Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gefrwdgf

Jakie buty dla dziecka 11 miesięcznego,niechodzacego jeszcze ???????

Polecane posty

Gość gefrwdgf

Chodzi mi o buty tylko na wyjscia gdzieś z domu,zeby dziecko w sparpetkach nie świeciło nogami,sezon zimowy za nami,kombinezony poszły w szafy więc jakie buty kupic? bardziej myśle o butach miękkich bo dziecko i tak na spacerach siedzi w wózku,nie zaczeło zamo chodzić narazie,więc co polecacie??? na allegro są jakies??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma prawie 13 mies. i tez jeszcze nie chodzi, ale nie zamierzam mu kupować butów na razie. Ja mam takie kapcie-skarpetki, które mają podeszwę z gumy - i to mu zakładam. Teraz jeszcze jak jeździ w wózku to ma rajstopki, na to skarpetki i potem te kapcie właśnie, a dodatkowo wózek jest wyściełany takim jakby spiworkiem-kocem (produkcji mojej mamy) - który z przodu sięga małemu do pasa, a z tyłu wystaje za plecami ponad główkę. Jak się zrobi jeszcze cieplej to koc wywalę i synek zostanie tylko w tych kapcioszkach. Buty kupię dopiero jak zacznie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gefrwdgf
a jak sie mierzy dziekcu rozmiar buta :D ,mogą byc kapcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jak nie chodził to miał adidasy z miękką podeszwą ,ale możesz dziecku kupić lepsze wiosenne z usztywnianą piętką bo może zaraz zacząć chodzić ja za te adidasy dałam 90 zl a były to buty tylko do wózka ,a teraz kupiłam wiosenne trzewiki z Bartka za 120 zl więc różnica w cenie nie jest duża ,dlatego uważam że lepiej kupić lepsze buciki no chyba że chce jakieś typowe zwykłe miękkie to kiedyś w 5-10 -15 i w tesco było za jakieś 20 zl ,lub z befado http://www.fashionhouse.pl/ na allegro nie kupuj pierwszych butów ,lepiej przymierzyć dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te kapcie nie mierzy się tak jak obowie - na metce jest podane na ile miesięcy, ale oczywiście dziecko dziecku nierówne. Po prostu bierzesz mniej więcej na oko - tak jak skarpetki. Jak dziecko jeszcze nie chodzi, to nie będzie przeszkadzalo przecież, jeśli będą ciut za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Befado ma zlą numerację wiec jakbyś cos u nich kupowała to tam rozmiar 18 odpowiada rozmiarowi 20 :) A stopę najlepiej mierzyć tak: klądziesz golą stópkę na kartce i obrysowujesz doklądnie a potem mierzysz odleglość od duzego palca do pięty (najbardziej wystające punkty) i to jest dlugość wkladki w cm. Ale u bobasów to sie nie strawdza bo liczy się też tęgosć stópki. Moje dzieci jak byly małe to nie wkładały większości dostępnych bucików bo mialy wysokie podpicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thyrgtewfer
up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppapryczka
Kurcze, fajna ta stronka z butami. Mnie sie starsznei spodobały dla mojego synka Geoxy i chyba popędze jeszcze jutro do Blue City i sobie je zobacze. No i cena jest troszkę niższa niż w sklepie oryginalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooomka
Ja kupuje takie zeby dziecku oczywiscie było wygodnie, ale tez nie wariuje az tak zeby koniecznie wszystko było usztywnionem bo to dla mnie czesto jest przesada.My mamy same wiemy jakie buiki najlepiej kupowac dla swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkingusia
Ale te z Mivo są ok, jak boisz sie kupić pzrez internet mozesz przymierzyć i zobaczyć buciki w ich sklepie w Blue City. Ja lubie tam chodzić bo maja bardzo miłą obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y6ujhy5gtrw
Autorko kupiam dziecku kapcie czyli skarpetki ze skórzana podeszwą o rozmiar wieksze drugie dziecko dostało na pierwsze urodziny i obie pary sie nie nadają dla dziecka.Dziecko wtedy nie chodziło,dużo raczkowało i uczyło się wstawać takie skarpetki z podeszwa ze skóry dziecku się obsuwały ze stóp i utrudniały poruszanie,musiałam co chwilę dziecku je poprawiać.NIE POLECAM ICH DLA ROCZNYCH DZIECI,choć takie kapice są słodkie :) . Pierwsze buciki kupiłam za 20 złotych w sklepie z butami byłuy to buciki w rozmiarze 19 czyli malutkie,dziecku starczyły na miesiąc :) były na rzepki ,z elastyczną podeszwą z zewnątrz z jakby czarnego jeansu.Teraz dziecko dostało buciki do kostki z prawdziwej skórki i tez niedługo z nich wyrosnie. Moje dziecko do roku czasu NIE NOSIŁO BUCIKÓW! na spacery wiosną miało ciepłe skarpetki plus kocyk,w ciepłe dni bose stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeelkowa
