Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieuświadomiona 29

Jak zachować sie względem rodziny byłego męża?

Polecane posty

Gość Nieuświadomiona 29

Witam :) Mam pytanko, jesteśmy juz z mężem kilka lat po rozwodzie. Nie utrzymuję żadnych kontaktów z jego rodziną Córka chodzi do niego raz na kilka miesięcy i na kilka godzin(nie chce częściej chodzić) Dodam, że kontakt z dziadkami ogranicza sie do kartki na urodziny. Nie bardzo wiem jak sie zachować bo mała ma niedługo Komunię. Troszke sie obawiam bo rodzina męża nie wybaczyła mi tego, że go zostawiłam i zmarnowałam mu życie... Co mam zrobić? Obawiam się że na komunii odstawią jakiś cyrk a w najlepszym razem sie upiją jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie owijać w bawełne
Zaproś - ale zaznacz zdecydowanie: "proszę abyście nie przynosili ŻADNEJ wódki, ani innych alkoholi" I sie nie upiją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem wcale nie musisz zapraszac jego rodziny. Móje dziecko sie chajta i nie zaprasz nikogo z jego rodziny, zaprasza z jego rodziny tylko jego czyli swego ojca. Pytałam czy chociaz babki by nie zaprosil, nie chce, bo ma do nich zal, a ja nie naciskam. Na komunie zapros tylko ojca dziecka i juz. Czesto myslałam, czy jak spotkam moja była tesciowa , czy sie uklonie. Pewno tak, ale zero rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego niby zmarnowałaś mu życie? były mąż powinien być na Komunii to oczywiste według mnie, jeśli chodzi o rodzinę to wszystko zależy jakie panują relacje, jeśli takie jak opisujesz to uważam, że nie masz obowiązku zapraszać, z przyczyn samego tytułu babci i dziadka nie muszą być na uroczystości skoro na codzień też nie zabiegają o kontakt z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgarda
Po co odgrywac pozory. Skoro nie utrzymujecie kontaktow (bo kartka na swieta to zaden kontakt) to po co teraz udawac rodzinę? A moze spytaj dziecka czy chcialoby sie zobaczyc z "dziadkami"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×