Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ZainteresowanaPortalem

WIZAŻ-co sądzicie o ich stronie?

Polecane posty

Gość ZainteresowanaPortalem

Hej:) Szukam dziewczyn, które mają konta na w/w. Chciałam założyć konto jednak widzę, że nie ma możliwości usunięcia konta. Dodatkowo zastanawiam się jak to jest z mailem. Jest widoczny, co z nim robią (reklamy etc)? Widzę, że uważają maila "tj. imię.nazwisko@ogolnyserwe rpocztowy.pl nie stanowi danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych". Również jestem tutaj ale dział kosmetyki (ocenianie etc.) średnio mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZainteresowanaPortalem
Właśnie KWC mnie tylko interesuje jednak jestem ciekawa ich polityki bo na dzień dobry zaznaczają, że mail to to i owo, a gdzieś tam na koncu dopiero jakie masz prawa jako użytkowniczka. Wręcz mam wrażenie, że na dzień dobry dostajesz "Twój mail i nick jest nasz więc spier..." ;) Dostajecie jakieś gówienka na maila? Jest widoczny w profilu etc? Forum szczerze powiedziawszy tam mnie zupełnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one mają jakieś dziwne skróty np. zamiast pisać okres czy miesiączka piszą @ po cholerę ja się pytam. Albo TZ co to za skrót???? albo BTW chyba co to znaczy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam tylko wybrane tematy
ale żadnych bzdur o związkach, zdradach, bobaskach itp. ogólnie to potwierdzam - to jedno wielkie KWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam tylko wybrane tematy
TŻ - umieram ze śmiechu jak to widzę :) i zażenowania :) BTW to by the way chyba jest jeszcze jakiś skrót z ET ale nie bardzo pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie wizaz
bo tam jest wiekszy porzadek i jesli chce sie czegos dowiedziec o kosmwtylach to tylko tam aa maila zawsze mozesz załozyc nowego i podac tam nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marionetka cała z drewna
pustaku tż to Toważysz Życia! Takie to.trudne.i.dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
towarzysz zycia umieram ze śmiechu pustaczki takie intelinentne nazwy wymyślają. kto by pomyślał pewnie zerznęły z kąś:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem tam coś czytam ale idzie się pośmiać z ich głupiutkich tekstów i czasem bezsensownych. Muszę tam wejśc bo dawno tam nie byłam, dla rozrywki co by się pośmiać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhaa
tutaj tez sie mozna poznac z co niektorych inteligentych: " z kas" :D:D byhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to znaczy???
" zerznęły z kąś" to do eaelaela :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to znaczy???
no ok, nie śmiejmy się, nieładnie, to tylko literówka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhaa
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowcie co chcecie ale ja mam swoje zdanie na temat wizazu. Jest ono bardzo negatywne. Mam tam konto ale nie uzywam bo kiedyś powiedziałm, że odpowiedz którą udzieliła wizazanka jest nie pomocna bo nie odpowiada na pytanie to zjechali mnie tak że nie wiedziałam jak się nazywam. I od tamtego momentu już tam nie wchodzę. To jakaś pomyłka z tymi ludzmi. Są strasznie zarozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys miałam założyć taki wątek. Bo chciałam sprawdzić czy jest więcej osób, które zostały tak bezczelnie potraktowane jak jak. Piszcie bo jestem ciekawa czy jest więcj takich osób zrażonych do tego obrzydliwego forum jakim jest wizaz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czasu do czasu warto zajrzeć. Co do atmosfery to bywa różnie, najgorzej mają świeżynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieeeelka kupaaa
mam konto na wizażu, ale tam już nie wchodzę, bo jak nie piszesz 23000 postów dziennie to jesteś tam nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakataka1234
hmm kiedyś wypowiedziałam się tutaj, ale skasowano moją wypowiedź, ciekawe czemu? bo ośmieliłam się powiedzieć coś negatywnego na temat wizażu :D? jak dla mnie wizaż to jedna wielka kopalnia jadu i zawiści, wizażanki z reguły tworzą swoje kółka różańcowe i jedna drugiej broni. najbardziej żałosne teksty są na "intymnie" i "seks", gdzie niejedna opisuje swoje doświadczenia analne itd. cóż, 0 granic, a jak sie nie spodobasz to tak Ci pojadą, że masz ochote przyjechać do jednej z drugą i dać im w mordę. a, sama mam konto na wizażu od paru lat, żeby nie było. NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juikljika
jak widze tam tż to nie mogę sie przestac smiać :D ech takie ich skróciki :D:D idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczkaaaa
posiadam konto na wizażu i osobiście jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież wizaz to jedno wielkie dno!!! Mam tam konto a właściwie miałam bo już nie korzystam. Tam wypowiedziałam własne zdanie i zwróciłam uwagę aby odpisywać na temat bo zaczęły się sypać odpowiedzi zupełnie nie na temat i co się stało.......??????????????????? Nagle zaczęły się dogadywania i ośmieszanie przez kolejne strony bo jak ja śmiałam im zwrócić uwagę i generalnie nie polecam tego forum bo babska tam potrafią tak ośmieszyć i zaszczuć, że lepiej omijać szerokim łukiem to koło wzajemnej adoracji. Po co się denerwować:)
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja to samo! Zadałam pytanie a zostałam zjechana tak, że hohoho Okropna atmosfera na wizażu panuje, kumpelostwo no i same głupie baby tak siedzą i obrażają siebie nawzajem i nowych :( Nie będe tam na pewno zaglądała, kafeteria jest 1000000000 razy lepsza!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nagle zaczęły się dogadywania i ośmieszanie przez kolejne strony bo jak ja śmiałam im zwrócić uwagę i generalnie nie polecam tego forum bo babska tam potrafią tak ośmieszyć i zaszczuć, że lepiej omijać szerokim łukiem to koło wzajemnej adoracji. Po co się denerwowaćusmiech.gif" dokładnie zgadzam się z każdym słowem. mało tego jeśli masz poniżej 3000 postów nie licz na to,że jaśnie panie odpiszą na Twoje pytanie a chcąc coś komuś doradzić i tak zostaniesz wyśmiana a jest jedna użytkowniczka,która wchodzi na forum tylko żeby zwrócić komuś uwagę,pseudokosmetyczka,która zna się na wszystkim a tak na prawdę na niczym. Nie wiem co mnie podkusiło żeby się wypowiadać na forum,mogłam zostać przy samym KWC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki problem macie.Nie mozna sie na nowo zalogowac,jak pisze sie z kawiarenek internetowych nie kumam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×