Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zaaaajsbikpaoaooqoqoqoqoooo

Ciezko mi z tym ...

Polecane posty

Gość zaaaajsbikpaoaooqoqoqoqoooo

Zaczne od poczatku choc to dluga historia, jestem z moim chlopakiem poltora roki i zawsze ukladalo sie miedzy nami swietnie i na nic nie moglam narzekac. Po jakims roku a dokladniej tuz przed nasza rocznica (moze z tydzien przed) dowiedzialam sie ze moj facet ktory spotyka sie czesto ze mna mowi mi jak bardzo mnie kocha i ze jest szczesliwy ze ze mna jest romansowal sobie z moja kolezanka. Ja w pore sie o tym dowiedzialam i to przerwalam oczywiscie z nim tez skonczylam ale nie na dlugo .. wybaczylam bo mi na nim zalezy. Od tej pory byl juz spokoj on nie romansowal z nikim ani nic. Jednak pojawila sie jego byla dziewczyna najpierw jedna potem druga i zaczelo sie. Jestem uczulona bardzo na punkcie jego bylych, jedna juz chciala by on ze mna skonczyl dla niej ale tego nie zrobil. Eh wiem co powiecie jestem glupia bedac z nim nadal , powinnam z nim zerwac ale ja poprostu nie umiem. Miedzy nami dobrze sie uklada pozatym, ze ostatnio znow do niego napisala jego byla dziewczyna ... boje sie ze on mnie zdradzi :( I co ja mam zrobic ? Wiem, ze to moze byc tylko moja chora wyobraznia ale to wszystko dlatego, ze juz kiedys romansowal z kims i wcale nie obchodzilo go co ja czuje. On non stop mi mowi ze ja jestem najwazniejsza, ze mnie kocha i zalezy mu na mnie. Wiem, ze jak z nim zerwe to on bedzie za mna chodzil, przepraszal i obieca ze juz wiecej tego nie zrobi ale ja nie chce cierpiec. Nie chce go stracic ale tez nie chce byc miedzy nim a jego bylymi dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×