Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cherry89

Aqualyx lipoliza

Polecane posty

Gość gość
Same kryptoreklamy. Szukam prawdziwych opinii a tu nic. Jak już widzę kryptoreklamę jakiegoś sprcjalisty albo salonu to wiem żeby tam nie iść bo tylko desperaci mają czas, siedzą na forach i piszą bzdety myśląc że nie widać że to nie jest realna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam aqualyx rok temu. Na brzuszku,pod pepkiem mialam spora faldke tluszczu z ktora nie moglam sobie poradzic dieta i cwiczeniami. Po dwoch zabiegach w miesiecznych odstepach, faldki nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulakoton
Robiłam lipolizę aqualyxem, bo ma jako jeden z nielicznych tego typu preparatów, certyfikat. Jest lekiem. Zabieg nim może wykonywać tylko lekarz- zresztą, bałabym się dać ostrzyknąć kosmetyczce! Robiłam wewnętrzną stronę ud- bo to dla mnie największy problem, i już po pierwszym zabiegu widziałam efekty! po tygodniu siniaków, bolesności, opuchlizny skóra doszła do siebie, a ja w obwodzie straciałam po jakies 3 cm! Liposukcje też robiłam, na brzuch. I uważam, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim zyciu. Niemniej jednak takie bólu! tylku siniaków, sączących się płynów i dyskomfortu- lipoliza nie dostarcza. Poza tym, chudniesz w mniejszym tempie, ale obywa się bez pytan: co zrobilas, ze tak schudlas?! bo nie chudniesz diametralnie..Ja polecam, ale na wlasnie mniejsze partie tluszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenkka
Ja za pomocą Aqualyxu pozbyłam się drugiej brody - sama ze sobą czuję się o niebo lepiej! :) Długo zwlekałam, bo boję się igieł, ale okazało się że jak zwykle strach ma wielkie oczy i w rzeczywistości nie jest to bolesne - nawet taki tchórz jak ja sobie poradził ;) wiele osób po zabiegu pytało czy schudłam, bo jakos inaczej, "ładniej" wyglądam, ale nie byli w stanie określić dlaczego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za kilka dni zamierzam spróbować tego zabiegu... uda wewnętrzne i tzw. boczki. Ponoć antykoncepcja hormonalna może wpłynąć na brak skuteczności zabiegu. Są tutaj może kobiety które stosowałytabletki i poddałysię zabiegowi aqualyx?jakie sa Wasze spostrzezenia, zadziałal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cięzka sprawa, z tą antykoncepcją niestety nie pomogę... Ale mogę podbić temat ;) Sam zabieg miałam robiony, owszem, sprawdził się bardzo dobrze (u mnie to był brzuch).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie żryjcie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1118
robiłam sobie sama drugi raz brzuch, w domu, celluform, igły 03x13mm, krem emla, po 130 nakłuć na brzuch i na talię, ampułka czyli 10 mll na brzuch, 10 ml na bok i drugi bok też 10 ml, kolana 10 ml, w sumie 40 ml celluform, boli bardzo w 1 dniu, w drugim lepiej też sobie leżeć, 3 dzień już ok, 4 dzień można założyć obcisłe rajstopy, pić 2 litry, gęsto wkłuwać co 2 cm na obszar, po pierwszym razie miałam 3 cm mniej w talii ogólnie, a teraz zobaczymy, bo dopiero co zrobiłamusmiech.gif boli, piecze jak zwykle, szczypanka czasem, na razie brak siniaków. cena 800 zł zamiast 4000 za taką ilość za porządne ostrzykiwanie po 0,1 ml w każde miejsce , zostało mi na trzeci raz za tą cenę i w domu, wygodnie. Trzeba mieć jakieś pojęcie o tym, na yt dużo filmików. aha, pierwszym razem