Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gorenje

Wiosenne rewolucje kuchenne

Polecane posty

Przyszła wiosna radosna do domów i mieszkań, a z nią nowe inspiracje i pomysły na wykończenie i design kuchni. Co powiecie na wpuszczenie do swojej kuchni nieco więcej koloru i zabawę w srebra, róże i fiolety? Albo sięgnięcie po inspiracje znowu modnym stylem retro? :) Eksperymenty także i tu popłacają, a odważne decyzje mogą zaowocować naprawdę niepowtarzalną kuchnią. Jakie sa Wasze pomysły na odświeżenie kuchni po zimie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e a ja myślałam
ze o gessler chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jakie kto wnetrza preferuje... dla mnie,do mojego wnetrza najprosciej jest wniesc do domu...kwiaty:) jutro jade po bukszpany...duze kule z IKEI i mam zamiar postawic je w paru miejscach w domu(we wnetrzu!)... poza tym biale stokrotki i tulipany...wszystko w doniczkach... ach...no i zasialam juz pierwsza "ture"owsa:)z 5 cm juz ma.... wszystkim sie podoba!:)ogolnie ma byc zielooooooooooooono,naturanie i swiezo:) do tego uszylam ptaszki na okna...gdybym umiwla wkleic fote-zrobilabym to bo naprawde ladnie wygladaja... cos takiego: http://www.flickriver.com/photos/shabbyrosescottage/tags/tilda/ nowe zazdrostki w oknach(ale jeszcze szukam odpowiedniej tkaniny),poduszki-ogolnie tkaniny....i tanim kosztem mamy nowy look:)moze nie najtanszym,ale zawsze to nizszy koszt niz np zakup nowej sofy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do malych ,blokowych kuchni najlepszym sposobem na odswiezenie jest...malowanie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Ewelina79 świetne pomysły, bardzo kreatywne! Co więcej proste i tanie :) Kwiaty również pomagają poczuć tą wspaniałą porę roku, a co do malowania to prawda ono zawsze odświeża i nadaje nowy charakter wnętrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ładna kuchnia o
każdej porze roku to czarno-biało-szara z przewagą bieli. uniwersalna i zawsze elegancka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można zmienić ściereszki, reczniki, podkładki pod talerze na jasno zielone lub zółte, postawić kwiaty w oknie (jak ktoś ma), zmienić aranżacja na odkrytch półkach na wiosenne (jak ktoś ma)- wystarczy wyeksponować żółte kubki, zielone pojemniki..... Ja zasadzę niedługo rzeżuchę :) mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedni lubią minimalizm i stonowane kolory, inni jaskrawe, wiosenne barwy :) ruda22, Twoje pomysły są bardzo proste a jednocześnie efektowne, po takich zabiegach każda kuchnia zyska świeży wygląd. A rzeżucha przyda się również do dekoracji świątecznego stołu i będzie pysznie smakować na kanapce z chrzanem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×