Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mi mała

Number of British Muslims will double to 5.5m in 20 years

Polecane posty

Gość merylkaaa
Prezes, ale zobacz jakie one sa agresywne, szczegolnie w strone katolikow. Zapomnialy pindy o tym, ze same sie urodzily i wychowaly w tej religii i ze cala jej rodzina jest wciaz katolicka, tylko ona jako jedyny odszczep przeszla na terroryzm :) A mowia, ze islam to religia pokoju... coz za hipokryzja :) wystarczy przeczytac posty nsdd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Prezes, znam te pinde z tego twojego filmiku, stoi przy tablicy w bialym hijabie w czerwonym plaszczyku. To Agnieszka Witkowska z Warszawy. Pisalam z nia kiedys na iinym forum. Chora na leb baba. Ma nastoletnia corke, ktora wychowywala sama, bo jej maz czy tam partner ja opuscil. Byla samotna, duzo pila i imprezowala. Pewnego razu poszla na impreze gdzie poznala muslimow, ktorzy zaczeli ja werbowac do ich sekty. Wtedy Agnieszka zdecydowala sie przejsc na islam. Odkad przeszla na islam, to jej "sekta" znalazla jej faceta, oczywiscie muslima rowniez. Co za idiotyzm panuje, na szczescie te szmaty w Polsce sa niezle gnebione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsdd
A największą szmatą w Polsce merylkaa to twoja matka jest. Za to jest szmatą, że powila takiego śmiecia na świat, a twój ojciec brudny polaczek, robotnik huciany, walił ją w dupę. Katolem nigdy nie byłam sraczko polaczko dzięki Bogu! Byłam baptystką, jak i cała moja rodzina. Ale ty pusta katolicka debilko nie wiesz, że w Polsce są chrześcijanie innych denominacji, a nie tylko katole. Tego cie juz twoja stara sprzedawczyni w realu nie nauczyła, no więc stój na kasie, zarabiaj gówniane pieniądze i żyj swoim gównianym katolskim, zakłamanym pełnym nienawiści życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilu mieszkańców ma Wielka Brytania, trudno jest oszacować. Oficjalna liczba to 60 mln, jednak według dziennika „The Independent może to być nawet 77 mln. Przynajmniej tak by wynikało ze sprzedaży żywności i z liczby wydanych kart ubezpieczeniowych, bez których nie można ani legalnie pracować, ani korzystać ze świadczeń socjalnych. Nie wszyscy imigranci to muzułmanie, ale to właśnie oni stanowią lwią część nowoprzybyłych i wśród nich jest najwyższa liczba urodzeń przeciętnie 4 dzieci na jedną matkę (ale nie rodzinę, gdyż muzułmanin może domagać się świadczeń socjalnych i dopłat do mieszkań dla 4 żon i nieokreślonej liczby dzieci w kraju gdzie poligamia jest oficjalnie zakazana). Dzięki temu populacja brytyjskich muzułmanów, licząca w 1960 r. 80 tysięcy ludzi, stale rośnie. Do 1990 r. było ich już milion, a do 2000 r. prawie dwa miliony. Obecnie szacuje się, że ich liczba na Wyspach wynosi od 3 do 4 mln, chociaż to wersja optymistyczna. Zdaniem Westona w 2020 r. liczba ta wynosić będzie 6 milionów. Wojna demograficzna Piramida wzrostu w Wielkiej Brytanii, jak i w wielu państwach europejskich, jest odwrócona, tzn. mamy więcej starców niż dzieci, a to oznacza, że społeczeństwo wymiera. W społeczności muzułmańskiej jest dokładnie odwrotnie. Biorąc pod uwagę populację do 40 roku życia, w 2012 mamy odpowiednio: 25,5 mln autochtonów i 6,75 mln obcokrajowców. Z jednej strony liczby te pokazują demograficzną przyszłość Wielkiej Brytanii, z drugiej warto zwrócić