zużyłam tylko 20 ml na całość brzucha i talię po obu stronach, wkłucia po 0,05 także malutko, tym razem poszło po 0,1ml każde wkłucie, z jednej ampułki wyszło ok 7,5 ml preparatu, niby ampulka ma 10 ml celluform, ale zawsze zostaje na końcu trochę. pierwszym razem było jakieś ok 60 wkłuć, tym razem ok 130 na głębokość 13 mm taką jaką ma igła, należy złapać fałdę i wtedy wkłuwać, nieraz po kremie emla byłam zdziwiona, że już się wkłułam, bo nic nie czułam, a czasem nierównomierne rozsmarowanie pod folią dało lekkie odczucie zastrzyku. najgorszy jest ból 2 dni, nie tyle od zastrzyków ile od samego procesu rozwalania tłuszczu, robić trzeba rano, bo inaczej się nie zaśnie. zużyłam całe 20 ml opakowanie kremu emla na brzuch, talię i kolana, trzymanie 30 min pod folią. ok 100 igieł starczy na 2,3 razy zabiegów, szybko się tępią. oczywiście spirytus, i przemożne pragnienie usunęcia tłuszczu, który nie znikał od diet i ćwiczeń, mimo szczupłej sylwetki rozm S,M. Pierwszym razem opuchlizna zeszła z brzucha talii po 14 dniach tak naprawdę. a przy kolanach może być ze 3 tygodnie jak zejdzie cała i z efektem wyszczuplenia. Nic tu nie da się przyspieszyć, zastanawiam się czy nosić gorset wtedy?przy lipolizie iniekcyjnej to nie wiem, może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaKasia
Dziewczyny! Polecam wam ampułki MSM Fosfatydylocholina. Ma działanie lipo-troficzne, które polega na zmniejszeniu tkanki tłuszczowej w naturalnych procesach metabolicznych. Zwiększa również działanie enzymów niszczących lipidy z błony komórkowej. W komórkach tłuszczowych, zwiększa przepuszczalność błony co ułatwia wydalanie nadmiaru tłuszczu z organizmu.Stosuje się jako środek wspomagający w zabiegach odchudzających, ponieważ przyczynia się do zmniejszenia i eliminowania tkanki tłuszczowej. Ja go używałam na mój celulit na udach i zamówiłam go z tej strony https://cosmed24.pl/produkt/msm-fosfatydylocholina-5-ml-spalanie-tluszczu/ . Efekty są na prawdę wow! wiadomo odpowiednia dieta i ćwiczenia również muszą iść w parze, ale ten wspomagacz na prawdę odgrywa kawał dobrej roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goskakr
Ja robiłam wew stone ud preparatem LipoLax+ i praktycznie zero bólu a to dlatego ,że zawiera oczyszczone PPC. Wcześcnij o zwykłej fosfa bół był bardzo duży. Preparat jest trochę tańszy o Aqualyx ale bardzo dobre efekty po jednej ampułce i ten komfort bez bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1112
tak, tylko kwestia czy jest autoimmunologia czy nie, a tego nikt raczej nie bada, takie preparaty muszą być całkiem naturalne by było to lepiej usuwane przez układ limfatyczny, ja użyłam celluform, boli bardzo, ale za to wiem, że mnie nie uszkodzi, kolagenozy czy hashimoto to bardzo częsta autoimmunologia, badajcie Anty TPO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatti
Cześć dziewczyny, zrobiłam wczoraj w domu zabieg. Bałam się, że nie dam rady sama, ale poradziłam nawet bez znieczulenia. Zastrzyki nie bolały, wszystko elegancko. Robiłam po pracy i się bałam, że nie będę spała z bólu... Cud..i trochę zmartwień.. nic nie boli, nie ma wzdęcia, małe śliniaczki. Ból jest przyjemny i nawet dziś poćwiczylam brzuszki.. Funkcjonuję jak na co dzień.. Czy to jest normalne? 30ml celluform i żadnego bólu? Może coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna 29

