wiedzieć kiedy masz owulacje to idze do gin na monitoring a inaczej to można sobie strzelać może akurat się wstrzelicie powodzenia ale daj sobie więcej czasu i luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej staraczki i ciezaroweczki,troche pozno dzisiaj do was zawitalam ale z powodu tak pieknej pogody,grzechem byloby siedziec w domu....no a teraz odpoczywam po dniu pelnym wrazen. widze ze nowe osoby zawitaly...katarzyno,witam cie...wybacz,ale twoja wypowiedz jest tak zagmatwana,ze czytajac ja 3 razy ciagle nie moge tak do konca sie w niej polapac,poniewaz jest ona jednym wielkim potokiem slow...sprobuj troche spokojniej. dobranoc kochane...do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym śluzem to raczej idź do lekarza się zbadać, też tak myślałam kiedyś jak Ty a to była bakteria czy inny szajs. Ale może masz fart i jesteś w ciąży ;-) i mylisz się ze spermą- właśnie plemniki jak ze sobą rywalizują to jest większa opcja na zapłodnienie (dlatego np jak kobieta śpi na przemian z 2 partnerami to ma większą szansę na ciążę i zdrowsze dziecko- poczytajbadania) a co u mnie- mężuś w domu:) zaraz razem coś pooglądamy :) on też już chce dziecko bardzo :) a zanim mnie poznał nie chciał w ogóle:) Burza z Małopolski jednak do mnie dotarła dzis wieczorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda a widzisz ;D hehehe przeganiałam ją jak mogłam co z rivavą właśnie? Puldrini a jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokuczaja mi tylko mdlosci i uczucie ciezkosci w zoladku,ale wymiotow brak,choc nieraz dobrze by mi to zrobilo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam male pytanko do Was...Czy Wy tez spicie ze spermą ?? nie boicie sie o jakies zapalenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×