Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mania789

Toksyczna znajomość???

Polecane posty

Gość mania789

Otóż mam problem... Jest dosyć świeży albo tylko mi się tak wydaje. Od 6 lat przyjaźnię się z dziewczyną. Zawsze wiedziałam, że mogę jej wszystko powiedzieć, wyżalić się, a także dzielić się z nią swoim szczęściem, zresztą działa(ło) to obustronnie. To praktycznie moja jedyna taka bliska przyjaciółka. Ale od pewnego czasu coś zaczęło się dziać. Kiedy jesteśmy w większej grupie znajomych robi się nieprzyjemna, krótko mówiąc JEDZIE MI po wszystkim, a jak nie ma po czym to coś zmyśla. A jak jesteśmy sam na sam jest normalna, jakby nic się nie stało. Pytałam już czy coś się stało, może zrobiłam coś, co ją zabolało - ona powiedziała, że nie. Chciałam też trochę "poluźnić" kontakty, ale to jest mało możliwe, bo jesteśmy w tej samej szkole i klasie, do tego mieszkamy blisko siebie i mamy mnóstwo wspólnych znajomych. Boję się, że nasza przyjaźń staje się toksyczna. Chciałabym ją uratować ale jak? Doszło nawet do tego, że przez myśl o zaistniałej sytuacji nie mam ochoty chodzić do szkoły, a zawsze ją lubiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×