Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent dla ..................

prezent dla teścia

Polecane posty

Gość gość
Fajnym prezentem jest koszulka woolmed z wełną owczą na plecach. Teściu doceni twoją troskę o Jego zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może lodówkę turystyczną? Mój teść ma taka lodówkę z firmy ravanosn, wiem, że kupił ją sobie w sklepie wasserman.eu i przydaje mu się do samochodu. Wozi tam sobie żywność, co w upały jest dużą dogodnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli tylko Twój teść lubi majsterkować, to kup mu jakieś narzędzia. Widziałam mnóstwo ciekawych narzędzi w sklepie http://rg-narzedzia.com.pl i myslę, że znajdzie sie tam coś dla fana majsterkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie wiesz, czym się interesuje i co lubi, chyba dobrym prezentem będzie golarka - przydaje się każdemu facetowi, więc na pewno i teściowi. Ostatnio widziałam, że Panasonic ma dobre ceny, z tego co wiem sprzęt również bardzo skuteczny i wysokiej jakości. To dobry pomysł na prezencik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Golarka! najlepiej od panasonica! Masz wtedy gwarancję jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet na pewno ucieszy się z golarki, a najlepsze golarki robi Panasonic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulenka88
Ja teściowi kupiłam rejestrator do samochodu. W Teletorium znalazłam taki z Xblitza, bo miał dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara963
Idź w klasykę i kup mu porządny skórzany portfel albo pasek. Ja swojemu tacie kupiłam na urodziny portfel na zeskory.com i był zachwycony. Na pewno mu się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staszeek
Rejestrator Xblitz jest najlepszy:) swój kupowałem jakiś czas temu sferisie, cenowo wychodziło najkorzystniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komunka

A jezdzi samochodem? Bo jesli tak to moze warto pomyslec o takim zabezpieczeniu jakim jest kamerka? My dla mojego taty zamowilismy https://xblitz.pl/produkt/kamera-samochodowa-xblitz-x5-wi-fi/ ktora jest bardzo latwa w obsludze i ma swietna jakosc nagran :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siudemka

Moim zdaniem buty są uniwersalnym i praktycznym prezentem ,  z doświadczenia moge polecić butik : www.BucikSklep.pl w tym przypadku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamerka to faktycznie fajny prezent dla kierowcy. My wymyśliliśmy coś innego - alkomat alkohit x8. Praktyczny prezent, dokładne urządzenie. Dla kierowcy zawsze coś można łatwo wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska

Czy takie alkomaty są w ogóle dokładne? Jaki to koszt i jak wygląda sprawa kalibracji? Myślimy czy tacie nie kupić, miał kiedyś taki tańszy model, niezbyt dokładny, ale czytałam, ze to chyba wina sensora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarden

Jak mają sensor elektrochemiczny, a Alkohity mają taki sensor wszystkie to są dokładne. Zawsze można wykonać badanie porównawcze, po krótkiej chwili lub na innym alkomacie, wynik powinien się powtórzyć. Co do kalibracji to trzeba odesłać do producenta, na gwarancji taka usługa jest bezpłatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gwarancji kalibracje są darmowe, więc nie ma problemu. goska, bardzo możliwe, że kiepski sensor może przekłamywać wyniki, dlatego lepiej zainwestować w lepszy alkomat. Jeżeli masz nieco większy budżet, to są alkohity takie z lejkiem zamiast klasycznego ustnika. Fajna sprawa, jeżeli z alkomatu musi skorzystać przynajmniej kilka osób w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że fajnym prezentem byłaby np. jakaś walizka narzędziowa która zawiera wszystkie podstawowe elementy. Są dostępne np. w sferisie do ok. 100 złotych. Fajny i praktyczny prezent szczególnie trafiony i przydatny jeżeli dana osoba lubi majsterkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się taka skrzynka będzie dobrym pomysłem widzę teraz że w tym sferisie mają jakieś wyprzedaże do -70% więc można zerknąć. Myślę że coś zawsze się wynajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka93

No właśnie alkomat to fajna rzecz. Teściowi kupiliśmy właśnie ten alkohit x60 z lejkiem. Przydaje mu sie nie tylko do samochodu, ale w piwnicy ma dużo wina własnej roboty, którym często raczy gości. Przynajmniej jest pewność, że ci zmotoryzowani mogą już usiąść za kierownicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeemakarena

voucher na lot w tunelu aerodynamicznym 😄 polecam speedfly jak ktoś jest z wrocławia lub okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, OrtegaM napisał:

Też jestem za kamerką samochodową. Dobrej jakości i niedrogie można kupić na SPEIRDALAJ A zakup się na pewno zwróci. 

Wiesz, że jesteś żałosną spamerską kvrvvą, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja ostatnio kupiłam teściowi koszulkę z wełny owczej polskiej firmy Woolmed. Jest bardzo zadowolony. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×