Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Kobiety, które starają się o dziecko -zapraszam na pogaduchy

Polecane posty

aha jak by która chciała miec kontakt jako taki to podaje moje gg :31030124:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, życzę Wam powodzenia na wyspach. Kiedyś mieszkałam tam pół roku zanim byłam jeszcze z moim M, mieszka też tam moja siostra i mówiła mi o bezpłatnym ivi tyle,że trzeba mieszkać min rok i pracować,żeby państwo zasponsorowało. U nas problem jest tak zwany anatomiczny-mam bardzo poskręcane jajowody, do tego endo I stopnia i kłopoty z owulacją, nasienie M jest w porządku. Do jakiego miasta się udajecie? Trzymam za Was kciuki! Wysłałam Ci wiadomość na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli ten test wyjdzie w pozytywny to bedzie oznaczalo ze maz wytwarza przeciwciala przeciwko swoim wlasnym plemnikom. A na to nie ma lekarstwa:( Paula tez zaraz wysyłam Ci wiadomosc na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki z mężem właśnie zaczeliśmy starać się o dziecko. Czy używała któraś z was z żelu ułatwiającego zapłodnienie? Chodzi mi o conceive plus albo pre-seed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to pierwsze słysze o takim zelu. A po drugie słyszałam,że używanie jakichkolwiek lubrykantów czy innych zeli nie ulatwia a wrecz utrudnia zaplodnienie, poniewaz zle wplywa na plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam dzisiaj na monitoringu cyklu, w koncu to 12 dzien. Od maja nie jestem na CLO i o dziwo miałam dzis pecherzyk 17 mm ladny:) jutro zastrzyk z Ovitrelle a w srode podchodzimy do pierwszej IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała powodzenia trzymamy kciuki !!!!!!!!!!! żeby się udało to by nam wszystkim dało nadzieje Morelko jak tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała trzymam mocno kciuki! Mam jakieś przeczucie, że Ci się teraz uda! a zazwyczaj moje przeczucie się nie myli! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny juz jestem po. W sumie to szybko poszło. Przepisali mi d*phaston, luteine, kwas foliowy i ku mojemu zdziwieniu acard-mam brac taki zestaw przez dwa tygodnie i potem pozostaje test ciazowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelkaaaaa
Dziewczyny, po 2 latach starań wczoraj zob. na teście II :) Odrazu poszłam na betę, która wyniosła 45,80. Ogólnie w nd powinnam dostać okres, jednak się nie pojawił tylko miałam od nd brązowe plamienia, które trwały do wczoraj. Konsultowałam to z ginem i mam leżeć i łykać d*phaston. Wizytę mam na 1 lipca, więc powinno już być coś widać. Za wszytskie trzmam kciuki. Mała za IUI, oby była udana :) P.S. zapomniałam hasła do profilu, to ja morelkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelko nawet nie wiesz jak sie ciesze, z calego serca Ci gratuluje. Lez, odpoczywaj i kolejne 8 miesiecy ma byc bez zadnych rewelacji az do rozwiazania:) A ten szczesliwy cykl to byl naturalny czy "wspomagany"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz doczytalam ze pod koniec maja mialas czwarta IUI. Odczuwalas lekkie bole brzucha zaraz po? Bo mnie caly wieczor pobolewalo? Jeszcze raz gratuluje. To jak zaszla autorka tematu to i my musimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała, zaszłam na cyklu stymulowanym 5xCLO i 1x Gonal 75. Miałam podchodzić do IUI, pojechałam w 13dc jednak się okazał, że już po owulce. Na szczęście działaliśmy z moim M. 2 razy no i wsumie można powiedzieć , że zaszłam naturalnie na cyklu stymulowanym. Ogólnie stresuje się przed jutrzejszym dniem, ponieważ powtarzam betę i mam nadzieję, że rośnie. Co do objawów to odczuwał bóle brzucha i klucia jajników, no i senna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie, wszystko na pewno bedzie dobrze i beta bedzie ladnie przyrastac. Daj nam znac jaki wynik ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelkooo cudowna wiadomość, serdecznie gratuluję!! Trzymam kciuki za dużą betę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja88
witam dziewczyny ja rowniez tak jak i wy staramy sie z mezem o dziecko juz dlugi czas.robilismy badania ktore wyszly dobrze jak i u mnie tak i u meza.ostatnia miesiaczke mialam 3 tyg temu i ostatnio zrobilo mi sie nie dobrze i slabo a teraz pare dni bola mnie sutki.jak ktos mial podobna przypadlosc prosze o porade pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda nie mialam nigdy takich objawow ale jesli podejrzewasz ze mozesz byc w ciazy, to uwazam ze na mdlosci czy zawroty glowy jest po prostu za wczesnie. Jesli bardzo czegos chcemy to organizm plata nam figle i wmawiamy sobie rozne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja, poczekaj do terminu @ i zrób test, a jak się nie pojawi @ to idź na betę, wtedy będzie wszystko jasne. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zrobic zeby podac sie takim badania na plodnosc? czy przez tarczyce mozna byc nie plodnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja88
dzieki ze odpisalyscie :) ja mam taki problem ze w polsce bede dopiero w polowie sierpnia zeby zrobic badania i pojsc do mojego gina. a ten bol sutkow jest nie znosny dzis to juz porazka sa tak gorace i bola ze az promieniuja. Niewiem juz co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jest problem z tarczyca, rowniez moga wystapic problemy z zajsciem w ciaze. Zreszta wplyw na to moze miec wiele czynnikow. Aby wykonac badania pod katem plodnosci musisz isc do swojego ginekologa, przedstawic mu problem i on wypisze skierowanie na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja, piersi jeśli tak mocno bolą to zazwyczaj oznacza wysoki poziom progesteronu, a w związku z tym to,że miałaś owulację, więc czekaj spokojnie na termin @. Za granicą spokojnie kupisz też test ciążowy i sprawdzisz co i jak. Co do testu na płodność, ale tarczyca czy inne czynniki mają wpływ na pewno.Zgadzam się z Małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelkoo, jak Twoja beta? Ja dziś byłam u gin, bo wyhodowałam sobie torbiel na 4cm, dostałam leki antykoncepcyjne, więc następny cykl stracony, a nawet 2 ,bo stwierdziłam,że wezmę już do września, bo potem in vitro. Mała, Paula, co u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Psioszka lipnie wyszlo, ze ta torbiel sie u Ciebie pojawila. Najwazniejsze jednak, że masz przed sobą in vitro i zycze Ci z calego serca zeby spelnilo sie to najwieksze marzenie. Morelko mam nadzieje ze beta ladnie przyrasta i kilka najblizszych miesiecy bedzie spokojnych. Ja powinnam robic test w srode ale poczekam chyba do weekendu czy @ sama nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro mija 14 dni od IUI, myslicie ze test moze juz cos pokazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoda 12
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelko gratuluje nareszcie :D Mała robiłaś test??? rób i dawaj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×