uwagę na fakt, że 18-40 lat to wiek gotowości do służby w wojsku. Dane demograficzne są porażające, uważa Weston. Co gorsza, porażające są też badania opinii http://www.euroislam.pl/index.php/2009/01/44-muzulmanow-przeciw-integracji/ wśród młodych brytyjskich muzułmanów 40% chce wprowadzenia prawa szariatu http://www.euroislam.pl/index.php/2009/10/szariat-w-wielkiej-brytanii-%E2%80%93-tego-chcemy/w Królestwie, co w niektórych dzielnicach miast, http://www.euroislam.pl/index.php/2011/09/strzez-sie-tych-miejsc%E2%80%A6/; zamieszkanych w dużej mierze przez społeczność muzułmańską, ma już miejsce, o czym niejednokrotnie informowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Wow, nsdd, jak brak argumentow to trzeba zaczac obrazac czyjas rodzine, tak? Buhahahah Dobre :) Wlasnie mi udowodnilas, ze jestes skonczonym ZEREM, totalna szmata, ktora moge sobie tylek podetrzec, zreszta tak jak i koranem. az tak mi zazdroscisz mojej pracy? to sama sie gdzies przyjmij, zarob jakies pieniadze a nie na kafeterii siedzisz i wyzywasz porzadnych ludzi, spermojadzie ciapacki :) Tylko zaraz.... ja zapomnialam, ze ty jesteoraz jedynie po to, by rodzic kolejne czekoladowe dzieci swojemu wlochatemu pastuchowi :) Good luck tobie i pokoj z toba oraz twoim "prorokiem" mahometem, co to lubil sobie pobzykac dzieci od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahah.....
merylka :D pracujac w sklepie, gdzie jest popychadlem (jest zerem w pracy i musi siedziec na kasie - hahahaha, jaki obciach :D, aby wyjsc na przerwe musi uzyskac zgode :D:D:D hahaha, robotnica zwykla, robole musza zgode dostawac :D) przylazla na kafe aby odbic sobie swoje szare, smutne zycie. Ja takie Poleczki na kasach to z blotem mieszam jak mam kaprys :D bo siedzi tam dla mojej wygody i aby mnie OBSLUGIWAC :D:D:D:D Hahahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha102
nsdd nie obrazaj czyjejs matki bo to zaden argument w dyskusji- b.nieladnie oj bardzo ja sama nie wiem co o tym sadzic-z jednej strony kazdy ma prawo wybrac sobie religie czy tez styl zycia jaki mu aktualnie odpowiada, z drugiej taka postawa misjonarska-czyli nawracanie na swoje jedynie sluszne poglady jest obrzydliwe...nie nalezy tez kazdego katolika czy muzulmanina wrzucac do tego samego wora. ciezki temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
nsdd, az tak brak ci jaj, zeby napisac ze swojego nicku? :) Ja na kasie nie siedze, ja pracuje na innym dziale, a na kasie jestem jak mnie WOLAJA. Czytaj uwaznie dzieciatko, jesli cie w szkole nie nauczyli. Chociaz patrzac na twoja pisownie, to nie oczekuje zbyt wiele... No i jesli ktos tu kogos obsluguje, to ty jedynie swojego ciapka. A gdzie go obslugujesz, w kebabie czy na recznej myjni samochodowej? :) Jesli jestes tak twarda i "lubisz mieszac z blotem" kasjerki, to zapraszam to mojego sklepu :) Jesli akurat bede na kasie i powiesz mi choc jedno slowo zle, to mam kolo siebie taki cudowny guzik "security" i takie ofermy wyprowadza sie ze sklepu pod nadzorka, a jesli i do nich bedziesz pyskowac to dostaniesz bana, a i moze sie skonczyc wezwaniem policjii. Zapraszam wiec do mojego markety i szczerze nie moge sie ciebie, wiesniaro doczekac. tylko nie zapomnij nalozyc burki na facjate, szpetote bowiem trzeba zakrywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahah.....
