Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Solfrida

Co o Polsce mysla za granica?

Polecane posty

Gość capiroska
Ja miałam kiedyś pogawędkę z Anglikiem, który pytał się mnie czy dużo czasu Polacy spędzają przed telewizorem. Ja mu na to, że tak średnio, a w zimie to w ogóle, bo niedzwiedzie polarne zawsze przegryzają nam kable:) A on zrobił taaaakie oczy i po krótkim namyśle powiedział "o jaaaa, dobrze że Anglia nie leży tak blisko bieguna bo i do nas by pewnie przyłaziły" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Despina
mnie ostatnio mądra pani na poczcie pytała czy Polska jest krajem unijnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaaaaaaaaaaaa
zdesperowana domowa żona 3 lata w wojsku - dobrze im powiedziałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pewien irlandczyk się spytał czy mamy asfalt na ulicach- jak bum cyk cyk,myślałam że padne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjgjg
Mialam kilka sytuacji: Ktos sie mnie spytal skad jestem,powiedzialam ze z Pl i zaraz padlo stwierdzenie ze to w Rosji?i ze jak jestem z Pl to z pewnoscia mowie po rosyjsku:P Na wiadomosc ze z Pl kolezanka zrobila wymowna mine po czym stwierdzila ze w Polsce to same Zydy sa:P Dla niektorych Polska lezy kolo Kanady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie jeden wczoraj spytał czy lata 60te " zdarzyły się " w Polsce ( i czy wiedzieliśmy co to muzyka z tych lat) To mu odparlam że niestety...to były tak trudne czasy że Polska z lat 50tych niewiele myśląc przeskoczyla do 70tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w trzy lata w wojsku to akurat nieciężko uwierzyć biorąc pod uwagę, że w Izraelu kobiety muszą odsłużyć dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutek87
Natala, no asfalt wprawdzie jest, ale w dziurawym stanie, ze pozal sie Boze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el chulo.
Ja chciałem raz poczęstować Hiszpana makowcem a tam się maku nie je i się pytał co to jest,poszedł do kompa i wyczytał tylko tyle ,że z maku robi się opium,bał się spróbować:D Potem jego koledzy wypytywali mnie czy to prawda że Polacy robią cisto z opium:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnien chlopak (praktykant) zapytaj mojego meza w pracy, czy potrzebuje wizy, aby przyjechac z Polski do Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa la la
el chulo. ---- zajebiste :) :) :) :) ale madry Holender, ze poszedl sprawdzic, co mu sie daje :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa la la
el chulo.----Hiszpan mialo byc, a Holender wyskoczyl :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa la la
szczerze mowiac jak kiedys poznalam chlopaka z Indii na studiach, to tez podobne pytania zadawalam :) :) no moze nie o majonez (ciekawe czy maja? :) :) :) ) ale czy normalnie maja dostep do internetu np :) Opowiadala mi kiedys pewna dziewczyna, ze w Iranie rzad zablokowal dotep do Facebook(a) - bo to szatan amerykanski :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowa emigracja.......
ja wiele lat temu byłam na szkolnej wymianie we Francji i przez kilka dni mieszkałam u rodziny francuskiej i tam już był szczyt szczytów jakie pytanie mi zadawali mi.in. czy mamy maca, czy znam jabłka (!!), pokazywali jak odkrecać prysznic i czy piję wódkę (miałam wtedy 17 lat). Jedna kretynka zapytała, czy w PL mowiło się kiedyś po franc. a kolege rodzina zapytała czy w PL ciągle stan wojenny :D Ale najlepsza była pewna rodzina, co dała mojej koleżance na drogę... mąkę :D POtem jak to żabojady do nas przyjechały to ona w rewanżu dała cukier :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×