Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ejjjjjjjj

Plamienia

Polecane posty

Gość ejjjjjjjj

2 dni przed oczekiwaną miesiączką (mam nieregularne cykle, wiec tylko przypuszczenie daty okresu) dostałam brązowego plamienia. utrzymywało sie ono przez 6 dni. był to śluz płodny (ciągnący sie) z domieszką krwi. wiecie może co to mogło byc? plamienia skonczyły sie w poniedziałek, od czasu plamien do teraz utrzymują sie bola w podbrzuszu i tyle pleców.... od 2 dni zażywam luteine... co to możebyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjj
nie byłam jeszcze u lekarza, jestem zarejestrowana na piątek... ciąże moge wykluczyc gdyz nie wpsółżyłam , a jedynie "zabawiałam" sie z chłopakiem, on miał na sobie majtki i dodykał penisem mojej pochwy, jednak do wytrusku nie doszło i najprawdopodobniej tez do preejakulacji gdyż "zabawa" trwała krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mowie o ciazy, mowie o podstawywych badaniach, nieregularne miesiaczki i plamienia zawsze trzeba zbadac, moze sie okazac ze masz cycte, albo torbiele na jajnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namii
takie coś może wskazywać na problemy hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjj
jestem młodą osobą, wiec lekarz (około rok temu) powiedział, ze nieregularne miesiaczki są normalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, mi tez tak mowil, az zmienilam lekarza kazałam sie porzadnie zbadac i wyszło co wyszło, 3 lata antykoncepcji bezużytecznie bo moje szanse na ciaze i tak sa znikome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjj
dodam ze okresu nie dostałam nadal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjj
jeżeli jedynie "zabawiałam" sie z chłopakiem, on miał na sobie majtki i dotykał penisem mojej pochwy, jednak do wytrusku nie doszło i najprawdopodobniej tez do preejakulacji gdyż "zabawa" trwała krótko, to nie było możliwości zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×