Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

zdedcydowanie nie powinno sie tego ro bic,bo jak piszesz justa moze dojsc do zapalenia!!! sperma ma odczyn zasadowy i zmienia on ph pochwy,wiec bardzo latwo o jakies bakterie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda,masz racje,jezeli ktos stara sie o dziecko to tak,ale jezeli nie to wogole wole nie miec spermy w pochwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i nie wyobrazam sobie spac ze sperma cala noc a potem wstac rano i (powiem teraz brzydko) zeby lecialo mi po nogach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, no ja niedlugo bede testowac...czas mi sie wlecze;P caly weekend ladna pogoda spotkania i robilam jako kierowca;p moj m zadowolony:p dziewczyny takie pytanie dzis padla propozycja od znajomych wyjazdu do egiptu maj/czerwiec...i ja nie wiem bo jesli bym byla w ciazy to raczej odpada?? samolot, zmiana klimatu..co o tym myslicie? wlecze mi sie ten czas najchetniej juz bym testowala ;) witaj w naszym fantastycznym gronie katarzyno! tak jak dziewczyny mowia wiecej luzu..czerp przyjemnosc z kochania sie to zwiekszy szanse na fasolke:) a co do spermy...ja po kochaniu przytulam sie jeszcze z moim m ale pozniej dreptam do lazienki pod prysznic nie lubie tego uczucia jak cos ze mnie ''wyplywa''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puldrini tak mam juz jednego 4letniego smyka... z pierwszym nie bylo zadnego problemu za pierwszym razem sie udalo... a tu 2 latka mija a fasolki brak co do wyciekow tez nie wyobrazam sobie spania ze spermą, dlatego wydalo mi sie to dziwne... rozumiem chwilke polezec by zolnierzyki mialy wieksze szanse ale spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka, ja też nad wakacjami się zastanawiam. My zarezerwowaliśmy wczasy do Chorwacji na sierpień, ale oczywiście jeśli się uda to zrezygnujemy. Z tego co się orientuje i lekarz mi mówił, to przez pierwsze 3 miesiące jest całkowity zakaz latania samolotem, a co dopiero "arabski klimat". Później to już lekarz powie czy można, a ostatnie 3 miesiące i lekarz i linie lotnicze w swoim regulaminie mają czy wpuszczają kobiety na pokład w zaawansowanej ciąży. Witaj Katarzyno! Też trochę mnie dziwi to co piszesz, ale tak jak dziewczyny wcześniej pisały- monitoring,monitoring i wtedy będziesz wiedziała.Powodzenia! A u mnie kochane od wczoraj na CLO, choć ta @ to taka słaba, jak nigdy nawet bym to nazwała mocnym plamieniem,ale rozmawiałam do gina i kazał to traktować jak @. Więc majówka będzie "płodna":) A dziś widziałam bociana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo :) ja pierwszy raz spałam ze spermą i nic mi nie było, zwykle się odrazu po stosunku myłam i wszystko szybko wypływało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...moj lekarz odradzil mi latanie samolotem z powodu tego ze ciaza jest jeszcze zbyt mala i tym samym bardziej narazona na roznego rodzaju niebezpieczenstwa,wiec lepiej tego nie robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) widzę , że mamy nową koleżankę :) puldrini, hehehe jaka tam ze mnie szefowa :p w pracy jestem, więc tak za bardzo nie mogę pisać ;) Co do mnie to dziś ost dzień z CLO, w śr. idę na monit i odbieramy też wyniki posiewu M. Także byle do śr i będę coś więcej wiedzieć :) Dziewczyny mam nadzieję, że Wasi M. są przebadani pod względem nasienia, to bardzo istotna spr. i lepiej tego nie lekceważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelko właśnie mój nie jest przebadany i muszę go przebadać umnie podobnie jak u Morelki w śr monit. dzis ostatnia Clo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza, idziemy łeb w łeb ;) Kochana umówcie się koniecznie na wizytę u androloga, bo być może Twój M. ma problem a nie Ty. Jeśli nasienie będzie powyżej normy to ok, jeśli nie to warto też zrobić posiew na bakterie. jestem pewna suuper wiadomości :) nie wiem, który to może być tydz, zobacz na normy, które powinny być podane na wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewna- Gratuluję! 7 tydzień - u mnie tak wygląda na wykazie z bety! Dbaj o siebie i maleństwo i pędź do lekarza!