Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hiszpanin

Postanowiłem uciec z Polski..... chce mieszkac w Hiszpanii

Polecane posty

zaważył na tym odcinek który dzisiaj oglądałem w pamiętnikach z wakacji. Wspaniała willa, wspaniały jacht. Ja chce tam mieszkac i pracowac. Napewno wyślę wam stamdąt kartki na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty glupia pisto
a jedz w hujjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak właśnie zrobię. Chcę byc szczęśliwy a tu w Polsce nigdy nie będę szukam swego miejsca na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty glupia pisto
i dobrze zrobisz ,ja tez jade w chuuj z Polski,totalne dno ..ale po co do Hiszpanii.tam jest bieda ,nedza i bezrobocie,tam sobie na urlop lepiej jedz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty głupia pisto to do mnie? to gdzie mam jechac? w polsce praktycznie nic mnie nie trzyma. Mam tymczasową prace ale z rodziną kiepskie relacje a przyjaciół tutaj własciwie nie mam. Tylko gdzie jechac? powiesz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habdulll facet
jedz do francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadbull
super. kasy pelno za wszystko placa zyc nie umierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadbull
piekne poludnie lazurowe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty glupia pisto
Bylam w Hiszpanii,tam sa tylko strajki ,ludzie sami nie maja pracy to tylko mrzonki o jachtach,fakt jest pieknie ale oni obcych traktuja jak wrogow,chyba zes milioner,to ci beda lizac tylekk...Hiszpanie sa prymitywy,bez kultury malo ktory zna angielski,bylam rok to wiem.... Francja -nie znam ,Holandia-jest teraz nagonka na cudzoziemcow ,na Polakow to juz masakra ,i innych z bloku wschodniego...zapomnij,bo cie zaszczuja .... Ja wybieram Niemcy ,jak znasz niem iecki to bedzie ok,ta wrogosc do Polakow jest mocno przesadzona ,Wiekszosc Niemcow jest w porzo ,jezdze tam od dawna i znam niemiecki jak polski to wiem... W Niemczech ,jak znasz jezyk to prace znajdziesz,szukaja Polakow,jak bedziesz normalny i w porzadku to bedzie ok... Mnie tez nic nie trzyma tutaj,najlepiej jakb ys mial znajomych,zawsze ci poradza...ale uwazaj na Polakow w Niemczech,to najwieksze swinie,prAWDZIWI Niemcy sa w porzadku,Polak cie w lyzce wody utopi i swinie podlozy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momomomogf
we francji jest najlepszy socjal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty glupia pisto
i tak na dzien dobry za nic ten socjal dostaniesz? ciekawe,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój znajomy był w Niemczech, robił gdzieś na budowie i jakiś polak go okradł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momomomogf
popracuje troche i juz mam 1500 na miesoiac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momomomogf
hiszpanin no ba :d hehhe polak polaka hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty glupia pisto
podstawa to jezyk,jak znasz dobrze angielski,probuj w Anglii,nie zginiesz,znasz niemiecki,startuj w Niemczech,we Francji niemieckiego ni lubia slyszalam,a w Hiszpanii najlepiej wladac hiszpanskim,bo To sa durnie,malo ktory zna angielski,to rzadkosc...oni sa u siebie,ty prosisz o prace,wiec ty musisz mowic ich jezykiem,zebyscie sie dogadali i zebys ty dogadal sie z miejscowymi-to jest PODSTAWA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingalskiewad
we francji to tylko francuski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty glupia pisto
pewnie na czarno robil i Polakowi zaufal...wystrzegaj sie w Niemczech Polakow i przyjazni z nimi lepiej zaprzyjaznij sie z Niemcami,ja tak robie ,oni mnie szanuja bo mowie tak po niemiecku ze im szczeka opada z wrazenia,nikt mnie nie porobi ,a oni gardza cudzoziemcami ktorzy zyja tam 20 lat a znaja tylko 5 slow po niemiecku ...i musisz byc solidny,pun ktualny ,to wiele znaczy i zadnych przekretow..oni cenia Polakow ale tych uczc iwie pracujacych,ja lubie Niemcy i Niemcow... O Francji malo wiem ,nie mam kontaktow,nie pojechalabym w ciemno tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja kaaaaja
we francji liczy sie wyksztalcenie i jezyk, a oni akceptuja tylko francuski. Dla nich ich kultura i jezyk to swietosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGILLA
Wszedzie lepiej byle nie tu i nie piszcie polska bo juz dawno jej nie ma przestala istniec 72lata temu dlatego wszedzie indziej jest lepiej tu nie ma praw dla ludzi o to chodzilo dlatego po wojnie tego nie rozebrali bo po co lepiej polakow chodowac na export i nikt tu nie ma miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×