Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nicepeter

co kupic 80 letniej babci na urodziny ?!?!

Polecane posty

Gość gość
a ja mojej 93 letniej babci kupiłam zestaw do makijażu bo jak sama twierdzi bez szminki i pudru ani rusz i zawsze musi być umalowana, kobieta w każdym wieku chce wyglądać pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosleep24
A kupuję babci fotokubek http://www.cotofoto.pl/fotokubki z moim zdjęciem i mojej siostry ;) tanio bo 15 zł i niskie koszty wysłki a babcia na pewno się ucieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
Ja mam zamiar kupić jakieś porządne witaminy i ciepłe kapcie bo ciągle mówi, że jej zimno:) Poza tym czytałam na http://klubseniora.pl/ o zdrowym odżywianiu dla seniorów i gimnastyce umysłu. Mam zamiar zacząć dbać o zdrowie babci bo ona sama się sobą nie zajmie twierdząc, ze już nie musi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, co niektorzy uwazaja ze babcia nie ma innych zainteresowan jak foto i inne gadzety w wnukami tudziez kapcie i witaminy.Ktos tu wspomnial o sprzecie grajacym z plyta, moglyby byc takze starodawny ale nowoczesnej jakosci gramofon i kilka plyt z jej mlodosci, mysle ze na jej miejscu bym sie z tego b. ucieszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jade na 85 lecie i zamierzam kupic piekne kwiatki (jeszcze nie wiem jakie ---babcia lubi doniczkowe) jakies dobre czekoladki i starczy. moja babcia ma wszystko extra kremiki (od kuzynki z anglii), perfumy lepsze niz ja (od corki). moze cos dokupie z bizuterii bo ona zawsze lubila błyskotki. Do dzis nosi pierścionki i kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W większości robicie sobie jaja, ja gdybym miała 80 lat i ktoś uszczęśliwił mnie jakimiś kapciami, kocami, amolami to szlak by mnie trafił, dzisiaj takie osoby są w świetnej formie , właśnie idę do cioci na urodziny i mam ochotę kupić jej perły i duży bukiet kwiatów , jest bardzo kochana i warto wydać większe pieniądze ma prawdziwe perły , starsza pani pięknie będzie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WróżkaMaj
Na pewno babcie nie chciała byś majątek wydała na jej prezent, dla tego proponuję ci bardzo praktyczny a przy tym niesamowicie urokliwy podarunek. Jakie są pięknie zdobione patery niemieckiej marki Walther Glas, które z pewnością okażą się trafionym prezentem na taką okoliczność. http://sklep.dajar.pl/patera-natascha-satin-rose-35-x-15-5-cm-walther-glas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotes
Może suplement diety typu Biovital albo Doppelherz? Zestawy prezentowe dla seniorów można znaleźć na http://www.aptekaprima24.pl/na-prezent-zestawy/dla-seniora do tego warto dokupić ciepły szalik, kapcie albo zdjęcie oprawione w ładną ramkę. W sumie dużo zależy od tego, co babci by się przydało i jak spędza wolny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gipp
jakieś piękne kwiaty, ramkę ze zdjęciem z młodości, dla wspomnień oraz coś dla zdrowia, żeby je wspomagać, jakiś dobry,bezpieczny suplement w tym wieku najlepiej coś na stawy, arthroblock forte na przykład. Myślę że babcia z całego zestawu będzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możemy też kupić coś do ubrania tylko coś w czym ta osoba chciałaby chodzić np: chustkę,bluzkę, spódnice,spodnie czy sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samosia12345
Ja od kilku lat mam uniwersalny sposób na prezenty na wszystkie okazje- koszyk słodyczy, z którego każdy się cieszy. Na początku robiłam je sama,ale teraz gdy nie mam czasu korzystam z gotowych propozycji, które mówiąc szczerze są ciekawsze od tych moich ;p http://koszeniekosze.pl/ rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim wieku to stawiałabym na prezent który pozwoli jej się zrelaksować. Skoro dysponujesz takim budżetem to sprezentuj babci pobyt w hotelu w Ciechocinku(najlepsze miejsce dla starszych osób) Wybrałabym hotel Abidar bo kiedyś była tam moja babcia i zachwalała. Mają nowoczesne spa przeznaczone dla starszych ludzi i podobne mega kameralny klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja babcia ostatnio sama sobie zażyczyła prezent bo jej się ciśnieniomierz zepsuł i potrzebowała nowego, znalazłam jej bardzo fajny z http://diagnosis.pl/, naramienny, elektryczny więc jeden przycisk wystarczy i ciśnienie samo się mierzy, cyfry ma bardzo wyraźne, bez okularów spokojnie do odczytania więc babci bardzo do gustu przypadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoim dziadkom kupuję takie wymyślne zestawy. Pakuję do nich fajne konfitury np. Truskawelle lub Śliwellę z czekoladą, do tego syropy, masło bananowe, owoce w syropie, jakąś dobrą herbatę. Zazwyczaj kupuję te smakołyki w Eterno, bo pięknie pakują i mam już od razu gotowy prezent, który na pewno się dziadkom przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli babcia jeszcze w dobrym zdrowiu i do tego jest sentymentalna (choć jeszcze takiej, która nie lubi wspominać, nie spotkałam;) ) to polecam przepiękne albumy na zdjęcia z www.limiq.pl Można np samemu kilka zdjęć uzupełnić, potem dodać te z urodzin itp. Moja babcia dopiero dobiega 70-tki ale też bardzo się ucieszyła z takiego prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idiusia
Dla babci najlepiej kupić książkę, którą można jej przeczytac. Ja kupiłam w bookmaster.pl o przyjaźni i była zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może odpromiennik Creatos? Starsze osoby czesto narzekają na to, że od tv czy telefonu boli je głowa. A taki odpromiennik zniweluje takie negatywne skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyte w restauracji, masaż, masażer do stóp, termoforek, wizytę w kinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetrevenge
Moja babcia zawsze podkreśla, że nic jej nie potrzeba ponad naszą obecność ale i tak zawsze kupujemy jej coś, a ona mimo, że tak się wypiera to tak naprawdę lubi być przez nas zaskakiwana prezentami :) W tym roku kupiliśmy jej piękną mozaikę ze zdjęć na płótnie. Bardzo się wzruszyła. Zamawialiśmy na mozaikowo.pl - polecam, rzetelna firma a zdjęcie jest naprawdę wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, na "80" urodziny kupiłem mojej babci telefon komórkowy (ten - http://www.maxcom.pl/maxcom-comfort-mm428). Początkowo korzystała z niego niechętnie, ale ostatecznie się przekonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia bardzo docenia raczej sentymentalne prezenty, dzięki którym może sobie coś właśnie powspominać. Zamówiliśmy jej taki mini album urodzinowy na 2 zdjęcia www.limiq.pl/towar/view/75/album-na-urodziny-z-grawerem-100-lat--saksofon Do tego jeszcze zamówiliśmy duże pudełko prezentowe, w którym babcia będzie mogła przechowywać swoje zdjęcia i drobiazgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia docenia praktyczne prezenty, ostatnio sprawiłam jej zestaw takich herbatek sypanych o różnych smakach, normalnie w kawiarni można było na wagę kupić w ładnych puszeczkach i fajnie to wyszło do tego kupiłam z haxe ciśnieniomierz naramienny bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze więc wyszedł fajny zestaw i co ważne babci się podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celina Fryk
Mojej babci kiedyś kupiliśmy szybkowar z philipiaka i była bardzo zadowolona, zawsze chciała taki mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×