merylkaaa "Ja na kasie nie siedze, ja pracuje na innym dziale, a na kasie jestem jak mnie WOLAJA." :D Jak gwizdnie na ciebie manager to popiskujac przybiegasz i siadasz "na kase", aby mnie OBSLUGIWAC :D Hahahaha!! I jako klient to JA jestem panem :P " No i jesli ktos tu kogos obsluguje, to ty jedynie swojego ciapka. A gdzie go obslugujesz, w kebabie czy na recznej myjni samochodowej?" A teraz pokaz mi moj post gdzie napisalam, ze mam faceta o ciemnym kolorze skory, ewentualnie jasnym czy tez w ogole cokolwiek na temat faceta? Nie ma tepa strzalo? :D Aaaa, tylko kasjerki z polskich wioch uznaja, ze "posiadanie" faceta je nobilituje (bo same nie znacza NIC i jedynie "na kasie" :D moga przesuwac towary :D) Ja pisze o tobie a nie o sobie glupolu :D "Jesli jestes tak twarda i "lubisz mieszac z blotem" kasjerki, to zapraszam to mojego sklepu" Z blotem mieszam zera takie jak ty :P "Jesli akurat bede na kasie i powiesz mi choc jedno slowo zle, to mam kolo siebie taki cudowny guzik "security" i takie ofermy wyprowadza sie ze sklepu pod nadzorka, a jesli i do nich bedziesz pyskowac to dostaniesz bana, a i moze sie skonczyc wezwaniem policjii." :D Skarbus, kasjereczko ty slodziutka....malo wiesz jak zalatwia sie takie szumowinki jak ty. I "guzik" ci nie pomoze bo guzik zrobisz :D:D "Zapraszam wiec do mojego markety i szczerze nie moge sie ciebie, wiesniaro doczekac. tylko nie zapomnij nalozyc burki na facjate, szpetote bowiem trzeba zakrywac " A gdzie znajduje sie ten "markety" :D:D:D:D gdzie na kasie, zaciskajac nogi jak ci sie szczac chce i czekajac z utesknieniem, az pan pozwoli ci na przerwe wyjsc? :D:D:D Hahahaha.....kasjereczka :D:D:D:D Alez obciach!! Hahahahahaha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsdd
Zero jesteś merylka skonczone i tyle. Glupia pusta sprzedawczyni z dzialu sport hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to takiego?
hahahahahah... - histeryczka jakas jesteś czy psychiczna? :) Ciekawe czym ty jestes że wyzywasz na kasjerki i chcesz je mieszać z blotem? Pewnie jakąś sfrustrowana sprzątaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie litosci
Po pierwsze kasjerki, robotnice itd sa spoleczenstwu potrzebne i zasluguja na szacunek, z racji tego ze placa podatki ze swojej pensji i dzieki temu panstwo ma pieniadze na benefity dla darmozjadow ktorych jedynym celem jest rodzic dzieci... Po drugie- okreslenie: islam- religia pokoju, jest zle interpretowany, zbyt skrotowo. Islam- religia pokoju znaczy ze islam dazy do islamskiego pokoju. Co w intrpretacji islamu znaczy, ze nastapi on wyedy, gdy z kuli ziemskiej znikna wszyscy innowiercy. Tzn zostana TYLKO muzulmanie wierzacy w allaha. Jak znikna wyznawcy innych religii i kultur z kuli ziemskiej, zostano nawroceni na wiare allaha slbo zostana martwi... A wtedy nastapi islamski pokoj... Ale to nsdd powinnas wiedziec, jako obronczyni islamu, prawda? Jak sie czujesz stajac po stronie tychy co planuja morderstwa na innych kulturach? Ja nie jestem religijna, uwazam zarowno katolicym jak i islam za gowno, ktore ma na celu dac wladze ich przywodcom. Kazda religia tlamsi kobiety, dlatego dziwie sie, ze kobiety daja sie w to wciagac. Nam powinno zalezec na wolnosci szczegolnie, ze tyle kobiet