Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość :(:(

Czasem rano boli mnie głowa :(

Polecane posty

Gość :(:(

Ból jest nie do wytrzymania, wzięłam z pół h temu pyralgin i chyba trochę mija. Boli jak się nachylam, boli nawet ja mówię :( Ciśnienie mam okej. Co jest najlepsze na ból głowy? Silny ból głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gobrton
mnie czasem rano bolą jaja po nocnym dymaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(:(
ale debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje, sama mam migrenowe bóle głowy przewaznie przed miesiaczką i trzymaja mnie do 3 dni. Prawdziwa męka niestety żadne leki przeciwbólowe w moim wypadku nie skutkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ty........
Też tak miałam. Wiele osób mi radziło żebym wypiła 3 lub 4 szklanki zwykłej wody. Niby ból głowy jest oznaką że w organizmie brakuje wody. Dodam tyle że mi to zawsze pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ty........
Zapomniałam napisać że ma to być woda niegazowana... Może być nawet z kranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(:(
Nikus2530 u mnie ból zaczyna się od samego rana, do południa będzie mnie trzymać :( to znowu ty........ ciekawe, muszę wypróbować :) Dzięki za normalne odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffff27
u mnie jest tak, ze jezeli zle spie, za malo sie ruszam, a mam zwyrodnienie w odcinku szyjnym, to wtedy zaczynaja sie tego typu bole, nawet gadac mi sie nie chce bo boli..przechodzi wlasnie kolo polodnia, kiedy sie rozruszam, porozciągam, jakas tabletka, i jest ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gobrton
Ta głowa cie boli , bo murzyni napierdalali cie swoimi knagami podczas sceny bukake . W wyniku czego dostałas wstrzasu mózgu i wylewu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dramtramtam
A mnie bolą zęby i to cały dzień (zawsze) no i kto ma gorzej ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też przy najbliższej okazji spróbuje pić wodę tylko że u mnie jest jeszcze problem mdłości przy tym bólu więc nie wiem czy dam rade wlać w siebie tyle wody.Ale dzięki za radę. Próbowalam juz okładów i magnez łykac mogę sprobowac jeszcze i tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gobrton
Ta głowa cie boli , bo murzyni napie**alali cie swoimi knagami po czaszcepodczas sceny bukake . W wyniku czego dostałas wstrzasu mózgu i wylewu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyUrsula
zatoki zawalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shozda
Dobrze, że pytasz bo niosę pomoc! Mnie też kiedyś bolała głowa LAAATAAAAMIIIIIII, a to dlatego że siedziałem przed komputerem bardzo długo za dnia. Ból zwykle lekko ustępował, jak umyłem głowę rano. Promieniowanie komputera działa na oczy jak lekkie spawanie. Nie można przez tyle czasu patrześ w świecące pixele, bo to nie zdrowe. Dalej sie gapie i nic sie nie zmieniło oprócz bólu głowy! NIE UWIERZYSZ! To jest od komputera! Wystarczy na noc i rano zakrapiać sobie oczy "świetlikiem", to zwykłe krople do oczu bez recepty! Rewelacja, jak już "nawodnisz wysuszone oczy" to ból ten odchodzi w niepamięć :D. Nie możesz zapominać nakrapiać mimo, że już nie boli, bo oczy się wysuszają przy kompie. Tak sam na to wpadłem anie doktor potwór. Wiem to z autopsji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×