Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Solfrida

Co o Polsce mysla za granica?

Polecane posty

Gość OLGA__YYY
A co Polska to bogaty kraj??? śmieszny jesteś skoro tak zaczynasz szczekać, poza tym po tobie można tylko spodziewać się szambowej kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potzydtre
Mysla ze to zlodzieje, kretacze i osuszci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala niezalogowana
to tylko i wylacznie swiadczy o tym, z jakimi Anglikami/innymi narodowosciami pracujecie i w jakim towarzystwie sie obracacie. wszyscy moi angielscy i nie angielscy znajomi (z pracy np) bardzo duzo wiedza o Polsce, wielu nawet bylo np w Krakowie, Warszawie, Zakopanem. do glowy by im nie przyszlo zapytac o jakies bzdury typu majonez czy oswietlenie na ulicach:o wrecz przeciwnie, uwazaja Polsce za piekny, wazny historycznie kraj, szybko sie rozwijajacy i interesujacy turystow oraz zagraniczne biznesy. radze przestac pracowac/obcowac w towarzystwie angielskich meneli po podstawowce, to i glupie pytania znikna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala niezalogowana
a, no i szkoda zeby kiepsko mysleli o Polsce, gdy w firmie mamy samych wyksztalconych Polakow, w tym dwie babki z doktoratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anglicy to wporządku ludzie,paru moich znajomych było w Polsce i sa pod wrażeniem krajobrazów i miejsc do zwiedzania,lubia tez Polska kuchnie ;) żartuja sobie jedynie o naszych drogach i z narzekania Polaków Nigdy nie słyszałam jakichś głupich pytań o internet lub majonez to raczej wyssane z palca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala niezalogowana
nie znam ludzi bardziej narzekajacych niz Anglicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzacie ja osobiscie nienawidze komunizmu i socjalu lacznie z socjaldemokracja eurozkolchozem barakiem obama dla mnie najwazniejsza jest wolnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el chulo.
Jak byłem we Włoszech,w Kalabrii i byłem w chacie u jednego Włocha to jego matka włączyła telewizor i się spytała czy w Polsce mamy coś takiego.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwjcarzy pytali
(we wrzesniu 2011 r.): - czy w Polsce znamy bajki Grimma - czy opowiadamy swoim dziecom bajki na dobranoc - czy galerie są dla nas czy tylko dla turystów zza granicy Polska kojarzyła im sie z Syberią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwjcarzy pytali
miało być oczywiście - Szwajcarzy pytali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwjcarzy pytali
córka wyszła za mąż za Szwjcara i dopiero zaczęła ich uświadamiać. Oni tu przylecieli na zareczyny, byli pierwszy raz w Polsce, zobaczyli Wrocław i oczywiście ogromne zdziwienie i szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwjcarzy pytali
wyszła zamąż za Szwajcara (ciągle to "a" mi ucieka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najglupsze pytanie jakie slyszalam brzmialo: czy polska jest wieksza od cardiff? ale ta laska to rzeczywiscie byla glupia strasznie... a tak apropo to przypomnialo mi sie jak gadalismy kiedys w pracy o wojsku, o sas itd. pytali sie mnie czy u nas wojsko jest obowiazkowe, powiedzialam ze niedawno jeszcze bylo i nie wiem jak to sie stalo, ale powiedzialam ze ja musialam pojsc do wojska na 3 lata, wszyscy geby rozdzawili w podziwie ale mi uwierzyli a ja ich nie uswiadomilam ze sklamalam dla smiechu :) ostatnio moj facet rozmawial z kims i ten koles zaczal mowic o polakach ze ma takich sasiadow co codziennie wodke chleja przed domem. siadaja gdzies tam na lawce i sie stoluja i tak mowi, dzien czy noc, slonce czy deszcz oni ta wodke, i ze wogole polacy to wodke do kazdego jedzenia dodaja i do herbaty i kawy, no gdzie sie nie ogladniesz to wodka leje sie strumieniami. i tak potem dodaje, ze ci polish to sa wszyscy craaaaaaazy! a moj facet do niego: no taaaak, mam nadzieje, ze moj syn na takiego nie wyrosnie :) koles sie zmieszal i powiedzial, ze on tak naprawde lubi polakow.. hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
