Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mi mała

Number of British Muslims will double to 5.5m in 20 years

Polecane posty

Gość hahahaha....
Aaaa...doczytalam. W Birmingham mieszkasz? :D Ales ty glupia, tam tylko ciapaci i sciery z polskich wioch mieszkaja :D Teraz juz wiem kim jestes. Dawaj namiary na Asde a przyjade i zobaczymy jak i kto wyleci stamtad. Dawaj dziwko namiary! Boisz sie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jest z Birmingham
dlatego doistala na glowe w sprawie ciapatych.To dosc jasne,tam nikt normalny nie mieszka przeciez.Widac po jej wpisach ze ma cos z banka,jakis ciapak albo ja olal (pasztet musi byc nieziemski) albo na tej kasie ja zbluzgal a wiadomo - po pierwsze manager stanie zawsze za klienetem a za ciapackim klienetem w Birmingham to juz zawsze :D Jest pierdolnieta ale rozpierduche jej tez moge zrobic jak poda ktora to asda.ALe to polczyna tchorzliwa i nie poda - na 100% nie poda bo sie boi az trzesie gaciami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsdd
No to ja teraz do kazdej Asdy w Birmingham napisze mail, ze Polka ktora tam pracuje w takim to a takim dziale, wynosi na fora internetowe to, co sie dzieje w pracy, co powinno byc CONFIDENTIAL. I ze to ja bylam ta muzulmanka i czuje sie osmieszona. No to czesc marylkaaa wylecisz dyscyplinarnie, INSHALLAH hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Bardzo prosze nsdd, zapraszam :) I zycze powodzenia w pisaniu maila, mozesz tez wkleic tutaj co napisalas, zebym miala sie z czego posmiac :) O, i dowiedzialam sie, ze jestem ciapacka szmata, a przeciez to ty nia jestes.... no jak to tak, sama puszczasz sie z ciapatym, a porzadne Polki obrazasz? Wez sie stuknij w ten pusty globus dziewucho, Kazda z was, ciapackich uslugownic jest szmata i to was boli. Szukacie grupy wsparcia na forum i akceptacji, niestety nikt was nigdy nie zaakceptuje, bo jestescie dnem. Polskie gwiazdeczki w hijabie sprzatajace hotele albo siedzace na zmywaku or jeszcze lepiej na tasmie w fabryce. :) Mozesz mi stopki wylizac :) Ech te polskie scierwo :) Acha, jeszcze jedno : zaden ciapak mi nie ublizyl nigdy, zaden klient nie ublizyl, bo nikt by sie nie odwazyl. I jeszcze raz ci powiem, ze manager zawsze stanie po stronie pracownikow niz jakiejs frustratki Polki, nie umiejacej dobrze seplenic po angielsku ale umiejacej dobrze nalozyc burke. Co, zabolalo cie prawda? Oj, zabolalo.... I czerpie z tego niesamowita przyjemnosc, ze cie zmieszalam z gownem, bo tak sie z gownami obchodzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
"No to ja teraz do kazdej Asdy w Birmingham napisze mail, ze Polka ktora tam pracuje w takim to a takim dziale, wynosi na fora internetowe to, co sie dzieje w pracy, co powinno byc CONFIDENTIAL" Widze, ze twoj angiellskie sie poprawia, gratuluje :) Chyba ostro cwiczysz przed spotkaniem z moim managerem :D A tak poza tym, jestes strasznie naiwnym dzieciatkiem :D "I ze to ja bylam ta muzulmanka i czuje sie osmieszona." Jesli to ty faktycznie bylas ta muzulmanka, to... wspolczuje sylwetki. Boze, co za pasztet! Jak mozna sie tak utuczyc??? Ze swoja sylwetka przescignelas juz brytyjskie nastolatki. Wazysz chyba ze 100 kg, czas sie wziac za siebie a nie siedziec w domu leniwy smrodzie i pierdziec w stolek. Brzydka jestes jak noc. A fuj! Nie dziwie sie, ze tylko ciapak cie chcial. "No to czesc marylkaaa wylecisz dyscyplinarnie" Ohohoho, gwiazdeczka nam sie odgraza, jak ja lubie muslimow, oni sa tacy smieszni w tej swojej glupocie :) "INSHALLAH hahahahaha" Insha co? Acha, rozumiem, ze przygotowujesz juz z "mezusiem" ladunek wybuchowy? A podepniesz go pod siebie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w birmingham to szefem