Nie polecam Aqualyx lipolizy iniekcyjnej na twarz i podbródek i introlipoterapii i w inne miejsca widoczne , mam blizny  po tym na twarzy widoczne i na udach. Okropnie  to wygląda. Makijaż tego nie ukrywa. Żałuję. Zabieg na opadające kąciki ust spowodował że mi jeden kącik opadł bardziej a mięsień przy kąciku  się całkowicie osłabił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgga2

Miałam lipolizę wew strony ud preparatem Aqualyx do niczego nie mogę się przyczepić. Byłam w Estetica Nova i od konsultacji po zabieg towarzyszyła mi fantastyczna i doświadczona dr Ewa Rybicka . u mnie efekt jest więc śmiało mogę polecić 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inese

Cześć dziewczyny. 3 doby temu zrobiłam sobie sama lipolizę iniekcyjną aqualyx, 1 ampułka. Okolica brzucha pod pępkiem, gdzie miałam uporczywą oponkę, której od wielu lat żadna dieta ani treningi nie ruszały. Obejrzałam milion filmików dotyczących iniekcji na yt, instagramie itp. Stosowałam się też do tego co pisała wyżej Kasia1118 więc nie będę powielać tutaj szczegółów jak to robiłam. Zdecydowałam się na aqyalyx, bo to jeden z nielicznych jak nie jedyny tego typu preparat fda approved (dziewczyny niezależnie od tego czy robicie sobie zabieg same, czy idziecie do lekarza polecam dokładnie sprawdzić co macie mieć wstrzykiwane). Sam zabieg uważam za nie tyle bolesny co nieprzyjemny (choć mam wysoki próg bólu), dało się odczuć dziwne uczucie rozpierania i mrowienia po wstrzyknięciu. Przez dobę po zabiegu utrzymywał się spory obrzęk, skóra była zaczerwieniona i bolesna przy dotyku, ale do przeżycia, nie było to jakoś mocno uciążliwe. Teraz w 3 dobie obrzęk zniknął w większości, pojawiły się drobne siniaki. O efektach oczywiście jeszcze nie mogę się wypowiedzieć. Ogólnie wszystko super, ale już po zabiegu natrafiłam na zdjęcia powikłań po lipolizie i szczerze się przeraziłam. Gdybym zobaczyła to przed, myślę że nie zdecydowałabym się na samodzielne robienie czegoś. Modliłam się żeby u mnie nie było żadnych powikłań i sama sobie plułam w brodę że byłam taka nieodpowiedzialna. Tak jak pisałam mija 3 doba, poza drobnymi siniakami nie widzę nic niepokojącego, mam nadzieję że tak zostanie. Ale wam dziewczyny radzę przemyśleć 100 razy zanim zdecydujecie się na samodzielne zastrzyki. Ku potomności wstawiam linki ze zdjęciami gdzie widać powikłania (o dziwo robiłam bardzo dokładny research przed i nie natrafiłam na jakiekolwiek zdjęcie czy artykuł o powikłaniach przy aqualyx). Mi została jeszcze 1 nieruszona ampułka, ale raczej nie sądzę, że zdecyduję się ponownie.

ww w.fac  e   book.   com    /   photo.php?fbid=54640065288    3773&set=pb.10002    5415289747.-2207    520000..&type=3&theater

ww w.    semanticscholar.   org    /paper/Skin-Necrosis-Following      -Adipocitolitic-Solution-Toro-Rauso/38ba123564b05df6cc2302bc1be0fd    b3eb98d84f/figure/1

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak

nie nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara

czesc dziewczyny

a ja zdecydowalam sie na lipolize iniekcyjna posladkow dokladnie 25 stycznia i mialam 10 ampulek nic nie boli tylko siniaki czyli standard.

pomiezylam sie przed i w ciagu 3 tygodni efekt ma sie pojawic. jeszcze raz bede milala robiona aby byla ciaglosc i oczekiwny rezultat. koszt 10 ampulek 1300zl.

czy moze przedmowczyni jest juz po??? interesuje mnie jak przebieglo i czy skutki uboczne byly?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×