w przeszlosci dla nas o nia walczylo, ginelo i mamy ja stosunkowo niedawno. A same sobie spowritem zakladamy smycz na szyje. Ludzie powinni byc etyczni ale nie religijni, bo Kazda religia ma tendencje do fanatyzmu, a co za tym idzie, niegodziwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Ona nie jest sprzataczka, tylko polykaczka arabskiej spermy :) Nie musisz mi pisac, gdzie pracujesz. Widac po twojej pisowni, ze zmywak to chyba najwyzsze twoje loty. A o tej kasie robisz sie nudna. Wymysl cos innego, bo ciagle powtarzanie sie prowadzi to trwalego zajakniecia, a wtedy jak bedziesz robic z polykiem twojemu temu...sniademu kochankaowi? Ale widzie, ze moja osoba cie niesamowicie wkurza i pragniesz odpisywac mi na kazdy post, oczywiscie w kolko powtarzajac te sama spiewke, ze niby pracuje na kasie. Dobre :) Mnie to nie ziebi ani nie grzeje. Dobre stwierdzenie, klient nasz PAN. :d Twoim panem to jest ten poganiacz koz na pastwisku, z ktorym zyjesz. :) Widac, ze ten temat cie denerwuje, ale czego ty oczekujesz? Poparcia? Szacunku? Odnosnie dzialu "sport" wspomnianego przez ciebie. Nie wiem co to za dzial "sport" ale radze w slowniku spojrzec na "home & leisure". To moj dzial. Tam mnie szukaj jakbys mnie chciala z blotem zmieszac. Wtedy ci pokaze jak ja traktuje takie szmaty jak ty. Adieu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha.....
Na szacunek zasluguje kazdy, oprocz takich szmat jak merylka :D Jezeli ona moze mieszac z blotem nieznane sobie osoby to ja moge z blotem zmieszac toto cos :D "Nie musisz mi pisac, gdzie pracujesz. Widac po twojej pisowni, ze zmywak to chyba najwyzsze twoje loty." A mialam zamiar? :D Hahahaha! A co to jest zmywak? Opisz mi szczeble swojej karierki bo nie znam tej drogi :D "Twoim panem to jest ten poganiacz koz na pastwisku, z ktorym zyjesz" Merylka ty masz jakiegos zajoba na pukcie tych ciapatych? :D Kreca cie tak, ze nie mozesz sie powstrzymac w pisaniu o nich w kazdym swoim poscie? Czyzby nawet ciapak cie zlal i stad kompleksy? :D :D Biedactwo. " Nie wiem co to za dzial "sport" ale radze w slowniku spojrzec na "home & leisure". To moj dzial." :D Jasny gwint! Naprawde??? Alez dowalilas :D:D:D:D Kariera!!! Matko, splakalam sie ze smiechu :D "Tam mnie szukaj jakbys mnie chciala z blotem zmieszac. Wtedy ci pokaze jak ja traktuje takie szmaty jak ty." Jak stracisz prace to zasilek bedzie ci przyslugiwal kasjereczko? :D Juz masz 12 miesiecy "na kasie" :P przepracowane? :D:D:D:D Alez glupie toto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsdd
Spermę to może łyka twoja stara merylkaaa a ja mam na tyle godnosci, ze nie biore do buzi, fuj ale z ciebie perwersyjna swinia! Araba tez nie mam, nawet chyba zadnego nie znam osobiscie. Ty jestes psychicznie uposledzona, co widac w kazdym twoim poscie. 26 letnia uposledzona kasjereczka hahahahahaha Co za wstyd i hanba ze taki deeebil do uk przyjechal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa dzisiaj
po poludniu na kasie siedzi :D Rano szczekala na forum, teraz w pracy ciuchutka i grzeczniutka podlicza towar :P Z tymi dzialami w sklepie to dala popis :D:D:D Ona naprawde te prace w sklepie :D jak kariere traktuje. Z jakiejs wiochy na pewno pochodzi, wyksztalcenia brak to kasa w UK to szczyt marzen :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsdd
