Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wojtek26.com

Odczuwam wstęt do kobiet, które nie są dziewicami

Polecane posty

Jestem dziewicą ale denerwują mnie tacy hipokryci jak Ty, sam poużywałeś sobie, poseksiłeś sobie za młodu, brak dziewictwa Ci nie przeszkadzał a jak teraz troche przysiadłeś i chciałbyś już poważnego związku to nagle doznałeś "olśnienia" i zamiast patrzeć jaka jest dziewczyna to będziesz szukał błony bo przecież tylko taka zasługuje na związek z Tobą, cóż za zaszczyt!, a przecież sam sie troche przyłożyłeś do zepsucia moralnego :P i zgodze sie z poprzedniczką że dla kogoś takiego jak Ty nie warto trzymać cnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udziwniony
mnie też wkur...a przeszłość żony ona była moją pierwszą a ja jej trzecim i miałbym to w du..e, ale cały czas byłem obok i wiedziała że się w niej bujam, im dawała a mi nie, jeszcze ci kolesie to byli moi znajomi ale jestem wkur...y na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałem dużo kobiet, więc nie nazwałbym siebie używanym. Od kilku lat jestem sam i czekam na tą Jedyną. Już się czuję praktycznie jak prawiczek.. Poza tym kobieta ma fizyczny znak dziewictwa, a mężczyzna nie. Myślę, że to nie przypadek. Kobiety uwarunkowane są do długoterminowych związków z natury. Taka jest prawda. Wszelkie okresy rozpasania seksualnego to epizody w skali historii, więc śmieszą mnie opinie - "to było kiedyś". Wszystko już było i będzie raz jeszcze w różnych formach. Historia kolejny raz zatoczyła koło i z pewnością szybko wróci do zasad moralności. Albowiem, jako rzekłem:) okresy rozwiązłości były zawsze krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się umów z jakąś która
nie miała wielu facetów i też się czuje jak dziewica :o żałosny typku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam to w dupie. F
Dziewice? Gdzie one sa? Chyba w rezerwatach ;) Patrzy sie na to, co osoba soba reprezentuje a nie na jakas blone. Ps. Jesli na serio chcesz dziewicy to.... szukaj w podstawowce...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mnie odrzucali tacy
faceci jak autor tematu. spotykałam się z jednym takim i gadał identycznie. pożegnaliśmy się, bo ja chciałam być jedyna dla kogoś, kto będzie jedyny dla mnie :) i znalazłam takiego. naprawdę, czasy się zmieniły i kobiety już nie są takie naiwne, że biorą zużytych facetów, gdy same trzymają cnotę :) zużyci dla zużytych, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upraszam się o utrzymanie pewnego poziomu dyskusji. Każdy ma swoje poglądy itd. Nie uważam się za hipokrytę, ale szanuję odmienne zdanie tych, którzy widzą go we mnie. W każdym razie niczego nie udaję. Mógłbym napisać, że jestem prawiczkiem i kłamać. Nie zrobiłem tego. Po prostu nie potrafię już patrzyć inaczej na kobiety. Nie mógłbym być z kobietą, która miała już facetów, bo wciąż bym o nich myślał. Nie poradzę nic na to. Otwarcie przyznaję się do moich doświadczeń seksualnych i ich żałuje. Ale myśl, że ktoś był przede mną, że dotykał, pieścił itd itd. obiekt mojej miłości i uwielbienia doprowadza mnie do pasji. Oceniajcie mnie jak chcecie, ale jeżeli znajdzie się chociaż jedyna osoba płci pięknej, która jest dziewicą, a nie gardzi mną za moją "przeszłość" będę osobą szczęśliwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestettty
ja też jestem dziewicą i gardzę tobą. Może nie gardzę, bo to za mocno słowo ale na pewno nie byłbyś dla mnie partnerem z takim poglądem. Jesteś już używany i nic tego nie zmieni. Tak samo samochód - moze miał jednego właściciela może 25 jednak w obu przypadkach jest używany. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem prawiczkiem
i nie moglbym byc z taka ktora juz to robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja rozumiem, że prawiczek
szuka dziewicy. ale koleś, który sam niejedno przeszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem prawiczkiem
tego to wlasnie nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfsfsfsfsfsffd
normalnie brak slow, facet sie wyruchal a teraz cnote chce, popieram dziewice, jak sie chce dziewice to prawiczkiem trzeba byc, nie pomyslales ze jak spotkasz ta dziewice i moze jej bedzie przeszkadzalo to ze miales juz przed nia inne?naprawde psycholog ci jest potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co powiecie o mnie
mam 29 lat, dziewica. moi byli to jakis koszmar, albo beznadziejni w lozko, ze sie odechciewalo seksu albo impotenci. teraz poznalam super faceta, spotykamy sie dwa miesiace. on nie wie jeszcze, ze jestem dziwica, juz byly male akcje w lozku. widze, ze mu bardzo na mnie zalezy. chce mu to powiedziec na dniach i boje sie jak zareaguje, nie wiem jak sie tlumaczyc z tego. pomysli, ze jestem jakas nienormalna. plakac mi sie chce jak sobie o tym pomysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreewwwwwww
ja stracila cnote w wieku 17 lat, potem wyszlam za maz za tego faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhondasss
29letnia dziewica-nie przyznawaj sie, po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez drazni
jak panna z kims spala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kethilla
autor to moherowy debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×