Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość demmmiii murrr

facet,który nie płaci na swoje dziecko to KARALUCH

Polecane posty

Gość demmmiii murrr

takie jest moje zdanie.ja na szczęście nie mam takiego problemu ale w głowie mi się nie mieści ,że świat nosi takie nędzne glisty.żałować na własne dzieci???/ jakieś nie porozumienie. czy wy spokojnie możecie jeść posiłki???? nie zastanawiacie się nad tym,że własne dziecko w tym momencie jest głodne????? albo,że np.nie mają ciepłych butów i kurtki na zimę?????? życzę wszystkiego najgorszego takim płazom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hry hry hry
wielu tych facetów ukrywa się u mnie w kuchni i łazience :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz, bywa niektorzy po rozstaniu zwlaszcza jak dziecko bylo male nie czuja z nim wiezi emocjonalnej, ida na wygode chcialam zauwazyc ze sa tez matki nie placace na swoje dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demmmiii murrr
ale więcej jest takich karaluchów.zastanawiam się tylko co oni mają na swoje usprawiedliwienie??? co oni sobie wyobrażają??? przecież ten kawałek chleba nie powinien im przejść przez gardło!!! takie glisty powinny mieć do końca życia senne koszmary o dzieciach z etiopii a pośród nich widzieć powinni swoje własne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tacy zazwyczaj ida ruchac dalej i niesc swoje patologiczne smierdzace syfowate nasienie dalej doprowadzacac nastepna kobiete do skrajnej depresji wy wycienczenia ulatniaja sie i jak im sie zachce wracaja znowu z kłamstwami manipulacjami aby sobie poruchasc badz konia zwalic i ida dalej zostawiajac kobiete z dzieckiem i maja gdzies co ona czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos Ci na dziecko nie placi ze poruszasz ten temat z takimi emocjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsi sa chyba tacy, ktorym wielce zalezalo na potomku i planowali ciaze, a pozniej sie wypieli nie tylko na matke, ale i na dziecko, ale za to dbaja o dzieci swojej kolejnej babki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demmmiii murrr
nie mnie . dowiedziałam się o mojej znajomej jak jej karaluch postąpił!!!! jestem zbulwersowana ale wiem ,że takich padalców jest wiele. w głowie mi się nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sporo ale sa na to sposoby tylko ze wiadomo ze nie zawsze cos daja natomiast dla wielu sa skuteczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka 16-latki
Calluna Mój bardzo chciał dziecka i niestety okazał się ,,karaluchem" (mało powiedziane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka 16-latki
Tamari Zapłaci...,,mój karaluch " po 15 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demmmiii murrr
no właśnie a gdzie takie bydło ma sumienie? toż nie można takiego typa nawet nazwać człowiekiem. sobie w dupe pcha rarytaski a dziecko jego własne głodem przymiera lub żyje na skraju ubóstwa. ja jestem ciekawa co takie gnojki mają na swoje usprawiedliwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pozno? nie skierowalas wczessniej sprawy do komornika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka 16-latki
Wyrok 15 lat leży u komornika i dług rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawfska
A jak mój mąż też nie chce płacić alimentów i nie przychodzą do niego żadne pisma to znaczy, że komornik może już być uruchomiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie dalas tego do prokuratury? uchylanie sie od obowiazku aliment grozi kara pozbawienia wolnmosci do 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka 16-latki
pół roku temu zrobiłam doniesienie o karanie z art 209&1kk. Teraz dostałam postanowienie o zawieszeniu dochodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka 16-latki
Zapewne dlatego,że nie mogą go znaleźć. Wiecie czy jest może jakaś stronka, gdzie są osoby poszukiwane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demmmiii murrr
te padalce powinni choć na 5 min.wczuć się w sytuację swojego dziecka i spróbować poczuć się tak jak te dzieci. nie umiem sobie tego wyobrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli egzekucja jest bezskuteczna to nie wiem co by musialo sie zmienic zeby nagle te pieniadze zaczely wplywac chcoiaz z tego co wiem to mozna prrobiwac cale lata ale tylko za ostatbnie 3 lata ale nie wiem jak to jest gdy twojej corce przestaba sie nalezec alimenty z mocy prawa, oisiagnie pewien wiek itd, wtedy chyba tez wstecz sue nic nie nalezy a z funduszu dostaje/.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyzwajcie nas kobiet wy
Nie wyzwajcie nas nie gwładzcie i nie zabijacie menzszczyzni ! i placcie na dzieci karaluchy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie znam takiej stronki jak komornik za pomoca urzedow go nie znalazl to ciezka sprawa, ale to sie zdarza dosc czesto niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka 16-latki
Tamari Alimenty się nie przedawniają.Te 3 lata wstecz dotyczą sytuacji, kiedy np masz wyrok sprzed 10 lat i teraz idziesz z nim do komornika.Wtedy należą ci się za 3 lata, nie za 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam i takiego co wlasne zostawil, grosze chce placic a obce dziecko wychowuje. A z wlasnym nie mam kontaktu przez kilka lat. Karaluch to zbyt mile slowo na okreslenie takiej rzeczy, bo czlowiekiem bym go juz nie nazwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demmmiii murrr
co ja mówię jak oni mają wczuć sie w sytuację własnych dzieci skoro nie mają uczuć!!! powinni nosić tabliczki na czole NIE PŁACĘ NA DZIECKO wówczas wszyscy omijali by takie gnidy szerokim łukiem. najgorsze są też baby ,które są w nowych związkach z takimi łotrami i spokojnie patrzą na to co oni robią. moja druga znajoma jest w takim związku ale to dzięki niej właśnie on zaczął spotykać się z dziećmi i oprócz alimentów kupować np.ubrania czy zabawki. to ona nawet wybiera sama te rzeczy dla jego dzieci. i to jest naprawdę w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyzwajcie nas kobiet wy
ale dlaczego oni to wciaz nam robiom O Jezu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka 16-latki
Więc mi zapłaci całość wraz z odsetkami.Mam dług zabezpieczony hipoteką mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka 16-latki
Ale żeby miał Bóg wie ile płacić. 15 lat temu to dostałam 300zł i tych 300 tak skąpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka 16-latki
a najlepsze jest to ,że ten ,,karaluch" był moim mężem.Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież ten kawałek chleba nie powinien im przejść przez gardło!!! takie glisty powinny mieć do końca życia senne koszmary o dzieciach z etiopii a pośród nich widzieć powinni swoje własne dzieci. No właśnie. Jak wniosłam o alimenty to tatuś napisał odwołanie że sam chodzi głodny i nie może płacić na syna. Wyobraźcie sobie minę sędzi jak zobaczyła chłopa 195 cm, ważącego 150 kg. Biedaczek z głodu tyle ważył!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×