Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wściekła mrówa

kiedy do lekarza - gorączka u rocznego malucha

Polecane posty

Gość kingauk
Od początku lata mamy w domu aparat na podczerwień Baby Temp i powiem że ulga ogromna – podchodzę, pikam i gorączka u córki zmierzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annajj
Zadowoleni jesteśmy w domu z termometra Classic, działa zawsze bo jest analogowy więc żadnych baterii do niego nie potrzeba, na plus też jest tutaj brak rtęci we wnętrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dobrym poziomie jest model Baby temp, tutaj podczerwień zwłaszcza szybko reaguje, aparat nie musi specjalnego czasu żeby wyłapać co ma dokładnie mierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę takie termometry jak Classic niż te z bateriami, w tradycyjnym szklanym nic się raczej nie zepsuje, a w tych nowoczesnych ciągle coś się przepala itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomaga nam w domu termometr nonContact a zwłaszcza odkad drugie dziecko się nam urodzilo to można takim bezdotykowym pomiarem czasu zyskać sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecić bym mogła Multi Temp kupowalam go z rok temu i caly czas badanie robi tak samo szybko i tak samo precyzyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym doradzała Multi Temp zmierzy każdą temperaturę w różny sposób – na czole, w uchu, dotykowo i bezdotykowo, także daje dużo możliwości wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Classic od Geratherm, wygląda jak termometr rtęciowy ale rtęci nie ma i to mnie przekonało, jest zupełnie zdrowy i bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam i polecam nonContact jeśli chodzi o cyfrowe termometry z IR, jest szybki, używany przez lekarzy i pielęgniarki więc raczej powinien być dokładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie mierzy classic XL, dostałam go ostatnio od córy w prezencie, ponoć nie ma rtęci w składzie, bo też rtęciowych z tego co się orientuję już nie produkują w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atestowany medyczny jest mój Noncontact od Geratherm i w ogóle uczulam żeby patrzeć czy termometr ma certyfikaty bo jak nie to raczej bankowo będzie zniekształcał badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie działa nonContact można gorączkę sprawdzić w moment i też tym urządzeniem sobie zmierzysz temp powietrza w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że zmieniliśmy termometr na bezdotykowy nonContact jak się synek urodził, bo nie wyobrażam sobie naszym starym rtęciowym teraz u maluszka gorączkę sprawdzać, umarłabym ze stresu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się jak mierzy Baby Temp, fajnie że można go też używać jak chce się sprawdzić temp obiektów, powietrza itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też podpowiem Non contact. Sporo się naszukałam termometru przeczesałam chyba wszystkie możliwe strony sklepów fora i inne serwisy dla matek i ostatecznie zdecydowałam się na ten. Szybko mierzy jest precyzyjny nawet jakbym chciała to nie za bardzo mam się do czego przyczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Warto sięgnąć po bezdotykowy termometr, super opcja, z której chyba każdy będzie zadowolony, bo to po prostu bardzo wygodne rozwiązanie. Jeśli w grę wchodzą dzieci to na pewno można zerknąć na baby temp przygotowany przez sanity. To bardzo fajna propozycja, która świetnie będzie się sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×