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba cos koło 150 zł o ile się nie myle Morelko popraw mnie jak co psioszka ty miałaś teraz jakoś hsg czy się myle ?? jak nie to przepraszam a jak tak to powiedz mi coś więcej bolało?? i czy można zaraz po hsg sie starać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za informacje dziewczyny, jeśli będę w ciązy to oczywiście porozmawiam o tym z lekarzem, ale troche też poczytalam i raczej odpada, nie zaryzykowałabym. Co do nasienia hmm to jest nasz 4 cykl starań, po jakim czasie próbowania warto zrobic takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszt badania nasienia ok. 150 zł (wizyta u androloga+badanie). Co do posiewu, wykonuje się je w laboratorium mikrobiologicznym i trzeba czekać na wynik 7 dni (koszt 84 zł), potem z wynikami znowu trzeba dreptać do androloga. Ajka, mój M. miał robione to badanie dokładnie po 4 cyklu starań, więc powinniście jak najszybciej o tym pomyśleć. Moja gin na I wizycie odrazu dała skierowanie do androloga,powiedział, że bez wyników nie ma co się brać za leczenie., bo wina może być po M str.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wyniki byly jeszcze tego samego dnia popoludni...a koszt to 100 zl. polecam wersję komputerowa jak macie wybór- bo jest znacznie dokladniejsza i zawiera wiecej informacji. i w razie zlych wynikow nie trzeba dodatkowo placic za drugie badanie. Jesli nie wychodzi przez pare cykli to jest podstawa - bo po co faszerować sie daremnie hormonami jak maze nie w nas tkwi przyczyna... xrozza.. badanie HSG nie jest az tak straszne jak to wyglada z zewnatrz. Jak dla mnie niewiel roznilo się od badania ginekologicznego - trwalo moze z 7 min. Ja dostalam znieczulenie ale nie we wszystkich szpitalach jest to norma. Wowczas jesli jajowody sa przypchane to odczowa sie bol. CZas spedzony w szitalu to pare godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xrozza miałam hsg 10 kwietnia czyli jakieś 2 tyg temu. Powiem Ci tak- więcej strachu niż to było warte.Nie powiem,że jest bezbolesne, ale do przeżycia. Boli tak jakbyś miała @ dostać. Chyba,że masz "pozapychane "jajowody to tak , boli- ja miałam jakiś zrost w prawym i jak puścili kontrast to mnie z bólu aż wykręciło,ale sekunda.Na szczęście udało im się udrożnić i było ok. Będzie dobrze! Położne w szpitalu powiedziały mi,żeby starać się w ten sam dzień,bo bardzo dużo kobiet tak zachodzi w ciążę,w tym samym dniu co hsg.Nam się nie udało, bo to był 21dc, więc późno,ale jak Ty będziesz miała wcześniej, to spokojnie możecie. Plamiłam tylko 2-3h. Trochę mnie mdliło od kontrastu,ale herbatka miętowa i było ok.Poza tym nie ma się czego bać:)Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa a Ty kiedy miałaś hsg ? też starałaś sie odrazu? Psioszka ja w środe ide do gin i chce się umowić na to hsg na koniec czerwca . a powiedz Ty miałaś na NFz czy prywatnie ? długo się czeka na takie coś? wydaje mi się że mam nie drożne i dlatego nam nie wychodzi tyle czasu ;/ trzymam kciuki żeby Hsg dało rezultat !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam w pazdzierniku tamtego roku.... najlepiej jak badanie jest robione do 10 dnia cyklu, pozniej nie wszystkie szpitale chca zapisywac. Ja pojechalam w 2dc sie zapisac i w tym samym cyklu mialam robione. Ja w przeciwienstwie do Psioszki mialam robione ze znieczuleniem takze u mnie nic a nic nie bolalo... gozej bylo jak odchodzilo znieczulenie bo strasznie krecilo mi sie w glowie- wina za duzej dawki znieczulenia. Badanie mialam robione na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza ile czasu sie staracie?? Badanie HSG to wielka szansa, niestety u mnie sie nie udalo po tym a najlepszy czas to do 6 mcy od badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa dzięki za odp a ile się starasz? a miałaś jakieś inne badanie oprócz drozności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie długo będzie rok ale wcześniej nie miałam owu teraz 3 cykl stymulowany CLo . dlatego zapisuje się na to badanie bez dyskusji z lekarzem a u Ciebie gdzie jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×