Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zdołowanyy

Kocham ją ale chyba.....:(

Polecane posty

Szalona nie miałem na myśli nic złego . Tak podoba mi się to ponieważ wie jak zachować się w danej sytuacji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojciec1972
To świadczy o inteligencji. Chociaż trudno przewidzieć jak się może zachować w sytuacji sam na sam, dlatego lepiej postępuj ostrożnie, jeśli zależy Ci na niej. Żeby nie wyjść na głupka - to po pierwsze, a po drugie, żeby jej nie spłoszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej koleżanka i moja powiedziała mi, że widać że ona mi się podoba. Ale po czym to widać? Może to ja jakoś dziwnie się zachowuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosto z mostu:
Pewnie ukradkiem na nią spoglądasz, może widać, że będąc w większym gronie patrzysz tylko/głównie na nią? Jak ktoś jest zakochany, to w obecności obiektu swych westchnień nagle zaczyna się całkowicie inaczej zachowywać, często popadając w skrajności: od wesołego zachowania po milczenie i pozorne zamkniecie się w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****LLL****
jesli kochasz, to bez chyba, jeśli chyba to znaczy NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosto z mostu:
Jemu chodzi o to, że CHYBA bez wzajemności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha tańcu tańcu o ironio
no to mzoe zrobisz cos w tym kierunku a nie uzalaj sie na kafe-,- napisz doniej zapros na kawe do kina czy cos... -,- trzeba Cie prowadzic jak male dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie pamietam zeby mi sie ktos ostatnio podobal ale wiem co czujesz tez mi sie taki chlopak bardzo dlugo podobal i juz przestalam o nim myslec bo go juz w ogole nie widuje i pewnie juz go nigdy nie spotkam :) nie łam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest co Pan Prosto z mostu napisał:) Nigdy nie myślałem, że się zakocham:) Jednak to nie tylko w filmach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosto z mostu:
To do dzieła - nie ma co marnować czasu :) Jeśli dziewczyna jest nieśmiała, to za wszelką cenę będzie ukrywała że też jej się podobasz. Kobiety potrafią to bardzo dobrze ukrywać, czasem nawet próbują ukryć to same przed sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w niedziele będziemy się widzieć razem z przyjaciółmi i ona też tam będzie:) Może w końcu uda nam się porozmawiać na osobności bez innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz bliżej niedzieli a czas leci coraz wolniej:( Nie wiem dlaczego ciągle się łudzę, że coś z tego będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×