Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schwitzz

Są tu jakies eleganckie Panie w szpilkach?

Polecane posty

dopisz jeszcze, żeś szefem wielkiej spółki giełdowej z zarobkami w kole 150 kilo miesięcznie, będzie kolorowiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorrrr
nie uzylas palki ktora ci kupil?:D moze warto?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie muszę się chwalić zarobkami, dosyć prostackie podejście do tematu, wystarczy to, jak wyglądam :) Ciężko na mój wygląd pracuję, wyniki, jak najbardziej warte zachodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pałka ma służyć do samoobrony a póki co nikt mnie nie atakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla alayka
używaj tej pałki chyba po to ci ja kupił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sęk tkwi w tym, że wyglądasz tak, jak to sobie tu napiszesz, poyebańcze :D dla mnie na zawsze będziesz pociesznym karłem w grubych pinglach piszącym na kompie kupionym za babciną rentę, budującym sobie wyimaginowany zamek z diamentów :D i już ci raz pisałem - nie sil się na inteligentną gadkę, bo ci to nie idzie, za mały zasób słownictwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla alayka
no właśnie ciekawe ile byś tej pałki zmieściła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorrrr
hahahah no ni eo takim uzywaniu palki myslalem:D widze ze chlopaki niezle polemizuja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiesciła gdzie?.. poki co mam ja w torebce wiec uwazaj na ulicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorrrr
a to taka mala teleskopowa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz doktorku, powiem Ci, jak prawdziwy mężczyzna, smutnym jesteś przypadkiem, który główny nacisk swojej retoryki, kładzie na obrazę drugiej osoby. Naprawdę, iście komiczna karykatura racjonalnego postępowania. :) Są tu osoby, które już widziały jak wyglądam, Twoja wizja mojego wyglądu, na nieszczęście dla Ciebie, nijak się ma do rzeczywistości. Ale pewnie, z takim podejściem do ludzi, rzeczywistość nierzadko mija Cię, o kilka ładnych mil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorrrr
nie ale skoro miesci sie w tolrbce to inna ni emoze byc ogladalem kiedys cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżko, w rzeczywistości głęboko gdzieś mam jak wyglądasz, możesz być nawet i misterem universum ale faktu, żeś smutnym samotnym przygłupem nie zmienisz, szczególnie używając słów, których znaczenia nie znasz :) a bolesna prawda jest taka, że siedzisz tu po 20 godzin, liżesz każdy damsko brzmiący nick, usiłujesz za wszelką cenę wykazać jaki to jesteś fajny, to jest dopiero "żenua" jak to napisałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor - a co powiesz o mnie jak ja tu od 8 siedze. zamiast zrobic 20 FV mam dopiero 6.... a z ta pałką to tylko nie kupuj nigdy kobiecie...nic gorszego nie mogłam w życiu dostać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorrrr
no zdaje sobie z tego sprawe to ni ejest najlepszea rzecz do obrony dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz siebie widze jak w razie ataku wyciagam ja i sie bronie... ja nawet doibrze jej rozciagnac nie umiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktorku, w takim razie, po co ze mną piszesz? Poruszasz tematy, które rzekomo Cię nie obchodzą? Gdzie tu konsekwencja? Reprezentujesz w tej rozmowie, zaledwie subiektywny pogląd, oparty o masę, mało wyszukanych - obraźliwych w stosunku do mnie - określeń. Jeszcze raz wskazuję na elementarny błąd, Twojego rozumowania, ponieważ, to Ty jesteś smutnym człowiekiem. A wiesz chociaż dlaczego? Bo marnujesz swój czas, na próbach poniżenia drugiej osoby. Czerpiesz z Tego jakąś satysfakcję? Przy czym nie docierają do Ciebie moje słowa. Napisałem Ci po co tu jestem...Od kiedy jestem...A ty z uporem maniaka swoje. Dumny jesteś z takiej postawy? Zazdrościsz? Odpowiedz sobie sam, na te pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorrrr
tak mi sie wydaje ze moze lepiej jej nie wyciagac bo moze to jeszcze bardziej rozjuszyc napastnika tfu tfu lepiej wypluc te slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to za dużo nawet jak na moje nerwy, nie zrozumiałem nawet jednego zdania z tego bełkotu :O jesteś człowieku przeogromną porażką systemu edukacji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos w tym jest... a tak wg to rozmowa dotyczyla tego ile razy robi to facet w ciagu dnia i co ? Czekam na liczby :) Ja nawet aniete wype łniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorrrr
no ja tez odpowiedzialem n apytanie ze zalezy i wymienilem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorrrr
a to zalezy od tego co napisalem:D ale bywaly dni ze i kilka razy musialem sobie ulzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×