Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rolinkaaaaaa

Skaza białkowa u 17 miesięcznego dziecka

Polecane posty

Gość rolinkaaaaaa

Witajcie, mam następujący problem. Ostatnio u mojej córki zaczęły się pokazywać na policzkach czerwone, szorstkie plamki. Pediatra stwierdził, ponowną skazę białkową. Córka miała ją jak miała 4 miesiące. Po kilku miesiącach przeszła na normalne mleko i bylo wszystko ok. Wróciliśmy z mleka 3 na bebilon pepti 2. Mała je go bardzo niechętnie. Rano muszę jej dać kaszkę glutenową na bazie mleka bo nic innego nie tknie. Potem deser no i obiad. Na podwieczorek płacze o danonka. Nic innego nie zje a na noc zje mi 120 mleka i co noc budzi się na kolejne 120 czasami 150. Nie wiem co ja mam jej podawać. Jajka też nie mogę jej dać. Waga jej stoi zamiast wzrastać. Zamierzam powtórnie udać sie do lekarza ale obawiam się, że złotego środka nie dostanę. Ogolnie rzecz biorąc moje dziecko jest sporo zacofane w rozszerzaniu diety. Kanapki nie zje, szynki ani nic takiego. nawet do rączek nie weźmie. Nawet herbatnika czy zwykłe ciastko. Jedynie chrupki kukurydziane. Ręce mi opadają. Obiadów też nie lubi najchętniej jadła by codziennie rosół z makaronem i basta! Macie podobne doświadczenia? Boje się, że ją zagłodze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×