Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nicepeter

co kupic 80 letniej babci na urodziny ?!?!

Polecane posty

Gość wnuczka 80 latki
To może przyjęcie niespodzianka? Moja babcia była zachwycona. Ciężko uwierzyć, że jeszcze dzień wcześniej zarzekała się, że nie chce żadnej imprezy :)). Zobaczcie, więcej pomysłów na http://www.podarujkarte.pl/prezenty/na-80-urodziny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nebia
moja mama bedzie obchodzic 80 urodziny za miesiac, myslalam, zeby jej kupic prawdziwe korale. co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
Moja lata na zajęcia dla seniorów do Domu Kultury i ciągle jest w ruchu. Nikt by nie powiedział, że 80 na karku! Jak ją ostatnio zapytałam, co by jeszcze chciała zrobić w życiu to powiedziała, że nauczyć się śmigać na fejsie i mówić po angielsku. :D Szczerze powiem, zaczęłam się zastanawiać nad tym i fejsa biorę na siebie, ale ten angielski to chyba lepiej coś takiego https://speak-up.pl/pl/oferta/dla-doroslych. Myślę, że speak up da radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze najwiekszym prezentem jest poprostu pamietanie o urodzinach babc lub dziadkow i ich odwiedzanie bez wzgledu na to czy maja jakies swieto czy nie to jest najwazniejsze PAMIEC.sami znamy zycie i wiemy ze czasem wystarczy tylko zwykle 100lat powiedziane szczerze bo nie kazdego z nas stac na kosztowny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obuli136
A co możecie polecić witrynę z prezentami z imieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie ciekawą opcją jest fotoksiążka - myślę, że miło jej będzie pooglądać jak urosły dzieci, wnuki .. :) Osobiscie polecam fotoksiążki w printu. Sam projektowałam tam własną książkę na podziękowania dla rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym prezentem dla mojej Babci było ściągnięcie jej kolezanki sprzed lat. Nie mogly się nagadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAMYSŁÓW Opolsk wojew
URNĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne są te słoiczki. Nie wiesz czy można je dostać gdzieś stacjonarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam koc rozgrzewający https://ocean-zdrowia.pl/koce-rozgrzewajace/331-beurer-bardzo-miekki-koc-rozgrzewajacy-moc-100-wat-wylacznik-po-3-godzinach-mozna-sie-nim-owinac.html Dla babci idealny prezent, przynajmniej u nas się sprawdził idealnie. Babcia jest zachwycona kocem, szczególnie w zimowe wieczory miała jak znalazł teraz lato, ale też widziałam że używa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczkababci
Według mnie jeżeli chodzi na zakupy to taki wózek zakupowy np. jak ten: homedome.pl/export-xml/4433-wozek-torba-na-zakupy-rio-firmy-aurora-125.html będzie super :D . Tam na stronie homedome.pl jest dużo takich różnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariuszop
Ja swojej kupiłam taki fajny wózek na zakupy, zamówiony na stronie homedome ;) Taki model: homedome.pl/wozek-dwukolowy-na-zakupy-gimi/4443-skladany-wozek-na-zakupy-venezia-click-firmy-aurora.html?search_query=wozek+&results=29 w kolorze szarym, takim naturalnym. Dużo chodzi tacha te siaty, więc myślę, że to trafiony pomysł ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiś np. ciśnieniomierz? Taki w sumie fajny prezent -zwłaszcza dla babci, przede wszystkim przydatny, na http://oromed.pl widziałam fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym miejscem jest strona http://rankingcisnieniomierzy.pl/ jeśli ktoś chce kupić nowy ciśnieniomierz. Duża długa lista urządzeń każde ma zrobiony opis z najważniejszymi funkcjami no i najważniejsze że są poszeregowane zgodnie z głosowaniem ludzi, od najbardziej polecanych po najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zrobiliśmy Babci przyjęcie niespodziankę. Sprosilismy rodzinę nawet ta z kóra nie widziała się bardzo długo. Wszyscy dopisali. Była przeszczęsliwa. Do tego jej ulubione dania - recznie robione pierogi, barszczyk z uszkami, naleśniki na deser , ekskluzywna restauracja w ciepłym klimacie https://ogrod-smaku.pl ( Warszawa, jesli ktoś potrzebuje namiarów- polecam ) Do tego ukochane czerwone róże i album ze zdjęciami całej rodziny . Do dziś wspomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Germaniszyn

Ja bym polecał jakiś fajny ciśnieniomierz, nawet ktoś tu wcześniej wspominał. Np. faktycznie super się sprawdzają termometry z Haxe, są bardzo dokładne i wygodne w użytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta

ciśnieniomierz to faktycznie fajna opcja, a ja ostatnio kupiłam akurat  do domu z haxe i bardzo solidny sprzęt z dobrym wyświetlaczem więc może akurat kupię drugi dla babci bo urządza sobie ciągle wycieczki na pomiary do apteki co pewnie nie jest najwygodniejsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolaa

A co powiecie na jakiś fajny koszt prezentowy? Jak znajdziecie trochę czasu na poszukiwania to warto sprawdzić ofertę SmaczaJama.pl którzy są też stacjonarnie w Warszawie. Mają duży wybór również w zależności od budżetu i też w razie jakichkolwiek pytań oraz wątpliwości na pewno będą w stanie Wam skutecznie doradzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezent ściągany z Chin? Źle brzmi. Mojemu dziadkowi kupiłam ciśnieniomierz, wiadomo w tym wieku ciśnienie może być różne, a trzeba to kontrolować. Sama kupiłam ciśnieniomierz z haxe. Dość tani, baardzo prosta obsługa, a do tego duży wyświetlacz. Może pójdziesz w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×