Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schwitzz

Są tu jakies eleganckie Panie w szpilkach?

Polecane posty

Gość hmmmmm a może?
Anitkaaa no pewnie, że daleka, no trzeba się poznać i pobyć aby mówić o uczuciach, a na takie szybkie zakochanie jestem za stary :-) (32l)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to troszke starszy ode mnie:-) ale tylko troszeczke wiesz uderzyles na poczatku w tak patetyczny ton ze myslala ze szukasz tu zony;-)od zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
żony no wiesz szukam związku na pewno, nie przygód to po pierwsze a czy to byłaby żona to wiesz ta przyszła żona musiałaby mnie chcieć za męża ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
Anitkaaa no ale erotyzmu w związku też potrzeba, jeden z jego elementów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne tego w zwiazku nigdy dosc (bynajmniej ja tak uwazam) ja uwielbialam np uwodzic swoich bylych:-) starac sie dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
nie wiem jakoś tak hehe może to imię jakoś mi w głowie a nie masz tak na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
ps od razu powiem, ze nigdy nie spotykałem się z Anitą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
Antikaaa tak byłem ale wiesz kobiety też lubią się czasem tylko pobawić i nic więcej, nie lubią odpowiedzialności, stabilność odbierają jak ograniczanie wolności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem znam takie kobiety ale wiekszosc kobiet i tak pragnie stabilnego zwiazku wszystko przychodzi z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
no u facetów w sumie też zwłaszcza po 30 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na przyklad nie potrafilabym isc do lozka z kims ot tak sobie,bo mam taki kaprys,owszem popisac tak jak tu na forum nie ma sprawy ale sam seks dla zaspokojenia swoich potrzeb to juz nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przede wszystkim musze wiedziec ze na partnera moge liczyc w kazdej sytuacji i ze jest on ze mna calkowicie szczeryz( powinno oczywiscie dzialac w obie strony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
Antikaaa masz całkiem normalne podejście do tych spraw, hehe widzisz od szpilek do takiej rozmowy doszło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
lubię takie kobiety co potrafią poważnie pogadać nie tylko o szpilkach, no ja lubię szpilki tylko na stopach kobiety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpilki to taki atrybut kobiecosci cos co kazdej kobiecie pozwala czuc sie seksownie takie male samodowartosciowanie sie ale w koncu zycie sklada sie z malych przyjemnosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na powaznie to pogadac lubie o wszystkim jezeli sie na tym znam oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
Antikaaa no tak my jako wzrokowcy lubimy patrzeć jak się dowartościowuje taka kobieta i jak potem przychodzi, spojrzy takim miłym wzrokiem i poprosi o masaż stóp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
Antikaaa no fakt no bo jak sie człowiek nie zna to się upokorzyć może, ale tak w ogóle jakich facetów lubisz z wyglądu bo na pewno to też ważny element?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zeby nie bylo tak latwo wzrokowcu:-) kobieta bardzo lubi byc doceniana przez swojego faceta wtedy sie stara jeszcze bardziej;-) i patrzy jeszcze milszym wzrokiem i tak ladniej jakos prosi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
Antikaaa ja tam bym masował i całował stópki swojej kobietki aż by wzdychała z zachwytu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie wyglad nie ma znaczenia ja musze sie po prostu czuc dobrze w towarzystwie faceta z ktorym rozmawiam nie lubie jedynie napakowanych miesniakow ktorzy rozum maja mniejszy niz te swoje muskuly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
a wysoka jesteś bo ja mam tylko 177??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm a może?
Antikaaa czy tylko stópki, no oczywiście, że nie, bo usta bym całował najczęściej a stópki jakby bolały :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×