Hahaha i jeszcze mi chce pokazac tam cos w pracy :D powiedz w ktorej asdzie zamiatasz polki to przyjde chetnie, nie moge sie doczekac zeby popatrzec jak wylatujesz z pracy pokazujac mi kim jestes hahahaha ja piernicze skad sie takie niedowartosciowane pustaki biora, to ja nie wiem. Szczyt marzen praca w sklepie w dziale home and PLEŻER hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsvwjsbsj
Zeta ty psycholu. Nawet jak nie wklejasz linkow to widać że to ty tutaj wyzywasz. Kretyn jeden łysy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ROR - ona sie boi teraz, bo juz je wstyd pisac i boli ja ze zdemaskowalismy jej kompleksy zwiazane z tusza. zeta ma ograniczenie w mozgu i jest pijakiem, jak ma chwile przeblusku to wklei link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka zeta, jaka ror
pojebusy jedne :D Przeciez na kafe same swiry pisza a merylka pierwszy duren. Za nia prezio wertyp z zeta, i lancuszek pakistanskich kochanic :D Same swiry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myslicie....
czy dzisiaj manager puscil biedna merylke na przerwe, aby mogla zrobic siusiu i zjesc kanapke? Bo ona mocna w gebie na forum a w pracy nie potrafi sie o swoje upomniec i pracuje po 4,5 godziny bez przerw :D a inni sobie na te przerwy chodza. Merylka przybiega na kafe z placzem, ze siusiu zrobic nie mogla :D Ale za to w jakim dziale pracuje, ho ho ho!!!! :D:D:D:D:D Ten dumny wpis merylki mnie polozyl na lopatki dzisiaj :D "home & leisure". To moj dzial!" Ta duma w glosie, to uszczesliwione spojrzenie, ta podniesiona broda.... :D:D:D Splakalam sie ze smiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
No i co, ciapacki spermojadzie, az tak cie zabolalo? Ale nie poplakalas sie jeszcze? :) Czy moze poszlas sie poskarzyc swojemu "panu i wladcy", ktory juz szykuje ladunek wybuchowy pod moja Asde? A moze wszystkie Asdy w UK niech wysadzi w powietrze, razem z toba rzecz jasna. Podczepia pod ciebie jakas bombe i zginiesz w imie allaha hahah :D Dlugo ci musialo zajac szukanie w necie, ze "home&leisure" to asda? Gratulejszons zatem za bystrosc umyslu :P Jestem pod wrazeniem. O moje studia sie nie martw, dziecinko, sa ukonczone i z dobrymi wynikami. Ty sie lepiej martw o to, zeby mature jeszcze zrobic, bo kariery z ciapatym to nie zrobisz, oj nie. No chyba, ze pozmywasz u niego na kebabie albo podloge pomopujesz :) Laske przy okazji mu zrobisz i bedzie git :D ach slonce moje, marzy ci sie, zeby mnie wywalili z pracy? Powiem ci tak: Nie ma takiej opcji. Jak przyjdziesz i jak to wspomnialas "zmieszasz mnie z blotem" to ci odpowiem tym samym i to TY bedziesz w klopotach, a nie ja. A my pozniej z managerami mamy niezla beke. Bo pamietaj, ze manager ZAWSZE stanie po stronie swojego pracownika, a nie takiej scierki jak ty. Przygotuj sobie wczesniej co masz powiedziec, wiesz, google translate i te sprawy, zebys to jakos gramatycznie wydukala po angielsku :) Zapraszam wiec do Birmingham, terrorystko :) Powiedz mi tylko jak cie poznam, tzn jaki kolor bedzie miala twoja szmata na ryju? Czarny czy blekitny z taka seksowna siateczka na oczy? Szyk mody normalnie. No i czy "ciapak" mnie olal? Otoz nie, gwiazdeczko. Po co mi brudas i wyznawca pedofila, ktory za jakis czas oblalby mnie kwasem za "nieposluszenstwo"? Widzisz, sa jeszcze takie Polki, ktore nie leca na brudasow i preferuja Polakow, ale co ty mozesz o tym wiedziec... :P No i ROR te twoje wypracowania sa nuuudne Od poczatku wiedzialam, ze jestes obciagaczka pakoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
