Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schwitzz

Są tu jakies eleganckie Panie w szpilkach?

Polecane posty

lubisz byc calowana lizana po tym ciasniejszym otworku? ja uwielbiam jesli jeszcze jest tak opakowany w spodniczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam do Ciebie slabosc wiesz?:)nawet paluszka w tyleczku swoim nie mialas?oj,zaczne od jezyczka....wypnij no mi ten tyleczek kuszacy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes taka mokra, pracuje moim języczkiem jak szalony jednocześnie wędrując lekami po całym Twoim ciele... Słucham Twoich pojękiwan, są tak podniecające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tych szpilach ten tyleczek wyglada szczegolnie.mmm az mi slinka leci....dawaj go!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Twojej cipce porusza sie moj paluszek a ciasny tyleczek wciaz opiera sie mojemu jezyczkowi-zrelaksuj sie kochanie.....rozluznij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz zajebista dupcie!!! mmm dupcia jest coraz bardziej zrelaksowana-wloze teraz do niego paluszka ...i zaczne delikatnie ruszac dol gora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zmieniam sytuacje-lapie Cie za biodra i kieruje na kolana-lapie Cie mocno za głowe i nabijam na swoj pal-o tak ssij go mała....ssij-pokaz ze lubisz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwiebiam....uwielbiam go ssac mocno i patrzec na ciebie ..teraz przestane go ssac ..wyciagne i wylize..jak najslodszy cukierek...patrzac przy tym na ciebie wyzywajaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob mi takiego loda jak na naszej pierwszej randce-napewno pamietasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest super... a teraz włóż mi palec w mój odbyt... Możesz to zrobić? Proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem obliż swój palec... Fajnie pachnie, nie? Jadłem rano grochówkę i duszoną kapustę z głowizną... A na kolację jadłem meksykańskie żarcie i będzie jeszcze ostrzejszy zapach... A mogłabyś mi teraz polizać ten otworek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak będziesz robić loda to ciągnij zębami za napletek tak aby jak najmocniej się napiął... Umiesz tak? A potem zagraj na nim jak na gitarowej strunie... Doznania nieziemskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moglabym zapomniec...delikatnie i niewinnie..na poczatku...im wiecej rozkoszy tobie sprawialam tym bardziej ja sie podniecalam...wez moja glowe i nadaj rytm ...pokaz jak mam sie poruszac aby cie doprowadzic do granicy szalenstwa..oczywiscie nie pozwole ci skonczyc...co to by byla za zabawa....zwolnie troszeczke i wyciagne go z buzi..popieszcze delikatnie raczka...a teraz znow go obejme swoimi ustami i znow zaczne ssac coraz mocniej i mocniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz z powrotem zajmij się moim tyłkiem... Lubisz jak jest owłosiony? Taki męski... to weź włóż z powrotem paluszek w mój otworek, rozepchnij go mocno i wciśnij drugi... Powinien wejść... I pogmeraj nimi w środku, powinnaś poczuć odrobinę masy kałowej o konsystencji budyniu... Czujesz? Takie ciepłe, miękkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz taka ladna buzie i takie slodkie usta-a moj twardy penis w Twoich ustach,cos fantastycznego-to kosmiczne uczucie jak mi obciagasz-lapie mocno za glowe i wkladam go gleboko,prawie po same jadra...-co Ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wyciągnij te palce, wytrzyj w papierowy ręcznik, weź kij od mopa i wsuń pomału w ten otworek, ale pamiętaj, powoli... powoli wsuwaj coraz głębiej aż pod nasadę szczotki... i kijek powinien wyjść przez dziurkę od nosa, widać go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje jądra są takie malutkie i śmierdzące po poprzednich paniach... Zapomniałem je umyć.. zalatuje trochę potem i przedwczorajszą, zaschniętą spermą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dam rady bo jest duzy..pozwol ze sama sprobuje...ooo tak...przyjemnie...lubisz tak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, uwielbiam kiedy masz moje łonowe włoski między zębami... Naprawdę je tak lubisz? To nie będę ich golić... zawsze będę hodował dla Ciebie dżunglę pomiędzy dwoma wzgórzami rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedzialem ze caly sie zmiesci!!!!!!nie stanie Ci sie krzywda?:)niechce by Cie bolalo Skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robir nic wbrew swojej woli...tylko pamietaj nie koncz wmoich ustach bo nie lubie tego kotku..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×