Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aniulka888

Azs

Polecane posty

Mmausie atopików, prosze o pomoc...mamy AZS juz od poł roku(mały ma teraz prawie 9 miesiecy) i od jakiegos czasu (ok tygodnia) znowu go wysypuje (jakbym znalazła winowajce byłoby dobrze ale cholera sie niezle maskuje:/) i nie wiem od czego...raczej zadnych nowosci nie dostawał...myslełam ze jestem obcykana juz w postepowaniu z atopowcem ale nie:/ Mniejsza z tym, macie moze jakies masci aby załagodzic juz wysypke( a raczej szorstkie plamy na skorze zamieniajace sie w strupki)...Emolienty nie pomagaja, mam wrazenie nawet ze jest gorzej, nawilzam, piore w proszku dla alergików, płuka 3 razy, prasuje ciuszki...sama juz nie wiem:/ Dodam ze robiłam mu panel pokarmowy i nie wyszło nic oprcz białka mleka krowiego i IGE całkowite 49 gdzie norma 29...wiec na cos jest uczulony tylko nie wiem. Pozatym jestesmy w trakcie badan na grzyba...ale do tego zcasu musze miec cos czym złagodze mu swiad i załagodze to co juz wylazło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi na azs mojego dziecka pomogły kosmetyki essenz które są naturalne. i chyba to jest wlasnie główna rzecz która zadziałała - naturalność! także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Przy skórze z AZS trzeba stosować emolienty, ja smaruję syna balsamem z Exomegi Control. Rewelacyjny dermokosmetyk, po chwili po posmarowaniu mija świąd skóry. Przy codziennym używaniu skóra odzyskuje nawilżenie, stan skóry bardzo poprawia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2019 o 01:44, Gość Ela napisał:

Przy skórze z AZS trzeba stosować emolienty, ja smaruję syna balsamem z Exomegi Control. Rewelacyjny dermokosmetyk, po chwili po posmarowaniu mija świąd skóry. Przy codziennym używaniu skóra odzyskuje nawilżenie, stan skóry bardzo poprawia się.

.My też stosujemy Exomega Control od dłuższego już czasu i jestem bardzo zadowolona.Są naturalne.  Dziecku trudno zasnąć wieczorem gdy sucha skóra swędzi i jest podrażniona, dlatego stosujemy płyn do kąpieli "Kojąca kąpiel". Daje natychmiastowe uczucie ulgi.  Skóra staję się delikatniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×