Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tatiana29*

ORBITREK -OPINIE

Polecane posty

Ma ktos z was to cudo? Jestescie zadowolone z cwiczen i najwazniejsze , czy sa efeky cwiczen??? Piszcie bo chce sobie cos takiego kupic, zebym mogla przezd tv cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dysponujesz odpowiednią sumą pieniędzy, masz miejsce w pokoju, żeby to urządzenie trzymac (nie składa się) i samozaparcia, aby na tym cwiczyc, to nie nie powinnaś miec dylematu. Ćwiczenia są świetne, nie obciążają stawów. Do tego dołącz zbilansowaną dietę, a dodatkowo możesz się wspomóc suplementami diety, jeśli Ci zależy na szybszym spaleniu tkanki tłuszczowej lub oczyszczeniu organizmu. Najważniejsza jest motywacja- jeśli zdecydujesz sie na zakup ĆWICZ, nie odstawiaj w kąt albo nie rób z tego wieszka na ubrania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelina112
ja zastanawiam się nad zakupem orbitreka magnetycznego body sculpture, coś w tym stylu http://mmo.pl/1832-orbitrek-magnetyczny-be-6730.html ale nie jestem do końca przekonana. Czy będę miała odpowiednią ilość motywacji do ćwiczeń, a cena jego jest nie mała, więc musi to być przemyślany zakup. Ćwiczył ktoś może na takim sprzęcie? I może coś o nim powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsamico00
Swój orbiterek kupiłam na fitbay.pl . Gorąco polecam ten sprzęt jak i sklep. Ćwiczę na nim 20 - 30 min dziennie. Już nie gapię się bezczynnie w tv :P Wzmocniłam nim nogi oraz pozbyłam się trochę brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×