Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuntaKinte..

Kto jest bezrobotny

Polecane posty

Mam stawke godzinową na umowie zlecenie. Wie ktoś jak to jest z tym ZUSem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuntaKinte..
na umowie zlecenie skladki sa pobierane do zusu na emeryture,no chyba,że się uczysz albo jestes emerytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bezrobociara
ja:O i to juz dosc dlugo:O po prostu studia okazaly sie pomylka,nie chce pracowac w tym zawodzie...szukam w sklepach itp,ale narazie nic z tego:( chcialabym wyjechac za granice,ale nie mam z kim,a wiadomo z kims razniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się, od 3 tygodni bezrobotna, smutne ale prawdziwe:( bo w tym kraju nie ma pracy bez znajomości i układów!:( Nawet do głupiego sklepu mnie nie chcą bo paradoksalnie mam ..... wyższe wykształcenie! I gorzej mi z tym znaleźć pracę:( Żałuję że poszłam na studia, bo już lepiej skończyć zawodówkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueyes
Ja od 1 marca, szukam i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bezrobociara
a mi to sie w ogole odechciewa szukac pracy, moja przyjaciolka dostala prace po znajomosci w urzędzie i jak mi opowiada jak oni tam pracuja to krew mnie zalewa! ona mowi,ze siedzi i sie nudzi i kazdy tam tak samo,a jak juz sie trafi jakas robota to biegaja jak poparzeni i mowia jak to maja duzo pracy:O I zarabia calkiem niezle za to pierdzenie w stołek,a jeszcze niedawno dostała nagrode chyba z 500zł...niewiadomo za co:O szok:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rureczka243
ja...dzisiaj bylab w MUP, nie ma dla mnie zadnych ofert:/ skonczylam polonistyek z wyroznieniem....5 lat jak krew w piach:/ pracuje na czarno jqako opiekunka i nawet dzi3ecka nie mam jak do przedszkola zapisac bo "jestem bezrobotna"..nie mam juz sil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuntaKinte..
dlatego lepiej wziasc sprawy w swoje rece,własne pomysły typu sklep internetowy itp na to duzych funduszy nie trza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się nie chce szukać pracy i jeździć na te pieprzone rozmowy:/ Żyć się odechciewa normalnie.... przeglądam oferty i lipa! Pozostaje tylko albo wyjechać za granicę ( ale tam też lekko nie jest) albo poszukać znajomości, i co usilnie próbuję robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rureczka243
zeby pojechac za granice trzeba miec jakas kase odlozona..ja nie mam nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja pracuje, ciągle
już od przeszło 4 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuntaKinte..
i jaki masz wniosek z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czym się chwalisz? To temat dla bezrobotnych:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja pracuje, ciągle
wniosek???? Generalnie cieszę się, że pracuje, bo rzeczywiście teraz słaby czas nz szukanie nowej pracy, aczkolwiek można coś znaleźć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuntaKinte..
a własciwie to jak szukacie?wysyłacie cv na maila czy cisniecie bezposrednio do firmy?z mojego doswiadczenia wysylanie na maila nie ma za bardzo sensu,wiem jak wyglada taka selekcja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka z lublina
ja jestem na urlopie wychowawczym, ale szukam pracy tragedia :-0 nie mam solidnych "pleców", a te, które mam, nie wystarczają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja póki co wysyłam CV bezpośrednio z ogłoszenia, ale chcę zrobić selekcję firm w okolicy i cisnąć tam bezpośrednio. Najgorsze jest to że większość stanowisk jest już z góry ustalonych:/ A rekrutacja to fikcja:] Niestety........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja pracuje, ciągle
u mnie jest jeden etat teraz wolny, ale są bardzo wybredni, nie biorą jak się nie spodoba osoba i etat wisi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuntaKinte..
aldix czyli masz plan jak ja.ksero kilkunastu cv i cisniecie bezposrednio do firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba tak, już nic innego nie pozostaje, ale póki co mam jeszcze nadzieję, że dostanę się jakimś cudem do firmy gdzie mój ojciec pracuje ( już tam moje CV jest i jest duża szansa) I jak widać znajomości:] Jeszcze mój chłopak mi załatwia gdzieś u swojej koleżanki, która jest kierownikiem w SKOK Stefczyka i tam aktualnie kogoś potrzebują. Dodam tylko że mieszkam w okolicach Wrocławia i wcale lekko o pracę nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MODAANA
Witam! Dołączam do was...jestem bezrobotna od października .... wysalałam niezliczoną liczbę CV...i na razie cisza. Jestem załamana...mam 2 - letnie doświadczenie w pracy w pisaniu wniosków ale mieszkam w takiej części Polski gdzie o pracę jest bardzo trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze są te ustawione stanowiska:/ Moja koleżanka też przez dłuuuugi czas nie mogła znaleźć pracy, aż w końcu mama jej załatwiła u siebie w przychodni jako rejestratorka. Ona nawet nie chciała słyszeć o żadnej pomocy, ale jej mama zrobiła to za jej plecami bo pewnie do dzisiaj by pracy szukała:/ Ja jestem młoda, bezdzietna, dyspozycyjna! Mam doświadczenie bo pracuję od 19 roku życia i to w różnych branżach:( Ale myślę, że po prostu mam pecha co do prac, bo albo mi nie pasuje i się zwalniam, albo redukcja etatów i zawsze coś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja szukam stażysty do sklepu i nie ma chętnych. Miasto małe, bezrobocie ogromne, 950 zł na rękę. I nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuntaKinte..
a wiecie co jest najlepsze? Agencje pracy.Patrzysz na ogloszenia i jest wywieszone jak byk,że praca jest,idziesz do tej agencji a tam sie dowiadujesz,że jednak pracy niema.Pare razy się spotkałem z takim czymś.WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuntaKinte..
Wejda za 950zl?heh a ty bys chciał/a pracowac za tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracowałam przez 14 miesięcy na pół etatu za 850 zł netto! Ale w rzeczywistości pracowałam dużo więcej i wychodziło mi ok. 1100 zł na rękę. Teraz szukam pracy na cały etat i za normalne pieniądze:/ Dodam tylko że wcześniej pracowałam jako barmanka w hotelu ( prywatnym) i zarabiałam 1100 zł na rękę za pracę po 12h dziennie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka z lublina
u nas ludzie (mający rodziny na utrzymaniu) pracują za 1300 zł jestem wściekła, że w naszym kraju jest tak beznadziejnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka z lublina
i to ludzie po studiach, czasem nie jednych :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MODAANA
Jest tragicznie...ja jestem gotowa pracować nawet poniżej swoich kwlaifikacji,...nawet za 900 PLN, byle mieć normalną pracę ubezp. już nie wiem co mama robić. Nie mam żadnych znajomości, na studiach zawsze pracowałam przez wakację.... ale teraz osiągnęłam dno:( utrzymuje mnie maż...czuję się jak śmieć...w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura! Zadzwonili do mnie:) Jutro idę na rozmowę w sprawie pracy:):D Szukają asystentki ds. administracyjnych! Haha! Tyle co przed chwilą tam swoje CV wysłałam:] Ciekawe co to za praca, oby tylko nie na mowę zlecenie bo ostatnio często się spotykam z umowami śmieciowymi:] Cóż...pojedziemy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×