Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laska123405

Ten pierwszy raz

Polecane posty

Mam 16 lat mój chłopak 19.Jesteśmy ze sobą od 7 miesięcy.Od miesiąca planujemy nasz pierwszy raz.Czuję się gotowa.Nie jestem jakąś głupią nastolatką bo nie robię tego dla zabawy.Bardzo kocham mojego chłopaka,wiem,że on mnie tez,chcemy być na zawsze razem.Tylko nie wiem czy to odpowiedni wiek,tylko mnie to martwi w tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 567
Co do wieku to różnie bywa jedni są gotowi wcześniej inni później. Jeżeli naprawdę go kochasz a on ciebie to ok. Pamiętaj tylko o zabezpieczeniu bo ciąża w tym wieku to masakra!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
98 proc tego towarzystwa powie ci ze jestes tanowczo za mloda, ze powinnas sie zabrac za ksiazki, ze jestes gim...cos tam... Cos tam.... Prawda jest taka ze jesli juz to zaplanowaliscie to to zrobicie... Jakakolwiek byla by opinia innych. Ja osobiscie powiem tak... Warto zaplanowac swoj pierwszy raz. Ja popelnilam ten blad ze tego nie zrobilam. Facet poszedl nastepnego dnia w odstawke bo nie moglam na niego patrzec... Nie spieszyc sie i co najwazniejsze NIGDY nie oddawac siebie jako potwierdzenia milosci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammaaaa
Tez uwazam, ze jesli czujesz, ze to TO, to nie ma sie co wiekiem przejmowac :) My z moim teraz obecnym mężem, zaczelismy wspołżyc, jak miałam 15 lat. nigdy tego nie żalowałam :) Dzis mam 28 lat, jestesmy cały czas razem i wciąz sie tak samo kochamy :)m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem.Myślimy o prezerwatywach i globulkach do pochwowych,tylko z tego co czytałam strasznie sie pienią i przy nich nie ma duzej przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 567
Globulki to masakra!!!!! pełno piany i zero przyjemności.Odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezerwatywa sama wystarczy??? Chciałabym brać tabletki,ale w moim wieku to pewnie musiałabym się wybrać z mamą po nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstrawertyk
mammmaaaa i nigdy nie mialas innego faceta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezerwatywa wystarcz. poza tym zawsze można się ograniczyć do seksu oralnego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 567
Nie koniecznie z mamą ,są przychodnie ginekologiczne dla dziewczyn niepełnoletnich i przyjmują tam ginekolodzy dziecięcy tam myślę że ci wypiszą ,ale bez badania się nie obejdzie. Ja miałam niecałe 17 lat jak poszłam po tabletki i nie było żadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy byłam w Twoim wieku, zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i kupowałam je bez rodziców. Zawsze możesz wybrać się do ginekologa i powiedzieć, że masz nieregularne, bolesne miesiączki. Wtedy tabletki są idealnym środkiem na unormowanie cyklu, a upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu, bo i zyskasz środek zabezpieczający. Oczywiście, warto powiedzieć o tym mamie, ewentualnie bez wspominania o podjęciu decyzji na temat współżycia. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×