Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co jak coo

Ile potrzeba kasy żeby otworzyc SKLEP?

Polecane posty

Gość co jak coo

czy 20 tysięcy wystarczy?? Mowie o małym sklepie np obuwniczym albo kosmetycznym. Jeszcze nie zdecydowalam jaka by to była branża , ale zastanawiam się ile wy wyłozyliscie kasy na mały binzes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało
tyle to może wystarczyć ale tylko na aranżację lokalu, jakiś czas temu się interesowałam, stad wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jak coo
nie przesadzaj:-) ile kosztuje odmalowanie sklepu i regały do małego lokalu?? z pewnoscia nie 20 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało
można zrobić to za tysiąc albo za pięćdziesiąt, wierz mi pierwsze wrażenie jest ważne, zatowarowanie sklepu też nie może być ubogie i jak się decydujesz na coś takiego to nie warto aż tak oszczędzać, był zresztą podobny wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alikop0
no sklep z butami to jest mega koszt jesli chodzi o towart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policzyć trudno ?
czy 20 tysięcy wystarczy?? Mowie o małym sklepie np obuwniczym albo kosmetycznym. Jeszcze nie zdecydowalam jaka by to była branża , ale zastanawiam się ile wy wyłozyliscie kasy na mały binzes? w małym mieście wystarczy ale ile będziesz miała klientów miesięcznie itd? w małym mieście najlepszy sklep to sklep wielobranżowy. bierz na sklep tylko to co się szybko sprzeda, od mydła po powidła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×