Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie-dorzeczna

mam ochote, ale nie wiem na co.

Polecane posty

Gość nie-dorzeczna

jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnk
przykro mi, ale w obliczu twojej niedorzecznosci - nie mamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze grzaneczki z bagietki badz kajzerki do tego pieczarki ser zolty :) ja wlasnie takie konsumuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeja znaczy wszystko razem zapieczone a na kolacje gulasz :) pikantny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-dorzeczna
droga kaciu, wszystko co mowisz jest prawda, ale jestem w pracy i nic sobie nie moge z tych pysznosci sporzadzic :( zjadlam juz kawalek sera, surowke z kapusty z lososiem, jogurt, jagody, teraz szukuje sie do automatu po jakies co-nieco. chyba pozostana krakersy z maslem orzychowym :o i kawa rozpuszczalna. droga alayko, na sex nie mam szans, z w/w powodow. a slodycze lubie takie bardziej slone. tak mi jest, bo jestem niewyspana i jakby przylamana niedorzecznoscia nieporozumien :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wiem co mi się chce, to jem pajdę chleba z masłem i cebulą :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-dorzeczna
tez bym zjadla :D na razie od tamtej pory zjadlam kolejna, wieksza porcje surowki z kapusty z lososiem (takim zwyklym, a la tunczyk z konserwy) oraz paczke krakersow z maslem orzechowym. po pracy kupie sobie na miescie jakas smakowitosc, ale jeszcze nie wiem co. moze kanapke z ryba i frytki? a co wy smacznego pojadacie i na co macie ochote? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
ja jak mam ochote a sama nie wiem na ,co to przegryzam kabanosy pepperoni i żelki miski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-dorzeczna
tez smacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-dorzeczna
kaciu, mialabym ochote na taki pikantny gulasz. doradzisz moze jak go sporzadzic? kupie ladna wolowinke pokrojona w kosteczke u rzeznika, widzialam wczoraj, taka az sie smiala, podejrzewam, ze oprocz tego to glownie cebula, papryka, co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Sorka ze dopiero teraz odpisuje co do gulaszu ja robie tak Miesko od szynki kroje w drobna kostke :) podsmazam na oleju przyprawiam sola i pieprzem przekladam do garnka podlewam bulionem i dusze Potem dodaje pokrojone drobniutko w kostke 3 rodzaje cebul biala czerwona i czosnkowa ) Dodaje rowniez papryke czerwona i zielona tez w kostke pieczarki pokrojone w cienkie plasterki i kiszone ogorki Calosc dusze doprawiam jeszcze sosem sojowym sola ziolowa papryczka chilli suszona pokruszona czosnkiem granulowanym i pieprzem trikolor lub cayenne :) gulasz jest pyszny my jemy z ziemniakami lub kopytkai czy plackami ziemniaczanymi Mozesz tez do tego dodac ziemniaczki chociaz ja preferuje ugotowac je osobni i polac tym gulasz ale jak kto lubi mam nadzieje ze pomoglam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mozesz dodac pomidory albo z puszki albo sparzone obrane ze skorki drobno pokrojone lub zmiksowane :) Inna opcja jest sok pomidorowy pikantny jesli gulasz jest za rzadki zagesc maka rozrobiona ze smietana :) smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-dorzeczna
swietny pomysl, kaciu, uwielbiam takie smaki, na pewno wykorzystam to w swojej tworczosci kulinarnej, w sposob doslowny lub w celu inspiracji :) takze slicznie dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×