Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo-------anna

????????????Czy używacie??????????????

Polecane posty

Gość Jo-------anna

Czy używacie w ciąży zwykłych balsamów typu Garnier czy tylko tych przeznaczonych dla kobiet ciężarnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Grzenia - i w Twoim odczuciu to jakaś różnica? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to nie wiem:) W 1 ciązy używałam tylko takiego rosmanowskiego dla ciężarnych przeciw rozstępom i nie mam ani 1,ale nie wiem czy dzieki temu, czy dletego że malo przytyłam:) Teraz na brzuch i piersi używam też dla ciężarnych przeciw rozstępom a na rece i nogi z garniera nawilzającego:)Nie widze różnicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Bo ja na razie smaruję brzuch zwykłą Niveą, ta okrągłą a resztę Garnierem i nie wiem właśnie czy nie zakupić specjalnego przeciw rozstępom. 16 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A raz dziennie się tym wszystkim smarujesz czy więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był pare dni temu podobny wątek i tam dziewczyny mówiły ze nie ma zadnej różnicy miedzy zwykłym a dla ciężarnym. Ja tam tak na wszelki wypadek używam tego na rożśtepy dla ciężarnych;) No kup sobie bo zaszkodzic napewno nie zaszkodzi:) Ja raz dziennie, wieczorem po kąpieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka.malwinka
No tak się własnie zastanawiałam czy to jakaś różnica.na pewno kupię, ale nogi i tak zwykłym chyba będę smarować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może róznicy nie ma ale jak ma sie kupić zwykły balsam to co za problem kupic taki dla ciężarnych i ja ten rossmanowski miałm 1 na całe 9 m-cy!:) Był tak wydajny:) Ale nogi smaruje nawilżającym bo mam suche strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
taki wyprodukowany dla Rossmana specjalnie? Moze i ja zakupie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×