Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondyna.d

rower 20 dla 6 latka

Polecane posty

Chciałabym prosic o pomoc w wyborze roweru dla 6 latka - 122 cm wzrostu, przymierzam się do 20 cali. Do tej pory jeździł na 16 calowym z B'twin ale juz jest za mały :( byłam na forach typowo rowerowych ale tam jedynie polecają Giant czy Kross ale płacić ok 800zł za rower na 2 lata to mi się zaś nie uśmiecha :( możecie coś polecić w miarę dobrego i w dobrej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chombo
Ostatnio czytałam w necie opinie, że Krossy są kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz wiem że nic nie wiem :( kompletnie się na tym nie znam - o ile jeszcze w rowerku biegowym się orientowałam, w 16 powiedzmy ze istotny był wolnobieg to przy 20 nie mam pojęcia na co zwrocic uwagę. z 16 b'Twin z Decatlonu byłam mega zadowolona, a te też są ok? bo tak jak patrzyłam to juz zupełnie inne rowery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj na allegro używanego z odbiorem osobistym, wtedy za mniejsza kasę możesz dostać coś lepszego. Na co zwracać uwagę? Na wielkośc ramy. To, że rower ma 20" koła nie znaczy, że wszystkie są takie same. Kolejna rzecz - waga. Najlepsze sa rowery aluminiowe, ale tu cena bije po kieszeni. I najwazniejsza rzecz- sprawdź czy dziecko obejmuje dłonią hamulec. Miałam ten sam problem, bo syn miał za krótkie palce i nie potrafił hamować. Nigdy w zyciu nie wpadłabym na to, aby przetestować taką rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stacjonarny rower jest okey, ale wolę spędzić czas na dworze. Rower jest świetnym pomysłem na aktywność fizyczną. Nie tylko zgubić można zbędne kilogamy ale również, nasza sylwetka się poprawi i oczywiście ten czas spędzany na świeżym powietrzu. Ja lubię jezdzić na rowerze :D Swój świetny rower kupiłam na stronie allinside.pl, bardzo dobry do jazdy, nie jest zbyt masywny a dodatkowo za niską cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój 6-latek od zeszłym wakacji jeździ na rowerze z kołami 20 cali i świetnie sobie radzi. O 16-calowym juz nie chce słyszeć. Większe kola, ,a twej sie jeździ. To jego słowa. A jest wzrostu Twojego syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w www.activsport.eu/ oferują dużo rowerów dziecięcych, łatwo tam coś dobrać dla dzieci w różnym wieku, ceny też mają całkiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×