Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszka83

jaki makaron zdrowy ?

Polecane posty

Gość N3rka
Jak tylko możesz to bierz pełnoziarniste. Kiedyś było je ciężko dostać, ale teraz jest ich pełno. Na przykład makarony czaniecki mają kilka typów. Nawet jakieś z wyższa zawartością błonika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAS0LKA
te z błonnikiem są drogie, ale warto, błonnika nigdy za wiele, bo wpływa bardzo dobrze na proces trawienia wiec jak sie odchudzasz albo chcesz odżywiać zdrowo to warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ricotia
To sobie znajdziesz jakiś inny pełnoziarnisty. A jak się uprzesz, to można je zamówić przez internet ewentualnie. Tu masz ich sklep: http://www.sklep.makaron.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brumkaa
zdecydowanie pełnoziarnisty będzie najlepszym wyborem, jest mniej kaloryczny i zdrowszy, jak już coś to najlepiej wybierać właśnie taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze z semoliny jest bardzo zdrowy, ja kupuję z primo gusto, dobrze smakuje. Ma tez sporo białka, witamin, minerałów. Jemy w domu na przeróżne sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sicinkka
ja z kolei jadam tylko pełnoziarniste z Lubelli najbardziej mi smakują, poza tym mają mniej kalorii i nie skejają się podczas gotowania dzięki czemu idealnie nadają się do sałatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pszenicy durum na pewno, pełnoziarnisty również :) Makaron ueielbiam pod każdą postacią a moje dzieci przynajmniej raz w tygodniu muszą mieć makaron z krewetkami :) Kupuje czesto lubelli, ma bardzo dobrą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna

Lubię makaron, który nie skleja się, jest sprężysty i  lekko twardawy. Choć może wydawać się to nieco przesadzone, ugotowanie makaronu to niemal sztuka, ale z tym włoskim arrighi wychodzi idealnie każde makaronowe danie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plarissa

Arrighi najlepszy do obiadu, idealnie się gotuje, jak jest napisane na opakowaniu, w sumie nadaje się się do wielu dań, nie tylko  do obiadu, w sałatkach też się dobrze sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszetka

ja kupuję makaron arrighi ze względu na fakt, że w skłądzie zawiera mąkę durum która jest lepsza dlatego makaron jest lepszej jakości, z tego własnie powodu kupuję własnie makaron arrighi, warto zapąłcić więcej za lepszej jakości produkt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszetka

ja kupuję makaron arrighi ze względu na fakt, że w skłądzie zawiera mąkę durum która jest lepsza dlatego makaron jest lepszej jakości, z tego własnie powodu kupuję własnie makaron arrighi, warto zapąłcić więcej za lepszej jakości produkt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię pełne ziarno lubelli,  albo 100% durum oba makarony zdrowe i smaczne. Jemy w domu makaron 2 razy w tygodniu, każdy uwielbia makaronowe dania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×