Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schwitzz

Są tu jakies eleganckie Panie w szpilkach?

Polecane posty

:D No to miałbyś połączenie moich oczu , włosów opadających na ramiona i plecy, leginsów opinających pupe i buciki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem byle bym się nie potkła o ciebie :p Tak serio nie zwracam aż takiej uwagi na innych , no chyba że poczuje czyjś napalczywy wzrok to lubie zrobić coś dla podkręcenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh już to widze :p Ale wiesz jakby się ktoś tak położył przede mną to bym wychamowała :p A potem delikatnie po nim przeszła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wymagam jazdy do mnie . Dwa Krańce Polski bo ja mieszkam w okolicach /Nowego Sącza. Góry i Morze toś trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerina ale wiesz to by bylo bardzo zmyslowa sytuacja tak ja przed Toba, no to wiesz mam juz gdzie na wczasy jechac w gory i nad morze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie taki charakter, ja całe życie z facetami . Dziewczyny bawiły się lalkami a ja z chłopakami w noge grałam i po drzewach łaziłam. Ba nawet włosy ścinałam na chłopaka. Mama prawie zawału dostała jak swoje piękne jasno blond włosy opieprzyłam nożyczkami przed komunią. Jak sobie przypomne to mi się śmiać chce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie ja teraz tak jak doroslem zawsze znajdowalem porozumienie z kobietami, jak bylem maly to mialem kolegow a jak doroslem to mnie draznia glupie teksty facetow ze kobieta to tylko do lozka a potem trzeba sie jej pozbyc ja wole kobiety traktowac jak ksiezniczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerina23 to dla czego taki dinozaur jeszcze zyje a do tego sam? choc dziwia sie dziewczyny jedna wiekszosc jest zajeta juz takich w moim wieku czy w przedziale 24 30 lat dzis poznalem fajna dziewczyne ktora sama jak ze mna pogadala stwierdzila tak " fajny jestes, ale ja niestety nie jestem wolna " choc nie rozmawialem z nia o zwiazkach a od tak powyglupialem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okolice Nowego Sącza
są bardzo ciekawe. Przechyba na przykład :) Katerino, czy byłaś tam kiedyś? (nie w szpilkach) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam nie raz nie dwa na Przechybie :) Nie w szpilkach to by było morderstwo szpilek i moich nóg :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja tez nie raz, nie dwa (choć nie jestem z gór ani troszkę) :) Dokładnie to chyba zebrałoby się jakieś 6 razy. Zazwyczaj niebieskim ze Szczawnicy, raz zielonym. Z Nowego Sącza chyba dalej jest. I ja tez nie w szpilkach :D Nie tylko dlatego, że szkoda szpilek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×