Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baśkaaa*

Sałatka z piersią drobiową -jaka ???

Polecane posty

Gość Baśkaaa*

Podzielcie się przepisem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7hygtfrde
makaron ryzowy...(wiesz ktor),ogorek zielony,papryka(lub papryki kolorowe),cebula,majonez.sol pieprz... prosta i wszystkim smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7hygtfrde
no i ofkors podsmazona piers...ale normalnie-z sola i pieprzem... bez tej przyprawy do gyrosa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7hygtfrde
gyros juz sie chyba wszystkim przejadl:)od paru lat goscil na kazdym stole... chociaaaaaaz.....w weekend zrobie!:Pa co!te salatke gyrosowa chłopy bardzo lubia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7hygtfrde
a se takie monologi prowadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśkaaa*
Jestem jestem :-) Dziękuję za pierwszy przepis i za ten na sałatkę gyros->stary dobry przepis ;-) Proszę o jeszcze jakieś przepisy. Może znacie jakąś sałatkę z kurczakiem i ryżem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zwariuje z niewyspania
ja znam :) na slodko nie bede pisac proporcji bo na "oko" zawsze robie piers z kurczaka (ugotowac, najlepiej z kostka rosolowa zeby jakis smak byl) ryz (ugotowac) ananas (pokroic w kostke) por (biala czesc-drobno posiekac) rodzynki (namoczyc we wrzatku) sol, pieprz, majonez (ilosc wg.uznania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikgla
Makaron kokardki Grilowany kurczak oprószony oregano Suszone pomidory (i oliwa z nich jako sos) Orzeszki piniowe albo grilowane pestki słonecznika Garść kiełków ciut cytryny, sól, pieprz do smaku Albo Pierś z kurczaka zamarynowana w oliwie, ziołach i sosie Worchestershire, usmażona/zgrilowana Papryka zgrilowana Sałata lodowa oliwki sos z octu balsamicznego, oliwy, odrobiny miodu Albo Mieszanka sałat (z rukolą taka) Kurczak zamarynowany w oliwie, czosnku i ziołach prowansalskich, usmażony Ogórek Pomidorki koktailowe sos: sok z cytryny, musztarda (ziarnista pasuje najbardziej), oliwa, sól, pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśkaaa*
Zrobię na pewno na słodko z ananasem tylko bez orzechów nie przepadam za nimi. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo tak kurczaka pokroic w drobna kostke przyprawic ( ja polecam sol pieprz czosnek granulowany papryka ostra ) do tego dodac posiekane drobniutko jajo na twardo ogorek kiszony cebule czerwona i kapuste pekinska albo zamiast kapusty kukurydza. Mozna tez dodac ser zolty pokrojony w kostke do tego majonez i pyszne salatka gotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie przedtem go usmazyc rrany :) albo tak kurak jak wyzej do tego jajko na twardo i papryka w kostke albo wszystkie 3 kolory albo jak kto lubi ser zolty w kostke majonez kurczak j/w ryz badz makaron podsmazone pieczarki jajo na twardo majionze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Wy innych sosów do sałatek nie znacie jak majonez? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię z brokułami
zblanszowane brokuły duszona pierś kurczaka sos czosnkowy posypać prażonymi migdałami można tez zrobić z serem feta zamiast kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie salatke cezar - mozna kupic gotowy sos,albo zrobic samemu. Salata lodowa,podsmazona piers, grzanki,ser zolty. Pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna tez zaoszczedzic ....
cezara robie sie z salaty rzymskiej. lodowa to prawie nie salata ;) nie ma tego 'zielonego' smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze sa inne sosy ale majonez jakos tak najbardziej pasuje co do salatki cezara uwielbiam ale dostac salate rzymska graniczy z cudem :-0. Do tego grzaneczki grillowana piers kurczaka parmezan i sos anchovies z zabkiem czosnku pyszna uwielbiam dzis bede robic moglabym codziennie ja jesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to napisze i ja
kurczaczek usmazony z czym tam chcesz (sol, pieprz czy przyprawa do kurczaka) ryz gotowany z carry, ananas kostka, kukurydza, majonez, do doprawienia tylko sol i pieprz....wszystko miesza sie razem i taaa daaaam jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta salatka z piersi
kurczaka: pokroic na male kawaleczki( smazony kurczak albo gotowany, albo pieczony) + jajka( w kawalkach)+ogórek+ pare kawaleczków szynki+ seler+ tarkowany zolty ser, ja dodaje jogurt naturalny+lyzeczka majonezu albo jakiegos sosu czosnkowego, jadlam to na sniadanie codziennie przez 2 tyg+ jakis tam lekki obiad i schudlam sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorisdddey
J proponuję tzw. wiosenną: -podsmażona, pokrojona pierś kurczaka (można wymienić na szynkę) -2 małe pomidory(pokroić w kostkę) -1 czerwona papryka(pokroić w kostkę) -3 jajka (ugotować na twardo i pokroić) -mała kapusta pekińska(pokroić) -szklanka makaronu gwiazdki (ugotować) -pół szklanki kukurydzy lub groszku - żółty ser pokrojony w drobną kostkę, - pęczek rzodkiewek pokrojonych w kostkę - majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorisdddey
do tego można dodać ogórka zielonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×