merylki jest ciapak :D Mieszkalam tam pol roku i zwialam, same ciapole, jak w Indaich sie czlowiek czuje. Tam nikt normalny bialy nie mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
I tu niespodzianka, KAZDY z naszych managerow jest Brytyjczykiem, dodam, zeby nie bylo - bialym. Nigdy jeszcze sie nie zdarzylo, zeby jakis ciapak byl u nas managerem. "Ja sie szmato ciapakow brzydze a ty ich obslugujesz. W zyciu nie moglabym mieszkac w zaglebiu ciapackim tak jak ty szmatlawa suko." Hipokrytka :) Przeszlas na islam dla ciapaka a teraz nagle piszesz, ze sie ich brzydzisz? Przeciez kilka dni temu pisalas, ze masz meza "obcokrajowca" no i przeszlas na islam. Wiec? Pochwal sie nam, skad pochodzi twoj maz/chlopak/kochanek etc? Wstydzisz sie pochodzenia swojego partnera? ;) "Podaj szmato ciuapacka, k**wiszcze ty obsugujace ciapatych adres tej asdy a przyjedziemy i zobaczysz jak bedziesz cienko piszczec, szmaciana ciapacka k**wo!" Skad wiesz, ze faktycznie mieszkam w Birmingham? Przeciez to jest net kochanienka, tutaj kazdy moze sobie napisac co chce ;) Dzis moge mieszkac w Londynie a jutro w Glasgow. No, zgaduj, zgadulo :) "Zaden porzadny Polak nie mieszka w Birmingham, jedynie ciapackie szmaty jak ty" Az tak cie boli, ze ludzie cie wyzywaja od ciapackich szmat, ze musialas "skopiowac" swoja ksywke i wpisywac do mnie? Wysil sie, wymysl cos lepszego :) A tak poza tym, popuscilas juz w gacie ze wzruszenia czy jeszcze nie? Chyba jestem twoim idolem, widze, ze nie mozesz przestac ani o mnie myslec ani pisac :D Milo mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Widze rowniez, ze sprawa mojego sikania ciebie bardzo intersuje. No coz, kazdy ma jakies tam swoje male zboczenia, ale ty to juz naprawde jestes zboczona baba, ze o moim sikaniu piszesz nawet na innych watkach :D Tylko nie strzelaj sobie palcowki jak to czytasz, ty swintuszku jeden :D Pochodzisz ze wsi, prawda? Bo twoja pisownia i skladnia mnie powalaja. A slownictwo... niczym z dyskoteki w remizie :P Wyjechala taka ze wsi, zobaczyla troche swiata, zapoznala opalonego ciapaczka, dala dupci, przeszla na islam i splodzila dzieci, badz splodzi w najblizszej przyszlosci. Dobre :D Nasikac to ja moge na ciebie, skarbenku, na twoj glupi leb, ewentualnie tobie do mordeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
"nienawidze ciapatych" Ocho! Ale lodzika to ciapatemu robisz? Hipokrytka :D "Podaj dziwko j**ana adres a przyjedziemy szmato i zaj**iemy cie za obsluge ciapatych" Slownictwo szanownej "madam" mnie powala :D Gdzie sie tego nauczylas? Na wiejskiej dyskotece czy podczas libacji alkoholowych w twoim rodzinnym domu? :P A poza tym dlaczego piszesz w liczbie mnogiej, czyli "przyjedziemy"? Az tak bardzo boisz sie przyjsc sama? I o jakiej grupie wsparczej piszesz? Co, przyjdziesz z innymi Polczynami odzianymi w seksowny hijab? :D Och dziecienko, dziecinko zlociutka. Moi drodzy forumowicze, ta madam to przyklad typowej polskiej szmaty, ktora w Polsce powodzenia nie miala, zadne porzadny Polak jej nie chcial, ale w jukej wyrwal ja na kebaba ciapaty pakol :P Bo tylko polskie pasztety sa z ciapatymi, ona sie dowartosciowuje przy nim myslac, ze jest ladna (hahahaha), a on ma papiery do Europy :D Wczoraj widzialam inna Polke z ciapatym, tym razem nie muzulmanka, a on to chyba z Bangladeszu byl. Ona byla cala pryszczata, a fuj! Takiej szpetnej facjaty dawno nie widzialam, cala twarz w wielgachnych pryszczach :/ Nsdd aka ROR aka "ja sram na merylke", czy to ty czasem nie bylas? :P Wstaw nam prosze swoje zdjecie, lubie sobie popatrzec na takie wiejskie kurewki :P A czy swojego ciapatego przywiozlas juz do swojej wsi? buhahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy adminow zadnych tu nie ma?
