Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka 6latka

PODWYZSZENIE ALIMENTOW POMOCY

Polecane posty

Gość matka 6latka

Witam! W najblizszych dniach bym chciala zlozyc pozew o podwyzszenie alimentow. Mam dziecko ktore ma prawie 6 lat i mam zasadzone alimenty na 350zl. Zasadzone 3 lata temu. Ojciec dziecka nie placi bo jest bezrobotny i siedzi na nim komornik z czego nie ma skad od niego sciagnac bo nic nie ma na siebie. W tej chwili ma kobiete z ktora ma roczne dziecko. Jak myslicie jakie sa moje szanse na zwiekszenie alimentow na 600zl??? zeby mu dlug sie zbierał, az w koncu spłaci POMOCY poradzcie jesli ktos sie na tym zna, co moze mi powiedziec Sąd ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxyz01
Próbować zawsze możesz, ale wątpię, by sąd przychylił się do Twojego wniosku o podwyższenie alimentów skoro: a) eks nadal jest bezrobotny, a co za tym idzie jego sytuacja materialna nie uległa poprawie, b) urodziło mu się drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia881205
A z jakiego powodu chcesz podwyższyć alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjlhbl
10:18 [zgłoś do usunięcia] madzia881205 A z jakiego powodu chcesz podwyższyć alimenty? co za głupie pytanie ? bo pewnie z 350 zł to jeszcze na mieszkanie dla młodego moze odłozyc ludzie to maja głupie pytania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szans
na podwyzszenie alimentow teraz ma zasadzone 350 i nie ma z czego placic bo jest bezrobotny, a skoro nie ma z czego placic 350 to tym bardziej 600 zl nie bedzie mial z czego placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee..........
istnieje jeszcze fundusz alimentacyjny......... ale to droga trudna- jeżeli płaci nawet 10 zł to i komornik będzie miał kłopot ściągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkappp
jezeli on nie zjawi sie na sprawie to jest duza szansa ze ci podwyzsza ale nie na 600 zl ale tak na 400-450, ale jesli przyjdzie i bedzie sie tlumaczyla ze ma ciezka sytuacje, rodzine na utrzymaniu a nie pracuje to nie podwyzsza znam kobietke ktora zlozyla pozew ona miala przyznane 400 zlozyla o podwyzszenie na 700 na pierwszej sprawie zjawil sie ten tatus i nie podwyzszyli dlatego ze on sie dobrze tlumaczyl, na drugiej juz go nie bylo i podwyzszyli na 500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia881205
Może pytam dlatego ponieważ sąd chce aby matka przedstawiła dlaczego wnosi o podwyższenie alimentów... np. dziecko choruje, ma dodatkowe płatne zajęcia w szkole itd. Inaczej sama po sobie wiem że ciężko jest jeśli ex nie pracuje i ma na utrzymaniu kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza mnie takie podejście facetów do obowiazkow-moze gdyby dac im prace tylko taka by zarobili na te alimenty?to jak on żyje i z czego??zpracy na lewo, którą wiekszośc polaków ma po godzinach pracy-no niestety tego sądowi nikt nie udowodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee..........
no niestety takie mamy prawo......... Ojciec mojego dziecka siedzi w Niemczech, po latach ( musiałam bo sąd w Polsce mi nakazał) prób ściągnięcia alimentów dostałam odpowiedź. Nadmieniam, ż jest na zasiłku socjalnym...... Ze od ojca dziecka nie można pobierać zadnych alimentów ponieważ ma zbyt mały dochód i sam ma problemy by sie utrzymać...- lub coś w ten sposób odpowiedzieli. Coś trzeba dodać?!!! On musi mieć na utrzymanie, dziecko nie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hliiujioo
11:44 [zgłoś do usunięcia] madzia881205 Może pytam dlatego ponieważ sąd chce aby matka przedstawiła dlaczego wnosi o podwyższenie alimentów... np. dziecko choruje, ma dodatkowe płatne zajęcia w szkole itd. Inaczej sama po sobie wiem że ciężko jest jeśli ex nie pracuje i ma na utrzymaniu kogoś. nawet jesli nie choruje to sa to grosze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka 6latka
A wiec tak, on nie pracuje cale zycie i wciaz ma pieniadze od mamusi z Belgi, a w moim miescie pracy jest od groma i ciut ciut, tylko po prostu mu sie nie chce pracowac, lewe rączki itp... Jesli bylo jego stac na założenie drugiej rodziny to jego stac na splacanie alimentow. Dziecko, tak choruje bywalo w szpitalu i niedlugo idzie do szkoly. Ja pracuje i zarabiam 1500-1800zl mc i mi w tym roku nie przyznali funduszu alimentacyjnego, gdyz "za Dużo" zarabiam zeby dostawac alimenty ! On mi placil do tej pory raz na 2-3miesiace z gory ale ostatnio cos sie z tym pogorszylo. Co o tym myslicie??? PS: Dziekuje za wypowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotny ale pan