I popatrz, caly dzien siedzisz na forum i czekasz na mnie, stukajac niecierpliwie w klawiature, denerwujac sie, zgadujac czy akurat pracuje, o ktorej godzinie rozpoczynam prace a o ktorej koncze. Popatrz jakie twoje zycie musi byc fascynujace. A co ty robisz calymi dniami? Forum, przewijanie gowien dzieciakowi i pobieranie benefitow? A twoj pakol tez pobiara benefity? bo u nich to normalka. ciesz sie,ze ty i twoj bekart macie co zryc dzieki podatnikom, ale niedlugo wasz "dobrobyt" sie skonczy,bo uk sie wezmie za te beneficiary. Wrocisz do Polski z czekoladowym bachorem, bez pracy i kasy i w hijabie na lbie. ciekawe jak tam cie przyjmie spoleczenstwo? Boisz sie? To dobrze. ten twoj dostanie w ryj na ulicy, a ty nie bedziesz miala zycia. twoj bachor to juz w ogole. najlepiej jakby cie wywiezli na Sybir :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze piszesz tym szmatom. spredaja sie i jeszcze maja szczelnosc udzielac sie na tym zacnym forum. ktos mnie popiera. doceniam to, bo tak tylko krytykuja i obrazaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooolllllaa
powinni zamknąć granice , bo i tak to co jest, to się porozmnaża............................. Zarabiaj z WAZZUB !WAZZUB - to nowo powstający portal, w którego projekt zainwestowano już ok. 2 mln $. Chcesz zarabiać duże pieniądze co miesiąc? Cała praca polega na tym, aby promować nowy portal WAZZUB poprzez zapraszanie chętnych za pomocą swojego indywidualnego linka, który otrzymujemy po rejestracji.Rejestracja i członkostwo w WAZZUB są NA ZAWSZE DARMOWE (BEZ ŻADNYCH OPŁAT), BEZ ŻADNEGO ŚCIĄGANIA PLIKÓW, BEZ KLIKANIA W LINKI REKLAM, BEZ DODATKOWEJ PRACY. Aby stworzyć swoją grupę zaproszonych masz czas do 09.04.2012r. Żeby zarabiać, wystarczy się zarejestrować i zacząć rekrutować poleconych. Firma WAZZUB przeznaczy 50% swoich dochodów na wypłaty dla swoich członków. Nic nie trzeba inwestować, wystarczy się zarejestrować i zacząć zapraszać następne osoby.Od 9 Kwietnia 2012r. wyszukiwarka będzie już działać i wszyscy chętni, którzy zarejestrują się teraz - zaczną otrzymywać pieniądze.MASZ 20 dni na zbudowanie Twojej Grupy Poleconych!!! wejdz na stronę signup.wazzub.info/?lrRef=7ff3c503

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdddd4dd543
ja pierdziele, te burki to powinni topić jak marzanny :/ chore chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha....
Merylka tlumoku to ty w Asdzie pracujesz? Ale obciach! To teraz przyznaj sie scierwo w jakim miescie i przyjade :D Wtedy zobaczymy jaka odwazna jestes :D Puscil cie wczoraj manager na przerwe czy musialas czekac jak kazda wyrobnica az bedzie mial humor? :D No dawaj miasto, ty szczekaczko w necie. Tchorzliwy pomiocie z wiochy. Boisz sie? Zalatwie cie bez mydla i "guzik" pod kasa :D:D:D:D nic ci nie pomoze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×