Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jabłuszko26

11 miesięczniak ze skazą nie chce jeść obiadków

Polecane posty

Gość jabłuszko26

Witam. Mam pytanie do mam dzieciaczków ze skaza białkowa. Jak wygląda dzienny jadłospis waszych pociech? Mój szkrab od około miesiąca odmawia jedzenia obiadków. Ma 8 zebów i na początku całkiem nieźle sobie radził z jedzeniem marchewki czy ziemniaka pokrojonego w kostke. od około miesiąca nie chce jeść ani zmiksowanych obiadków ani większych kawałków. Wiem, że dzieci maja czasami takie fanaberie ale martwi mnie fakt, że on je właściwie tylko bebilon pepti, kaszki ryżowe i owoce. ( martwia mnie zwlaszcza te kaszki bo wszyscy mówia ze jest w nich pełno cukru a synek i tak jest dość spory bo wazy prawie 11kg) Acha lubi jeszcze dynie:) Poradźcie co moge mu jeszcze zaproponować albo moze podac w jakis ciekawszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwa dla wszyskich
a nie lepiej do kaszki dodac owoc prawdziwy?ja tak robie.mam czysta kaszke i tre do niej jablko lub gruche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh nie tylko Twoje dzieciatko ma takie fanaberie:P chociaz moj maluch je juz sam nawet kanapki i tosty to czasem sie zdarza ze cos mu nie pasi. ale na Twoim miejscu to bym powoli przestawala miksowac i dawala spore kawaly. u nas jest dopiero 1/3 zeba:) a z gryzieniem nie ma problemow. daje mu rodzynki,miekkie gruszki,robie sama chicken nuggets i on sam je. Twoj tez bedzie:) a i trzeba czasem urozmaicic jadlospis bo u nas sie szybko nudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko26
właśnie wydaje mi sie ze jemu sie to jedzenie znudzilo ale ja nie mam pomysłów na te jego obiadki. korzystałam z przepisow znalezionych w internecie ale dzieci ze skaza maja troszke ograniczone jednak to menu. a co do tej kaszki to czasami mieliłam mu ryz np z jabłkiem i to dawałam zamiast kaszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko26
acha moj po chlebku ma wysypke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×