"w moim miescie pracy jest od groma i ciut ciut, " Możesz mi zdradzić, co to za miasto? Może sie przeprowadze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy matka 6latka ma mózg?
Oto co napisała: "Ojciec dziecka nie placi" "On mi placil do tej pory raz na 2-3miesiace z gory" "jest bezrobotny i siedzi na nim komornik" - jeśli komornik waży ze 100 kilo.... TO JAK MA IŚĆ DO ROBOTY? "zeby mu dlug sie zbierał, az w koncu spłaci" - inteligencja aż bije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka 6latka
nawet stac na drodze przy remontowaniu ulic, na budowlanca, magazyniera, mechanika stolarza, na kierowce. Duzo jest ofert dla mezzczyzn do pracy ale po co pracowac jak mozna miec za darmo siedzac w domu i naduzywac alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka 6latka
Ostatnio nie placil o to mi chodzilo, a ty MÓZGOWCU jestes tutaj zeby wypatrywac bledy u ludzi??? Moze ty jestes inteligentny/a ale nie wszyscy sa tak wykształceni jak Ty !!! i nie wszyscy sie tak wywyzszaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia881205
A może ma pracę ale nie legalną, a może nie chce pracować żeby taka kobieta jak ty nie chciała więcej i więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy matka 6latka ma mózg?
No takiego debila to faktycznie dawno tu nie było :) "stac na drodze przy remontowaniu ulic," - :) "na budowlanca," - jest budowlańcem? W jakim zawodzie? " mechanika stolarza" - jakiś nowy zawód. "na kierowce." - to i kierowcą jest z zawodu? Przeleciał cie wyjątkowo uzdolniony chłopak. Tyle fachów w jednym ręku. HO.HOOO. Głupia, podła i pazerna. Może być gorzej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka 6latka
jakos inni rozumieja i wiedza o co mi chodzi. Nie potrzebuje takich glupich komentarzy ale dzieki heh miło mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka 6latka
i tak tutaj wiekszosc temaatow sie konczy przez madralskich hehe czlowiek potrzebuje poklikac i sie dowiedziec kilku rzeczy na pewien temat i zostaje spławiony DZIEKI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko widzę tą możliwość podwyższenia alimentów, skoro nie płaci 350 to jak będzie płacił 600?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy matka 6latka ma mózg?
"czlowiek potrzebuje" - człowiek? Jesteś KOBIETĄ!! "poklikac i sie dowiedziec kilku rzeczy" - czego dowiedzieć? Jak ujebać ojca dziecka będąc głupią i podłą? "DZIEKI" - DROBIAZG :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka 6latka
płacic ma za co, utrzymuje tez drugie dziecko jesli jego bylo stac na zalozenie drugiej rodziny to powinno go stac na placenie na pierwsze dziecko. W dodatku codziennie naduzywa alkoholu A ze pozew zloze na 600 zl to nie znaczy ze tyle mi przyzna, mozna wiecej wpisac a przyzna mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka 6latka
MÓZGOWCU nawet mnie rozbawiles heh :D:D a Uj**ać to se mozna kazdego pojdzie siedziec i tyle he tez mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Szanowna pani madziu jest jasne że kobieta żyjąca z alimenciarzem żadnej podwyżki nie pochwali.Każda nawet ta z żenady 350zł będzie zła.Paru takim dać taką samą kasę na ich to by dopiero papy darły. Autorko coś dostaniesz 6stów pewnie a pomyśl o tym skoro nie płaci i utrzymuje go mamusia to niech i mamusia utrzyma twoje dziecko. Jaki problem to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy matka 6latka ma mózg?
"pojdzie siedziec i tyle he " To rżnięcie głupa jest penalizowane? Nawet jak głup się zgadza na rżnięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka 6latka
jego matka nielegalnie pracuje za granica a jego kobieta tez go ma zamiar zostawic i podac o alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy matka 6latka ma mózg?
Ma chłop szczęście do kobiet. Nie ma co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka 6latka
tak jak jego ojciec, narobil 5 i z zadnym nie ma kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×