Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camisky

13-mcy miękie łapcie czy może kapcie?

Polecane posty

Co do biegania po domu? Moje do tej pory biegają boso, albo w takich skarpetkach ze skórkową podeszwą (tylko, że na ogół szybciej je ściągają niż ja nadążam zakładać... Może czas na kapcie z twardszą podeszwą (nie zupełnie sztywną) zapinane np. na szew i sięgające do/za kostkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara z lublina
Pediatrzy mówią, że dzieciaczki do drugiego roku życia powinny jak najwięcej biegać " na bosaka". Lepiej założyć grubsze antypoślizgowe klarpetki niż szytwne butki. No, chyba, że dziecko ma jakieś wady, które trzeba butami korygować. To inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleśooooooooo
skarpetki antypoślizgowe i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też w skarpetkach antypoślizgowych. Za kapciami nie przepada, a poza tym widzę że jak puszczam go w domu w bucikach (jak ma przed spacerem założone) to nie jest tak łatwo mu wstać, wspinać się, podpierać nogą... po prostu jest przyzwyczajony do swobody, dużo się wspina, nie chcę go niepotrzebnie krępować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajecznisia
Moja corka chodzi w skarpeta h antyposlizgowych. Autorko,spore te twoje blizniaki,czesto dzieci pojedyncze nie osiagaja takich parametrow przy urodzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhetoric
Zastanow sie czy sama bys chciala w ciezkich, sztywnych kapciach biegac po domu. To prawie jak w butach :o moja tesciowa kupila takie dla moich dzieci ale leza w szafie, a tesciowa obrazona. Biegaja boso albo w miekkich, lekkich kapciach z antyposlizgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosiekkkk
durni jestescie dziecko jak zaczyna chodzic powinno wlasnie chodzic w dobrych butach z twarda podeszwa zeby stawiac dobrze nozki a nie na boso latac na palcach bo tak dzieci robia Buciki z befado polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhgf
Moje biegaja po domu w skarpetkach antyposlizgowych. Pytalam sie ortopedy i poeiedzial mi ze po domu najlepiej boso lub w skarpetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhetoric
A wlasnie ze teraz zalecaja ze dziecko powinno chodzic boso (chyba ze sie ma w domu panele, podloge albo plytki). Wiadomo, na zewnatrz buty ale w domu? po co? przeciez najlepiej sie wyczuwa podloze boso badz w skarpetkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też w antypoślizgach, do tej pory, a ma juz 26 mieszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosiekkkk
a w tych czasach to logiczne ze duzo osob ma panele lub plytki itd dywany juz coraz mniej wiec sam/a napisales/as ze buty w tych wypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajecznisia
Nikt mi nie wmowi,ze w butach sie powinno zapieprzac caly dzien. jakbym miala caly dzien nosic buty,to by mnie chuj strzelil. Jak malpa sie uczy chodzic,to oczywiscie w butach,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy parkiet i terakotę, 1 mały dywan, nóżki u młodego super, posprawdzane ostatnio i chodzi w skarpetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie ;) Moje też jak już pisałam biegają albo boso, albo w skarpetkach... utrapieniem jest tylko to ciągłe zakładanie tych skarpet ;) Ale niech im idzie na zdrowie i niech dalej biegają swobodnie ;) U nas z podłoży jest i pcv na gołym betonie, jest i terakota jak również parkiet. jajecznisia, ano spore się udały dzieciaki, ale z pomocą oddziału patologii ciąży w IMID donosiłam ich do połowy 39 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×