Usuncie cala ta dyskusje bo tego sie czytac nie da. Ja tez przeklinam ale to przechodzi ludzkie pojecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
"porzadna Polka nie eszka w Birmingham" Nie. Porzadna Polka nie daje dupy ciapatemu i nie przechodzi na islam tak jak ty, terrorystko :P A czytalas co zrobil twoj brat w wierze we Francji? No wiesz, ten co zabil niewinne dzieci, w imie allaha. Czemu milczysz, przeciez to twoj brat w wierze :) I zgadzam sie, czy sa tu jakies moderatorki, zeby ta islamska szmate usunac? Ludzie, przeciez ona ma tak mozg wyprany przez islamistow, ze hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Zono, masz racje :) Nie ma co sie znizac do poziomu naszych polskich gwiazdeczek owinietych w hijaby i inne burki :) Jedna z tych islamskich gwiazdeczek dala popis swoim slownictwem i to wlasnie doskonale odzwierciedla obraz islamu, zwlaszcza tego w wykonaniu polek, ktore na sile szukaja akceptacji spoleczenstwa i rodziny. Islam to zlo. Jest pelen nienawisci. Trzymajmy sie od tego z daleka i trzymajmy Europe z daleka od tej dziczy. Dziekuje. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahah.....
Merylka ale ty sama zaczelas wyzywac innych, tylko wtedy byla zabawa i byl fun, tak? :D Jak ktos wyzywa merylke to jest zle i wolamy na pomoc moderatorow? :D Pomijajajc cala ta glupia dyskusje to mam pytanie do merylki. Mieszkasz w Birmingham, ja bylam tam 5 lat temu - pozwiedzac to miasto nalezace do kolorowych pojechalismy i szok.....tam zamiast koszy na smieci przed domamami ludzie wystawiali worki :O Nadal sie to praktykuje? My bylismy zszokowani wrecz. Worki pogryzione przez myszy, szczury, koty, smierdzialo tam bo to zarcie sie wysypywalo przez dziury..... Masakra! Faktycznie, jak w Azji czlowiek sie czuje w tym Birmingham. Po przyjezdzoie czulismy jak nam ubrania smierdza takim typowym zapachem - jak z budy z kebabami, cale miasto jest tym azjatyckim zapachem przesiakniete. Faktycznie kolorowi zniszczyli to miasto doszczetnie, biali tam sa nieliczni - beneficiarze albo slabo wyksztalceni bo reszta zwiala stamtad. Ja podziwiam Polakow mieszkajacych w Birmingham bo to tak, jakby sie do Azji z PL przeniesli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahah.....
Pomijajajc cala ta glupia dyskusje to mam pytanie do merylki. Mieszkasz w Birmingham, ja bylam tam 5 lat temu - pozwiedzac to miasto nalezace do kolorowych pojechalismy i szok.....tam zamiast koszy na smieci przed domamami ludzie wystawiali worki :O Nadal sie to praktykuje? My bylismy zszokowani wrecz. Worki pogryzione przez myszy, szczury, koty, smierdzialo tam bo to zarcie sie wysypywalo przez dziury..... Masakra! Faktycznie, jak w Azji czlowiek sie czuje w tym Birmingham. Po przyjezdzoie czulismy jak nam ubrania smierdza takim typowym zapachem - jak z budy z kebabami, cale miasto jest tym azjatyckim zapachem przesiakniete. Faktycznie kolorowi zniszczyli to miasto doszczetnie, biali tam sa nieliczni - beneficiarze albo slabo wyksztalceni bo reszta zwiala stamtad. Ja podziwiam Polakow mieszkajacych w Birmingham bo to tak, jakby sie do Azji z PL przeniesli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Do hahahah, Ale ja nie mieszkam w Birmingham :) Bylam tam tylko raz w Birmingham, chyba ze 2 lata temu. Nie zauwazylam wtedy zeby to bylo jakies ciapackie miasto, no wiadomo, Araby na taksowkach jezdzili, poszlam do subwaya, to sami hindusi, ale reszta, normalnie, ot zwykle miasto, nic ciekawego, mieszane kulturowo tak jak kazde. Od poczatku mieszkam w Londynie i niby stolica, ale tez sa araby, ciapaki i nne