Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
CocoaChica

MONODIETA JAGLANA-OCZYSZCZANIE JELITA

Polecane posty

Witam, czy któraś z Was przeprowadzała tą dietę? Polega ona na spożywaniu przez jakiś czas kaszy jaglanej, ugotowanej. Można popijać ją wywarem z warzyw. Celem tej diety jest: -oczyszczenie jelita -usunięcie złogów z jelita grubego -"odśluzowienie" organizmu Korzyści te wynikają z właściwości kaszy: oczyszcza ona organizm i pomaga pozbyć się toksyn. Chciałabym poznać Wasze opinie/doświadczenia w tym temacie. Dla mnie oczyszczenie organizmu staje się koniecznością-borykam się z objadaniem kompulsywnym i przez ostatnie 3-4 tygodnie odżywiam się "śmieciami"-tony cukru, mleka, soków. Jak osoby zainteresowane w temacie wiedzą, te produkty zakwaszają i wychładzają organizm, co może prowadzić do wielu nieprzyjemnych konsekwencji. U mnie są to na przykład: -NIEUSTANNE bóle głowy, nawet w nocy przed położeniem się spać -nieprzyjemny zapach z ust "od żołądka" -"zaśmiecone" gardło-śluz, nieprzyjemny zapach -bóle mięśni, kości, bóle stawowe Dodam, że mam 20 lat, ważę ok.71-74 kg przy 177 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×