Zajrzyj na Mivo Kids i wrzuć sobie w wyszukiwarke niemowle. Naprawde wyskoczy mnóstwo fajnych bucików dla takich właśnie maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoskaMiel1982
Polecam poprzeglądać ofertę firmy Bobux. Buciki są naprawdę super. Wiernie odwzorowują środowisko bosej stopy, są ręcznie szyte z naturalnej, oddychającej skóry. Dla tak małego dziecka narazie tylko seria Bobux soft-sole, czyli paputki skórzane, które nie opinają stopy. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mnie wkurzają te "delikatne" kryptoreklamy... jakby ludzie byl półdebilami i nie potrafili rozroznic postow normalnych uzytkownikow od takich zachwalaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkowwwa
To prawda, ze ciężko jest odróżnić reklame od nie reklamy, ale w sumie sam wątek wskazuje na to zeby coś polecic. I ja dzieki temu watkowi kupiłam 50% taniej buty synkowi na mivo.pl Tak nawet bym nie wiedziała ze jest taki sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co polecacie dla dziecka, które nie chodzi samo ale wstaje koło wszystkiego i chodzi prowadzone za ręce. Czy kupować mu buciki czy czekać aż sam zacznie chodzic? I jakie te buty - trochę więkosze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilabym juz dobre buty jesli zaczyna chodzic nawet przy meblach . A takiemu maluszkowi kupuje sie zawsze rozmiar wiekszy , by mogl swobodnie paluszkami ruszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam 2 pary takich "ozdobnych"w tesco F&F i leżą nieużywane. moja nie potrafi jeszcze nóżki trzymać pod kątem prostym, piętka ucieka do góry buta, bez względu czy buty niskie czy wyższe. raz założyłam jej, ale piętka była wyżej, sama je sobie zdjęła bo ją to denerwowało. dałam sobie spokój póki nie zacznie chodzić. moja swieci skarpetkami - zwisa mi to. czasami zakładam jej akie buciko-skarpetki soxo - można kupic w rossmanie, na allegro i w marketach. nie będę wydawać 120 zł tylko po to by dziecko modnie wyglądało. teraz w upały to mała nawet skarpetki ściąga i nogi wietrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani od reklamy sklepu tom-but - szkoda ze te buty wygladaja jak buty ortopedyczne. dobrze wyprofilowane buty moga byc ladne a tym co je tutaj zobaczylam to daleko do tego. ochydztwo jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obejrzałam na youtube co ma do powiedzenia na ten temat Pan Zawitkowski fizjoterapeuta. Teorie mam opcykaną problem w tym, że mój roczniak chodzi przy meblach na bosaka. Ale co założyć do wózka jak jest zimno? Grube skarpety = zmarźnięte stopy, w upał nie ma problemu ma gołe stupki. Zawitkowski nie reklamuje marek ale w jednym odcinku zdaleka było widać gdzie kręcony był odcinek to chyba był daichman buty elefanten. Jutro jade zobaczyć. Buty Bartek nie spełniały wymogów są za sztywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w Centrum Obuwia Dziecięcego Krasnal coś znajdziesz, a tak to nie wiem, co ci polecić. Na pewno nie sieciówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Liszki
Mój synek jak miał 10 miesięcy miał długość stopy 12 cm. Mając roczek buty Gucie rozmiar 22 (13 cm stopa). Kolejne buty 14 miesięcy rozmiar 23 (stopa 14 cm ) a następne mając 16 miesięcy rozmiar 24 ( stopa 14,5 cm). Obecnie ma 18 miesięcy i planuję kupić rozmiar 25 kolejne Gucie (stopa 15 cm). Zimowe buty kupiłam we wrześniu jak miał 15 miesięcy (Bartki rozmiar 25) o dwa numery większe od letnich. Zima jest długa a Tomusiowi co 2 miesiące kupuję o rozmiar większe Buty. Tomuś jest dużym chłopcem jak miał roczek ważył 12 kg i miał 80 cm. Mój mąż ma 48 rozmiar buta i 195 cm. Dzieci jak dorosną mają o 2 numery większe stopy niż rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIwona26
Nie ma sensu kupować butów dziecku, które nie chodzi. Dopiero jak się płynnie nauczy chodzi, można pomyśleć o bucikach. Na pierwszą parę polecam buty marki Memo, pomagają prawidłowo kształtować stopy dziecka i zapobiegają rozwojowi wad https://memoinfo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×