Prezes -rozbawiłeś mnie:D a tobie wszystkie samochody się podobają? rozumiem że masz golfa i reagujesz agresja jak komuś nie podoba się twoje cudo ale bez przesady. Ja np mam mazdę i jakby ktoś napisał że to najbardziej beznadziejny samochód na świecie miałabym to głęboko w d. wyluzuj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
mi mała- opuść trochę nos bo sie przewrócisz rozumiem że przebywasz tylko w towarzystwie swoich szanownych inteligentów z pracy i nie obracasz się wśród klasy niższej:D nie wychodzisz na drinka,nie rozmawiasz z ludźmi itp. Jeżeli mam taką prace że spotykam rożnych ludzi zarówno takich którzy byli w Polsce i dużo o niej wiedzą jak i takich którzy myślą że Polska leży w Rosji to nie znaczy że obracam się w towarzystwie meneli. A jeśli ktoś ci powiedział że Polska to "szybko rozwijający się" kraj to chyba chciał ci sprawić przyjemność (albo sama ludziom tak opowiadasz) bo znam niewielu Polaków którzy tak uważają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fghjkfghjkl;
w 100 % popieram twoja wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogaliikkkk
chyba zalezy w jakim towarzystwie sie obracacie. Mieszkam w stanach od tylu lat i jeszcze nigdy nikt nie zadal mi jednego z takich zenujacych pytan. Poza tym mcdonalds jest tu uwazany za ostatnie dno jesli chodzi o fast foody i chyba nikogo nie interesuje czy te ich oblesne frytki sprzedaja w indonezji czy polsce. Ludzie zawsze mi mowili ze w europie mamy madrych studentow i pytali czy w polsce tez ludzie mieszkaja w malych mieszkankach jak w niemczech czy innych krajach europy zachodzniej. Zawsze odpowiadam ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaa
To zalezy gdzie i zalezy kto. Polska w skali swiatowej nie jest znanym panstwem. W Europie wiedza o nas wiecej, choc czasem ta wiedza jest bardzo ograniczona, wszystko zalezy od danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaa
Moj chlopak (Anglik), ktory byl ze mna w Polsce uwaza, ze jestesmy bardzo goscinni, ze mamy kiepskie drogi i ze wyprzedzamy jak szalency, ze nie ma u nas grubych ludzi choc duzo jemy, ze mamy dobre jedzenie (niestety mial klopoty z trawieniem bigosu i tlustych mies) i ze bardzo duzo sie u nas buduje. Zaskoczylo go tez, ze w blokach brzydkich z zewnatrz ludzie maja ladnie urzadzone mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
Prezes - ten nick to była moja wypowiedz w innym temacie jakiś czas temu (to jest moje zdanie) a dlaczego niby miałabym cie atakować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zaskoczylo go tez, ze w blokach brzydkich z zewnatrz ludzie maja ladnie urzadzone mieszkania" dokladnie to samo powiedzial moj, ze byl zaskoczony ze bloki w srodku sa tak ladnie urzadzone, blok kojarzy sie anglikowi z mieszkaniem socjalnym tj. biednych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nhdskjsghdfjfffffff
Mnie sie chinczyk pytal czy sa czolgi i tweirdzil ze pl jest w rosji.a z indonezji podajze dziewczyna nawet nie wiedziala gdzie jest pl,o ile w ogole wiedziala ze isnieje ;) turcy bardzo lubia polakow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbrzydsze sa golfy - dobra, i tak ci nie wierze nikczemniku. Nhdskjsghdfjfffffff - ta lubia... chyba taka idiotke jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×