nacje. JAK WSZEDZIE! Przeciez cala Anglia tak jest, tak jak i Francja. Mnie ciapaci jako tako nie przeszkadzaja. Mam kolezanki i kolegow w pracy, sa muzulmanami, ale wiekszosc urodzila sie w UK lub spedzila prawie cale zycie. A np. wczoraj mialam mila pogawedke z muzulmanka ( miala nikab na twarzy, bylo jej tylko widac oczy ), ale jej angielkski byl super, chyba Brytyjka :) Byla bardzo mila, pogadalysmy sobie o Polakach, mowila, ze bardzo duzo pija, sa pracowici, ale alkohol ich zgubi itp... Ja tylko mam problem z Polkami ktore przechodza na islam i chca, same z wlasnej woli obwijac sie w hijaby etc. ja tego nie rozumiem, jak tak mozna. Oczywiscie, nie kaze nikomu chodzic z tylkiem l biustem golym, ja tez tak sie nie ubieram, ale po co zakrywac wlosy i twarz, no po co?? Mlode dziewczyny, a robia z siebie takie niewolnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
"Ja podziwiam Polakow mieszkajacych w Birmingham bo to tak, jakby sie do Azji z PL przeniesli" Ale Azja jest przepiekna. :) Moze nie ta stworzona przez muslimow w uk, ale ta prawdziwa jest nieziemska. Interesujemy sie kultura azjatycka juz od kilku lat, wraz z mezem. Bylismy w zeszlym roku w Indiach, w tym roku planujemy Hong Kong lub Tajlandie. Azja jest tak bogata kulturowo, ze potrzeba by pare ladnych lat, zeby to wszystko zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha....
Merylka sorry ale ty od dupy strony patrzysz na islam :D To, ze ktos sobie pysk szmata okreci to jest pikus.Ty patrzysz bardzo powierzchownie,islam to nie szmata na gebie to zniewolenie kobiet. Szmata na gebie to jest nic, jak zechce to jutro sobie tak wyjde na ulice i nikt mi nic nie zrobi. Ale ja nie bedac muzuzlmanka moge ta szmate zdjac w kazdej chwili, moge sie poklocic z mezem (sprzeciwic mu sie) itd. Pisalas, ze mieszkasz w Birmingham, teraz juz w LOndynie? :D Nie chce mi sie szukac tych wpisow. W sumie nie moge cie szanowac za wdawanie sie w dyskusje z idiotami na forum jak i za podejscie do innych ludzi. Tak czy tak, praca w Asdzie to nie kariera wiec jak koniecznie chcez byc kims to sie wez na nauke. Bye prostaczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na poprzedniej stronie pisala
o Birmingham. Sama nie wie gdzie mieszka :D Klamie i zmysla, nie warta spluniecia idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylkaaa
Praca w Asdzie to nie jest szczyt moich marzen, ale lepsze to niz jakies sprzatnaie w hotelach czy scieranie rzygowin w restauracjach i mycie zlewow na zmywaku, czyli tam gdzie wiekszosc Polek pracuje. A ty? Pochwal sie nam gdzie pracujesz? Sama jestes muzulmanka, sama tak napisalas, wiec w czym teraz problem? Nie rozumiem, sama na swoje ciuszki piszesz, ze to "szmaty"?? I to jest wlasnie piekne w internecie, ze zapewnia mi anonimowosc. Tak naprawde to nie wiesz gdzie mieszkam ani gdzie pracuje. A, ze sobie cos pisze? Zawsze jestes taka naiwna ? ;P "Tak czy tak, praca w Asdzie to nie kariera wiec jak koniecznie chcez byc kims to sie wez na nauke." Nie wiem czy mgr farmacji to dla ciebie zbyt niskie wyksztalcenie, ale podjrzewam, ze twoje konczy sie jedynie na szkole sredniej/zawodowce/technikum. Wiec prponuje zabrac sie do nauki, zanim zaczniesz tak wspanilomyslnie komus doradzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca w Asda na pewno lepsza niż w fabryce na przykład, lub na wspomnianym zmywaku. Dajcie już spokój. Wszyscy jesteście siebie warci, zarówno osoby podające się tu za muzułmanki, chrześcijanki, czy też ateistki. O wszystko się trzeba wyzywać? Po co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×