Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katerina23

Cholera spać nie mogę :(

Polecane posty

Gość HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA
napalonyyyyyyyyyyy Deklu nie na wszystko pomaga cyber :o:o Gdzie masz swego ptaka którego pokazałeś :D:D Gosi pomóc może zabójczy śmiech z twojego " mikro mikro zwisa " buahahahahahaha A ten wyjebany w kosmos tytuł " kobiety coś dla was " hahahahahahahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a od kiedy mnie obserwujesz? Jest tu pare naprawde wartościowych osób , parę już tu nie pisze ale zawsze znajdzie się ktoś do pogadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebal
katerina nie wiem nie wczuwalem sie az tak poprosty zauwazylem i czytalem co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebal
hm... inteligentna mila powaznie myslaca na pozimie dodalbym ze nawet subtelna i uczuciowa tak mysle na dzien dzisiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm sądze że trochę moich postów poczytałeś i to nie tylko dziś. A ty? Napisz coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebal
ja to zwykly szary czlowiczek samotny nie z wyboru nie poprawny ronantych jakich juz sie nie spotyka taki dinozaur na wyginieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebal
taki czlowiczek z szarej rzeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebal
powiem tak kiedys bardziej widzialem wszystko kolorowo dzis staram sie doszukiwac korków i ubarwic by nie bylo tak szaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebal
ktos kiedys powiedzial ze zycie jest spaniale w kolory czrno-biale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebal - dobra rada, więcej optymizmu :) mniej stereotypowego myślenia = łatwiejsze życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebal
no tak dla kobiet zawswze jest kolorowo moze dla tego ze wiecej barw zauwazaja nie to co my uposledzeni na kolory faceci hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam zawsze :) Wychodze z założenia że dołowanie się i widzenie w szarych barwach i tak mi nic nie daje, dlatego szukam zawsze innych ciekawszych kolorów tęczy. Po prostu jestem raczej optymistką :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia Nie dziękuj napisz jakbędzie lepiej a najlepiej uwierz w to że będzie lepiej, wiesz jak się o czymś intensywnie myśłi to przyciąga się to do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebal
a ponooc pesymista to dobrze poinformowany optymista hehhehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerina23 - dlatego, zawsze czytam, Twoje wypowiedzi od a do z :P Ja również jestem optymistą, tak łatwiej, przyjemniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebal
przyciaga i i wysyla pozytywne wibracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina nie jest to łatwe...przechodzę to już kilka lat:( i uwierz m że jak zaczynam myśleć że to juz koniec nastaje początek i jest to samo...walcze ale czasem juz brak sił tak jak dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebal
aletrzeba otwozyc w sobie zaczopowane i wyrzucic z sibie zle mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebal
oki ja juz uciekam milej nocki kochani nie myslcie tak bo sen przyjdzie trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżka mówisz że tak intesnsywnie myślisz :p Sebal Hhehe dobre . A realista? Gosia Rozumiem że przeszłość nie daje spokoju, nie znam sprawy i nie potrafie tak pomóc czy cokolwiek Ci doradzić , ale wierze że się ułoży , uwierz w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym nie wierzyła już by mnie tu nie było Katarina, jeszcze mam w sobe jakąś wiarę ale niewiele jej zostało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×