Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mlody_rys

Tatuaż Warszawa

Polecane posty

Gość mlody_rys

czy korzystaliście z usług salonu ClubRockInk? Na frupi jest właśnie promocja na tatuaż i sie zastanawiam czy kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
No ja Ci mogę polecić salon Time4tatoo na Bielanach. Wcześniej mój chłopak tam sobie robił taki większy tatuaż i naprawdę ładny wzór mu zrobili. Szybko się tusz wchłonął i mówił mi, że nie boli. W sumie mu nie wierzyłam, ale naprawdę delikatnie robią, a ja trochę panikara jestem. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olli32
Tatuaż robisz na całe życie. Jesteś pewna, że chcesz brać coś " z promocji"? Ja uważam, że lepiej dopłacić i mieć coś extra niż później zastanawiać się skąd wziąć kasę na cover czy usunięcie takiego "dzieła z promocji". Masz w Warszawie doświadczonych tatuatorów jak np. tutaj http://jahlove.pl/adolf/?PHPSESSID=g38a3ko6862j4khne0tors9937 - chłopak z Jah Love Tattoo i lepiej do takich osób zgłaszać się po tatuaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też planuję niebawem zrobić sobie tatuaż. jakie studio polecacie w stolicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinnkaa
ja też polecam wspomniane już wcześniej JAH LOVE TATTOO! Robiłam tatuaż u Henia i uważam, ze to mistrz w swoim fachu. Generalnie zespół pracowników jest bardzo zgrany i pozytywnie nastawiony i do swojej pracy to do klienta. Ja już zastanawiam się nad motywem na kolejną dziarkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Ja robiłem wszystkie 3 swoje tatuaże w studio www.time4tattoo.pl i jestem bardzo zadowolonych z tego jak zostały zrobione. Pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×